USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відсьогодні на двох трасах Волині поліція використовуватиме радари

8 Жовтня 2018 08:59
Пристрої вимірювання швидкості TruCam патрульна поліція почне використовувати з 8 жовтня. Робитимуть це в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення. Зокрема, у Волинській області радари працюватимуть на трасах "Устилуг-Луцьк-Рівне" та "Київ-Ковель-Ягодин".

Патрульні використовуватимуть TruCam тільки біля дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксації порушень. А на поліцейських автомобілях повинні бути включеними маячки синього кольору, повідомляє прес-служба патрульної поліції України.

Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam в пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.



З 8 жовтня патрульна поліція почне використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

"Для запобігання зловживань і корупційних ризиків пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи і будь-яке коригування даних. Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції контролюватиме кількість складених адміністративних матеріалів і кількість збережених відео", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці опублікували перелік доріг, на яких працюватимуть радари.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
123 Показати IP 8 Жовтня 2018 11:20
я бляховод, мені пох) скидайте квитанції Мареку в Сандомєж) він заплатить, отвічаю))
До 123 Показати IP 8 Жовтня 2018 13:02
"Я бляховод,мені пох."цими словами все сказано!А ВИ ЩЕ ДИВУЄТЕСЯ ,ЧОМУ БІЛЬШІСТЬ НЕ ЛЮБИТЬ ЄВРОБЛЯХ.
123 до До 123 Показати IP 8 Жовтня 2018 18:41
мені п*х, що любить більшість в Україні))
321 Показати IP 8 Жовтня 2018 13:41
В поліції вже є база даних і якщо ти транзитер то тебе знайдуть досить швидко, а якщо вигнана на рік, то ще й розмитниш свою автівку в 3 рази дорожче.
дь до 321 Показати IP 8 Жовтня 2018 14:11
немає в них ніякої бази-брехня то все!
бгг Показати IP 8 Жовтня 2018 16:07
123 - товсто трольнув, а розумний народ, як завжди повівся :)
123 до бгг Показати IP 8 Жовтня 2018 18:43
мегатовсто) ги-ги))
Я до 123 Показати IP 8 Жовтня 2018 16:16
Ти бляховод і тобі пох на швидкість,потім тобі пох що ти випив за кермом,потім тобі пох і такі як ти(не дай Бог)створив дтп....А можливо із потерпілими або загиблими...і тобі пох,Бо ти втік з місця дтп....то на Вашу думку,шановний бляховод з вашою логікою ми далеко заїдемо??Я думаю,що прямо в дупу...і ніяк не в європу з її стандартами ,законами і гідними умовами життя
123 до Я до 123 Показати IP 8 Жовтня 2018 18:40
я якраз і йду в Європу) зараз в процесі отримання паспорта іншої країни) а куди ти йдеш - мені п*х))
Сєва до 123 Показати IP 8 Жовтня 2018 20:11
Отримаєш,поїдеш і побачиш,що там тобі буде далеко не пох))).там таких "розумних"бистро і законно приструнюють.а людина вище тобі не про це пояснювала.і дуже погано,що ти не зрозумів!але життя навчить.обов.язково навчить і зіб'є твій по.уїзм.
Проста логіка Показати IP 10 Жовтня 2018 10:25
Людина, яка порушує ПДР - це потенційний вбивця і покарання має бути превентивне, але дуже суворе.