USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відcьогодні в Україні дорожчає алкоголь. ІНФОГРАФІКА

11 Липня 2015 08:00
11 липня набирає чинності постанова, згідно з якою в Україні підвищаться ціни на алкоголь.

Зміни стосуватимуться горілки, три- і п'ятизіркового коньяку, віскі, ігристого та звичайного вина, - повідомляє«Укрінформ».

Відтак мінімальна оптова ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту зросте до майже 160 гривень, мінімальна роздрібна ціна до майже 250 гривень.

Документ також передбачає повторне зростання цін з 1 вересня.

Для прикладу, півлітрова пляшка горілки, яра зараз коштує 40 гривень, з 11 липня коштуватиме 50 гривень, а з 1 вересня - 55 гривень.

Вино (0,7 літра) - 20, 25, 27 гривень відповідно.

З 1 липня до алкогольних напоїв в Україні зарахували і пиво.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
аяяй Показати IP 11 Липня 2015 08:10
Придется нам вернуться к старой традиции- самогоноварению.И дешевле и вреда меньше
ура Показати IP 11 Липня 2015 09:37
ну нарешті хоч щось добре зробили тільки потрібно ще на 100% підняти а потім ще на 100% до місячного абонента в спортзал всі здорові і щасливі стануть.ну а алкаши нещасні
любитель Показати IP 11 Липня 2015 09:39
Прийдеться бодяжити.
Анатоль_ Показати IP 11 Липня 2015 10:41
Ми з панею Наталкою Семенівною-проти! Немає нічого поганого у культурному споживанні алкогольних напоїв. Подорожчає казьонка-люди почнуть гнати самогонку для власних потреб, а казьонку у магазині вже не будуть купувати. Держава буде без доходу!
Анонім Показати IP 11 Липня 2015 11:37
Алкоголізм- це добровільне божевілля . Українці, мої дорогі, хто пив- кидайте, хто не пив - не починайте !
Анатоль_ до Анонім Показати IP 11 Липня 2015 12:43
Культурне споживання алкоголю-це добре. Усе треба робити в міру. Випити стопочку гарної української горілочи перед обідом, або у жаркий день випити кухля другого холоденького павлівського пива-що в цьому поганого?
йой Показати IP 11 Липня 2015 13:29
де ви бачили вино 0,7 по 20 грн?
Анонім Показати IP 11 Липня 2015 16:22
Після культурного споживання в нас лежать чоловіки нерухомо або б'ються чи біля бару чи вдома з жінками.... 1 людина із 100 вміє випити в норму....