Відомчі гуртожитки Міноборони у Луцьку просять взяти у комунальну власність
Через невизначеність свого становища мешканці шести відомчих гуртожитків Міноборони, які планують створювати ОСББ, просять прийняти гуртожитки у міську комунальну власність.
Про це йшлося під час 11-ї сесії Луцької міської ради 27 липня.
Член фракції «УКРОП» Сергій Шкода у запиті до міського голови повідомив, що до нього звернулися мешканці відомчих гуртожитків Міністерства оборони, розташованих у Луцьку, які стомлені багаторічною невизначеністю свого становища.
Вони бояться опинитися на вулиці, оскільки мешкають у приміщеннях, які не можуть отримати у власність. З їхніх слів, мешкаючи у гуртожитках десятки років, вони не мають можливості відкрити особові рахунки, укласти договори з комунальними службами, впливати на ціни за обслуговування гуртожитків, які вважають завищеними.
З одного боку, вони мають бажання вкладати гроші в благоустрій житла, однак, житло не є їх власністю, право на володіння майном їм не належить, відповідно гроші будуть витрачені даремно. Мешканці відомчих гуртожитків хотіли б створити ОСББ, проте, це можливо лише за умов переведення гуртожитків у комунальну власність.
Винести питання на розгляд депутатів під час наступної сесії міськради і прийняти у комунальну власність 6 гуртожитків депутат просив міського голову. Депутати підтримали запит.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час 11-ї сесії Луцької міської ради 27 липня.
Член фракції «УКРОП» Сергій Шкода у запиті до міського голови повідомив, що до нього звернулися мешканці відомчих гуртожитків Міністерства оборони, розташованих у Луцьку, які стомлені багаторічною невизначеністю свого становища.
Вони бояться опинитися на вулиці, оскільки мешкають у приміщеннях, які не можуть отримати у власність. З їхніх слів, мешкаючи у гуртожитках десятки років, вони не мають можливості відкрити особові рахунки, укласти договори з комунальними службами, впливати на ціни за обслуговування гуртожитків, які вважають завищеними.
З одного боку, вони мають бажання вкладати гроші в благоустрій житла, однак, житло не є їх власністю, право на володіння майном їм не належить, відповідно гроші будуть витрачені даремно. Мешканці відомчих гуртожитків хотіли б створити ОСББ, проте, це можливо лише за умов переведення гуртожитків у комунальну власність.
Винести питання на розгляд депутатів під час наступної сесії міськради і прийняти у комунальну власність 6 гуртожитків депутат просив міського голову. Депутати підтримали запит.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Адвокат
Показати IP
28 Липня 2016 08:36
Причина одна, більшісь проживаючих немали та немають ніякого відношення до міоборони, а передача в комунальну власність дозволить провести приватизацію житла на яке вони немають права.
Серий
Показати IP
28 Липня 2016 15:29
А військовослужбовці тим часом думають де жити і де діти родину коли виконують завдання на сході...... А жирні борови які незрозуміло яким чином влізли в гуртожиток пишуть до депутатів про свої проблеми...
Комісар
Показати IP
28 Липня 2016 15:30
Хай пишуть заяви на контракт тоді і право на гуртожиток буде......
Волиняка
Показати IP
28 Липня 2016 17:29
Треба організовувати перевірку законності проживання, а потім робити висновки. Якщо людина служила в ЗСУ багато років, потім звільнилась та не отримала житло від МОУ, то які проблеми, а такіх сімей дуже багато. І не потрібно вже кричати що в гуртожитках проживають "жирні борови" треба перевірити законність проживання мешканців.
Серий до Волиняка
Показати IP
28 Липня 2016 22:08
Якщо дійсно служив, неотримав житло та перебуває на черзі, а не такі які служили отримали житло фіктивно розвелись і ще хочуть гуртожиток захапати
У Франції поліція під час рейду проти наркоторговців виявила викрадену картину Пікассо
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
Лише кожен четвертий американець вважає, що війна з Іраном була того варта. Опитування
23 Червня 2026 23:42
23 Червня 2026 23:42
Смертельна поїздка на Львівщині: власник прокату дав 17-річній дівчині несправний квадроцикл без гальм
23 Червня 2026 23:21
23 Червня 2026 23:21
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
23 Червня 2026 23:14
23 Червня 2026 23:14
Клуб УПЛ підписав футболіста з Ковеля
23 Червня 2026 23:01
23 Червня 2026 23:01
Медведчуку оголосили підозру у виправданні збройної агресії РФ
23 Червня 2026 22:40
23 Червня 2026 22:40
На Волині дикі кабани витолочили картопляне поле
23 Червня 2026 22:20
23 Червня 2026 22:20
18 днів без зв'язку і зі зламаними ребрами: з Миколаївського ТЦК звільнили шістьох чоловіків
23 Червня 2026 22:00
23 Червня 2026 22:00
На Волині судили патрульного, який вчив водія давати хабарі і просив 250 доларів
23 Червня 2026 21:41
23 Червня 2026 21:41

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.