USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відсьогодні в Україні електроенергія подорожчала на 30%

1 Червня 2014 09:36
Тарифи на електроенергію для населення в Україні з 1 червня 2014 року піднімуться в основному на 30%, - про це повідомляє «УНІАН».

Згідно з постановою уряду №149, таку рекомендацію Кабінет міністрів дав Національної комісії з регулювання у сфері енергетики (НКРЕ).

Залежно від обсягу споживання НКРЕ рекомендує встановити з 1 червня такі граничні розміри тарифів на електроенергію для населення, яке проживає в житлових будинках з газовими та іншими плитами (крім електричних). Якщо обсяг споживання електроенергії не перевищує 150 кВт/год на місяць, тариф становитиме 30,8 копійки за кВт/год (зараз він становить 23,35 копійки). За обсягу споживання від 150 до 800 кВт/год - 41,9 копійки (за нинішнього рівня 30,4 копійки). За обсягу споживання понад 800 кВт/год - 134,04 копійки (за нинішнього рівня тарифу в 79,8 копійки).

Для населення, що проживає в будинках з електричними плитами, тариф встановлюється в таких пропорціях. За обсягу споживання до 250 кВт/год на місяць тариф встановлюється на рівні 23,7 копійки за 1 кВт/год (зараз тариф становить 17,9 копійки). За обсягу споживання від 250 до 800 кВт/год на місяць тариф становитиме 32,2 копійки за 1 кВт/год (за нинішнього рівня тарифу в 23,35 копійки). У разі споживання понад 800 кВт/год тариф становитиме 134,04 копійки за нинішнього рівня в 79,8 копійок за 1 кВт/год.

У постанові також зазначається, що населенню, що проживає в житлових будинках, оснащених електроопалювальними установками (у період з 1 жовтня по 30 квітня), встановлюються такі тарифи. За обсягу споживання електроенергії до 3600 кВт/год на місяць тариф становитиме 23,7 копійки за 1 кВт/год (за нинішнього рівня тарифу в 17,95 копійки). За обсягу споживання понад 3600 кВт/год на місяць тариф становитиме 95,76 копійки за 1 кВт/год за нинішнього рівня тарифу в 79,8 копійки за 1 кВт/год.

Тариф на електроенергію для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становитиме з 1 червня 30,84 копійки за 1 кВт/год за нинішнього показника в 23,35 копійки. Тариф для гуртожитків з 1 червня також зросте до 30,84 копійки за 1 кВт/год.

Тариф на електроенергію для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних, гаражно-будівельних кооперативів, житлово-будівельних та садових товариств, установ виконання покарань з 1 червня становитиме 41,94 копійки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
дідо Показати IP 1 Червня 2014 09:47
Совєтський люмпен почне тепер верещати.
Дід Панас до дідо Показати IP 1 Червня 2014 10:51
при совєтах постійно знижували, а при ваших "хероях" постійно підвищують.
Дід Панас до дідо Показати IP 1 Червня 2014 12:06
батько-мати ще поки що за квартиру платять, почнеш сам оплачувати відчуєш
777 Показати IP 1 Червня 2014 09:48
І це тільки початок стрімкого зростання цін для українців! Слава майдану!
дідо до 777 Показати IP 1 Червня 2014 09:54
Це наслідок провління януковичо-клімчукової мафії.
777 до дідо Показати IP 1 Червня 2014 10:26
Це ж саме і Азіров казав-папєрєдніки в усьому винні... В нашій державі кожна нова влада як дорветься до корита- винить в усіх гріхах попередників!
555 до 777 Показати IP 1 Червня 2014 10:04
Це наслідок того, що українці беруть участь в політичному житті шляхом перегляду політичних телепередач, лежачи з пивком на дивані, або в кращому випадку раз на 5 років кидають папірець в урну.
Вася до 555 Показати IP 1 Червня 2014 12:48
А хто ж на майдан бiгав???????
erh. Показати IP 1 Червня 2014 10:26
Я нічому не дивуюсь . В цій краіні подешевшала тільки ціна людського життя.За що боролись . те і отримаєте..
Укранець до erh. Показати IP 1 Червня 2014 14:20
Вартість людського життя в Україні сьогодні оцінюється у 17 млрд коштів МВФ.
Всезнайко Показати IP 1 Червня 2014 11:42
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цього мало. Показати IP 1 Червня 2014 11:52
У першу чергу відмінити усі пільги на проїзд у транспорті загального користування і зробити жорсткішшим контроль за "зайцями" і водіями маршруток-хапугами. За все належить платити. А щоб було чим - не кричати що погана якась міфічна влада а навести лад з своїми роботодавцями-злодюгами. Кожний придбаний ними для своїх діток-нероб новий шикарний автомобіль то відібраний у ваших дітей шматок масла до бутерброда. От коли усвідомите це - тоді і заживете як люди.
Місцевий Показати IP 1 Червня 2014 14:22
Скоро ми шановні будемо бомжувати з їхніми тарифами та заробітною платою у 1300 гривень... Електроенергія це тільки початок шляху до ЄС (тарифи мають бути рівні).
Совок..))) Показати IP 1 Червня 2014 15:30
Але ж ця влада не краде? Як же так - ті по триста мільярдів на рік крали і тарифи не підвищували?
ВОВК Показати IP 1 Червня 2014 20:01
Це перемога!
Олесь до дідо Показати IP 1 Червня 2014 21:15
Авжеж,у всьому винні =папєрєднікі=.
Влада не справедлива Показати IP 2 Червня 2014 00:38
Влада мала віддати електроенергію для обігріву і приготування їжі хочаб по собівартості а собівартість атомної дуже мала от тоді і Росія прибіглаб до нас просити купіть газ по200₴ а ми б казали ні дорого от булоб мудро зі сторони влади а так газ дорожче струм дорожче дрова до речі теж дорожче і їжа куди податися сам не знаю люблю Україну але хочу щоб і вона нас любила