USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Лучанам показали, як «одружуватись по-новому». РЕПОРТАЖ

15 Березня 2014 13:43
Відкриття весільної виставки «ArtWedding або весілля по-новому 2014» відбулося сьогодні, 15 березня, у приміщенні Волинського академічного обласного музично-драматичного театру.

На виставці презентували нові моделі весільних суконь, короваїв, і навіть «шлюбні ложа» для молодят. Також професіні фотографи та відеоператори пропонували цілий спектр власних послуг: від весільної фотосесіїі до повноцінного фільму про нову сім’ю. Для панянок, які хочуть побачити себе у ролі нареченої, досвідчені візажити пропонували весільний мейк-ап.
Зі стартом виставки організаторів та гостей привітали заступник голови Луцької міської ради Тарас Яковлев та начальник реєстраційної служби Луцького міського управління юстиції Сергій Книш.
Ведучий вручив їм подяки за активну участь у проведенні заходу.

Головний організатор виставки, керівник весільної агенції «Family» Ірина Корольчук наголосила, що 15 та 16 березня важливі для неї не лише відкриттям «ArtWedding-2014», а й тим, що саме у ці дні народились її мама та сестра:

«Повірте, більшого багатства та цінності, ніж сім’я, де тебе люблять для людини немає», - додала організатор заходу і оголосила виставку відкритою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
ХЕХ Показати IP 15 Березня 2014 14:16
брєд собачий.особливо цей псевдодзідзьо
Дід Парафін Показати IP 15 Березня 2014 14:17
В мої часи таково не женилисє! Ставили шатьор, холодець в виварці, дві ложки на усіх. А музики теж "Каділака" не співали, а нашої, вкраїнської. Був такий Петьо баяніст. Він грав і на свайбах, і на похоронах, і на випровадинах. Широкий репертуар мав! Навіть хранцузької заграти міг. І ніяких сукенок білих не було, бо, знаєте, в селі купи гною, кротячі нори. то всьо легко вимазати. Зате дітей ми робили знатно і без шлюбних прибамбасів) В мене з бабою аж десятеро козаків!
Анонім до Дід Парафін Показати IP 15 Березня 2014 15:40
Прочитавши Ваш пост так і уявляю старенького який немічними покрученими артритом старечими пальцями стукотить по клавіатурі HP Elitebook 8770w. Є ще порох в порохівницях.
Балалайка Показати IP 15 Березня 2014 14:18
Не час ото г*вном маятись, кол цар Крим забирає!
МВ до Балалайка Показати IP 15 Березня 2014 15:08
кому що .... а тобі Крим.... )))
4545 Показати IP 15 Березня 2014 15:33
Прикольно, особливо "Псевдодзідзьо" - яскрава пародія, та ще й дешевше мабуть у разів 20 ніж справжній, бачила його на весіллі в подруги, такі коні мочить, від справжнього не програє зовсім,а то й краще....а що до Криму, то людям працювати теж треба, а за Крим все давно Царі вирішили, ми тут нічим не допоможемо, тим паче на Заході....
об.сератель Показати IP 15 Березня 2014 16:12
коментар було видалено
Мдамда Показати IP 15 Березня 2014 16:46
Толку з цієї всієї бутафорії і викидання бабла тонами, коли кожне друге подружжя - розлучується. Агов люди, не на тому акцент робите!
my_gift Показати IP 15 Березня 2014 20:12
Заміж сходити має кожна дівка :-)
777 Показати IP 19 Березня 2014 19:26
Га*но а не виставка, очікувала набагато більшого!
Микола Показати IP 26 Березня 2014 13:34
Тоже мені майстра знайшли Оксану Гирич,яка без відповідної освіти та навиків.Доярка з Хацапетівки.Жирна бочка.Хай краще не позориться!
Анонім до Микола Показати IP 27 Березня 2014 21:54
А вам Микола вона мабудь подобаеться ця жирна корова як ви писали у своему коменті,тому такі не гарні відгуки.Ви б краще на себе подивились.
Маргарита Показати IP 26 Березня 2014 22:09
Та взагалі сміх,де ви в нас у Луцьку знайшли провідних майстрів з візажу...Курам насміх...
Яна Показати IP 26 Березня 2014 22:20
Ой ну я вже мовчу за ту перукарню Авангард.Ті дівчата які там працюють хоть в дзеркало на себе дивляться?Дівчина на ім"я Оксана тільки я переступила поріг,то вже кричить,що у мене проблемна шкіра,що мені допоможуть їхні крема та лосьйони,що вони безкоштовно зроблять візаж,потім починають впарювати мені якусь косметику.Вона себе хоть бачить?Потрапила туда чисто випадково,бо моєї майстрині з Дежавю не було.Засмутилась(((
Маргарита до Яна Показати IP 27 Березня 2014 07:20
Ой Яна і не кажіть,зараз взагалі важко майстрів знайти,та ще як пишуть тут провідних....я фігею просто....люди схоменіться це ж Луцьк,де всі майже самоучкі-що ви всі ведитесь на всяку розводню...В нас одиниці гарних,вивчених майстрів...а решта я промовчю.Подивилась в неті і давай клепать Візаж,нарощення,стрижки,покраски......да так що я досі не можу свое волосся вилікувати після покаскі в перукарні"Авнгард"куди дивится хозяйка чи хозяїн салону.ЖАХ!!!
Ольга до Маргарита Показати IP 27 Березня 2014 21:52
Люди що ви мелете,гарна перукарня і гарні майстри...мені дуже подобается...кращого і не треба.!!!
Юля Показати IP 31 Березня 2014 15:21
Ще таких не професіоналів як в Авангарді не бачила.А зачіски,а зачіски це був шок.З сільським мотивом.Я пояснила,що хочу,а мені наліпили "Шо нібудь".Прийшлось в дома змити голову та піти з розпущеним волоссям.Своєму злішому ворогу не побажаю піти в Авангард.Жаххххххх
Матрона Показати IP 2 Квітня 2014 07:21
Боженько які жахливі плаття....таки самі як і тоі дзідзьо та првідні майстри...Соромно за свое місто,що його предстовляють такі "ПРОВІДНІі" люди...
Юля до Матрона Показати IP 3 Квітня 2014 14:01
Я з Вами згідна на всі 100%,"ПРОВІДНІ ЛЮДИ",як вони себе називають.
Оля Показати IP 6 Квітня 2014 12:27
Ходіть туди де працюють професіонали,а не в Авангард де лише замозванці!
Юля Показати IP 29 Квітня 2014 16:38
Фуфіл це все народ,не відіться.Як пішла туда до цього Авангарду,то ридала кровавими слізьми...Не ходіть туди я вас дуже прошу...хоча може комусь та й добре там ....но !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!