USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Відсьогодні в Україні діє Національна поліція

7 Листопада 2015 16:33
Відсьогодні, 7 листопада, в Україні почала діяти Національна поліція, яка утворена на базі міліції. Перехідний період триватиме рік. Проте вже сьогодні тих правоохоронців, які виконують свої обов'язки, перевели в поліцію, аби не було юридичних претензій щодо законності їхньої діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

"Уже призначені на посади працівники чергових частин поліції і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі. У складі (юридично зареєстрованих) Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції. З початку доби вже зареєстровано 3,3 тисячі звернень громадян", – йдеться в повідомленні.

Також затверджений штатний розпис Нацполіції. Зокрема, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві відповідно до повноважень, визначених законом, повноцінно функціонують 217 відділів та 489 відділень поліції.

Варто зазначити, що багатьох керівників структурних підрозділів до Національної поліції переводять автоматично, не влаштовуючи обіцяних конкурсів на посади. Мовляв, не встигли.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанин Показати IP 7 Листопада 2015 19:02
А до цього часу це було незаконне збройне формування?
суддя Показати IP 7 Листопада 2015 20:39
Побачимо в грудні ,коли нові поліціянти почнуть розбивати нові Ісузу...))))))
Вікінг Показати IP 8 Листопада 2015 00:57
Та це просто ЗРАДА!!! Штаб мусорків перевели без конкурсу))))) вони людей за худобу мають))
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 06:24
Любопытно, нынешние власть имущие реально считают, что если лайно обозвать конфеткой, то его можно кушать?
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 10:37
цікаво як тягунов люстрацію пройшов, певно прозора людина!!!!
(((((( Показати IP 8 Листопада 2015 15:37
НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ ((((( Ті хто брав хабарі далі залишилися на своїх посадах, а звільнили тих які 2-5 роки працюють(((( Мабуть теж все по конкурсу робилося.....
Анонім Показати IP 8 Листопада 2015 20:09
всі чекали чуда....., реформа ...ПОЛІЦІЯ...ВСЕ буде Чесно ,...але все як завжди ...знайомства ,гроші , знайомства Заступник начальника УМВС України у Волинській області полковник міліції П/о.л.і.щ.у.к О.л.е.к.с.а.н.д.р Ю.р.і.й.о.в.и.ч скористався своїм неправом і назначив колишнього водія начальником цілої служби !!!
Анонім до Анонім Показати IP 9 Листопада 2015 06:53
Тонна баксов люба посада