USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відсьогодні Луцьком курсує маршрутка № 33. ДОПОВНЕНО

8 Вересня 2016 22:02
Новий маршрут № 33 (Центральний ринок - Карпенка-Карого) відсьогодні з'явився у Луцьку.

Вже о 7:30 маршрут запрацював.

Про це пишуть у групі Громадський транспорт Луцька у соцмережі.

Нагадаємо, вчора у виконкомі затвердили низку додаткових зупинок на вимогу пасажирів по маршруту № 33. Так, додатково внесено у перелік 11 зупинок на вимогу пасажирів на вулицях Клима Савура, Івана Огієнка та В'ячеслава Чорновола.

Зупинки будуть розташовані за наступними адресами:

- вулиця Івана Огієнка, 2-б (по обидві сторони вулиці),
- Івана Огієнка, 18 (по обидві сторони вулиці),
- вулиця Клима Савура, 20 (заїзна кишеня біля магазину «Азалія»),
- Клима Савура, 31,
- Клима Савура, 34,
- Клима Савура, 44,
- Клима Савура, 65,
- Клима Савура, 82 (по обидві сторони вулиці),
- вулиця В’ячеслава Чорновола, 20,
- В’ячеслава Чорновола, 26 (напроти гаражів),
- В’ячеслава Чорновола, 44.

Нагадаємо, рішенням виконавчого комітету міської ради від 6 липня 2016 року було затверджено шлях за маршрутом № 33: Глушець, Паркова, Волі, Винниченка, Василя Мойсея, Івана Огієнка, Клима Савура, Задворецька, Рівненська, Відродження, Молоді, Соборності, Карпенка-Карого, Соборності, В'ячеслава Чорновола, Карпенка-Карого, Задворецька, Клима Савура, Івана Огієнка, Василя Мойсея, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького, Старий ринок (місце міжзмінного відстою на вул.Ковельській перед поворотом на вул.Глушець).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 8 Вересня 2016 22:35
ДЕ ЗУПИНКИ???? ЛЮДИ ЯК ТЕЛЯТА ХОДЯТЬ ЇХ ШУКАЮТЬ!!!!
Сергей Показати IP 8 Вересня 2016 23:09
Появился, решили с двумя детьми добраться домой от Там-Тама. Вышли на остановку около 20:10, маршрутка отслеживалась, нужно было подождать несколько минут - водитель с одним пассажиром на борту, проигнорировал остановку возле. Да, там было скопление из нескольких маршруток и он видел что его останавливали, притормозил/пытался со второго ряда вклиниться, не получилось, хотя возможности нормально припарковаться было достаточно. Забил наверное на нас и мы остались с двумя детьми в не удел.. решили что пешком все равно дольше будем добираться, в район сити парка на клима савура, подождать следующую. Следующая находилась возле второй поликлиники. Ждали, и каково было наше возмущение, когда этот водила решил срезать себе путь и вместо того, чтоб развернутся под мостом и выехать на соборности на остановку там-тама, развернулся на светофоре для заезда на стоянку там-тама перед переходом и сразу вывернул на чорновола! Вот такой новый "удобный" маршрут, вместо того чтоб добраться с помощью него домой за 5 минут простояли минут 40 и ни с чем пошли пешком. Странно, новый маршрут, останавливайся на каждой остановке, особенно самых многолюдных, на чуть дольше обычного, пусть люди читают, изучают маршрут. А то выходит так, что зачастую стоят по 5 минут ради того чтоб побольше набить как в карман так и в свое тс. А как привлечь людей, голова отключается.. Тот кто развернулся был возле там-тама ровно в 20:30, если будет читать комент кто то кто имеет отношение к открытию данного маршрута, вычислите этого водилу, объясните ему как нужно работать, я немного не успел добежать до азалии, буквально перед носом проехал, самостоятельно объяснил бы. Спасибо за маршрут!
Читач до Сергей Показати IP 8 Вересня 2016 23:43
Ходи ногами москалику
Сергей до Читач Показати IP 9 Вересня 2016 08:56
поведай свой маршрут которым ты ходишь?
Читач до Сергей Показати IP 10 Вересня 2016 21:43
Для москаликів маршрут один: чємодан-масква-расія
пп до Читач Показати IP 14 Вересня 2016 12:07
таки повєдай, о нєвєдомий патрійопте.
Анонім до Читач Показати IP 9 Вересня 2016 12:44
Зачем тут ненависть разжигать? Бери пример с обожаемой тобой Европы - там вон сколько мусульман бесчинствуют, и никто им ничего не говорит. Нужно жить во взаимоуважении. Вот он так и выглядит, "побутовий сепаратизм" - когда людей, граждан одной страны, кто-то начинает делить по языковым или иным признакам.
Ололо до Сергей Показати IP 9 Вересня 2016 09:18
Сам маршрут по-дебільному зроблений. Якісь незрозумілі крюки. ІМХО, на 55-й краще запустити 23 маршрутку, а 33-ку зробити суто під Клима Савури.
думка до Сергей Показати IP 9 Вересня 2016 12:15
вчора їздила по справах, бачила кілька разів 33 маршрут. нормально їхали, стояли на зупинках. може просто у Вас день не вдалий, таке буває
Лучанин Показати IP 8 Вересня 2016 23:54
Дуже добре що зупинки написані на автобусі, але бігти поряд та читати дуже незручно. Будь ласка оголосіть їх перелік та подайте карту-схему маршрута щоб було наглядніше.
А до Лучанин Показати IP 9 Вересня 2016 00:22
М@К вам в допомогу)
луцький Показати IP 9 Вересня 2016 07:50
А до теми важко додати перелік зупинок і сам маршрут?
Лучанин Показати IP 9 Вересня 2016 09:23
Маршрут потребує доопрацювання, потрібно змінити кінцеву з Центрального ринку, наприклад, на вул. Окружну (Новий ринок).
ВОВК до Лучанин Показати IP 9 Вересня 2016 16:51
*** ХТО НА ТВОЮ оКРУЖНУ ЇХАЄ ?
питайко до вовк Показати IP 9 Вересня 2016 17:31
він правий на окружну повести її треба і не матюкайся
питайко до вовк Показати IP 9 Вересня 2016 17:32
и ось нагорода 1-
питайко до вовк Показати IP 9 Вересня 2016 17:47
з@є*@в що ти не хочешь маршрутку на оружну
ольга Показати IP 9 Вересня 2016 18:16
Нашим людям ,що незроби всерівно буде погано.
Віка Показати IP 18 Вересня 2016 17:26
Дякую за 33 маршрут. Щеб тільки зупинки поставили, а то не зрозуміло де чекати маршрутку.
гість Показати IP 25 Вересня 2016 15:02
Вчора ввечері хотіла доїхати від Там Тама до Клима Савури 20.00 Чекала хв 40. а по інтернету дві маршрутки 33 стояли в районі Потебні. при чому довгий час. Питання: Чому маршрут 33 не курсує у вечірній час ?
Лора Показати IP 15 Жовтня 2016 19:41
Дійсно з 20.00 год маршрутку не дочекатись. А по кілька штук стоять на Потебні. Хочуть як краще, а виходить як завжди.
лучанин Показати IP 3 Листопада 2016 16:18
навіщо добавляти нові маршрути? місто переповнене маршрутками. міськім допомагають ще і сільські, наприклад 107,103 . вони проходять через все місто. у вихідні маршруток більше ніж легковиків напівпусті роблять перегони. ще 33 придумали! нема де автобусів порозпихати??? познімають з маршрутів, а потім створюють нові з тих машин що зняли! але чогось то вони тендер невиграли! звичайно треба всіх пристроіти ми ж гуманні,