USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Відсьогодні в Україну заборонено ввозити автівки, старші 5 років

1 Січня 2016 14:18
В Україні набуває чинності екологічний стандарт "Євро-5", який забороняє ввезення з-за кордону старих автомобілів, які були випущені з конвеєра раніше 2010 року.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників України.

"З 1 січня 2016 року ввезення автотранспортних засобів стандартів Євро-4 і нижче буде заборонено", - йдеться у повідомленні. Крім того, з 2018 року в країну буде заборонено ввезення aвтомобілів, які є нижчими стандарту "Евpo-6" (2015-2016 років випуcку), тoбто cтapші трьох років.

Посилення вимог до екологічних параметрів транспортних засобів під час ввезення в Україну вводиться відповідно до внесених змін до закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" щодо колісних транспортних засобів".

Стандарт Євро-5 є обов'язковим для всіх нових вантажних автомобілів, які продаються в Євросоюзі, з жовтня 2008 року і для всіх легкових автомобілів - з 1 вересня 2009 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
КОЛЯ Показати IP 1 Січня 2016 14:23
А ВСІ ТАК ПИСАЛИ НОВИНИ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ЗНИЖЕННЯ РОЗМИТНЕННЯ В РАЗИ. А ЩО МАЄМО??ПОКРАЩЕННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ. ХТО ЗМОЖЕ ПРИГНАТИ СОБІ АВТО НЕ СТАРШЕ 5 РОКІВ?І РОЗМИТНИТИ ЗА ДРАКОНІВСЬКИМИ ТАРИФАМИ????
Анатоль_ до КОЛЯ Показати IP 1 Січня 2016 14:54
Треба купляти наші українські автівки якщо ми патріоти України!
Микола до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 16:00
Якщо 5-ро дітей, нічого вітчізняного не купиш.
Юра до Микола Показати IP 1 Січня 2016 21:47
Для тих в кого 3 дітей авто в подарунок від держави
Славік до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 16:43
Патріотизм і диблізм різні речі...їх путати не треба
Анонім до Славік Показати IP 1 Січня 2016 17:56
Да дело в том, что нынешний "Патріотизм і диблізм" - синонимы.
Анонім до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 17:31
патріотична бандовлада в УРкаїні мала б спочатку забезпечити доходи громадян на рівні еуропи
Дончанин до Анонім Показати IP 1 Січня 2016 17:58
Размечтался. Для этого необходимо иметь производительность труда, соразмерную с производительностью труда в той же Европе.
Анонім до Дончанин Показати IP 1 Січня 2016 19:48
для початку алігархам треба менше красти.
Фотік до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 18:32
Наш автопром недотягує нідо яких євро.... Просто деякі ко...ли в кабміні вирішили прикурити ще й на цьому.
Реаліст до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 21:30
А чому ьоді наша поліція не на вітчизняних авто? Невже немає дешевшого транспорту для поліції ніж тойоти???
55 до Реаліст Показати IP 2 Січня 2016 09:04
Нема. Тому що тойоти Україна отримала безкоштовно за "парникові квоти" від Японії. А "Ісузу" - Волинь отримала безкоштовно за грант ЄС...
Рижков сергій до Реаліст Показати IP 3 Січня 2016 11:39
Тойоти подаровані Японцями
ас1000 до Анатоль_ Показати IP 1 Січня 2016 21:38
Сарказм не всі розуміють, але це +
Анонім до Анатоль_ Показати IP 2 Січня 2016 16:07
А де ти бачив українські автомобілі???
АС до КОЛЯ Показати IP 1 Січня 2016 14:58
Я можу, вам що мотлоху бракує? Відкрийте сайт авторіа та мільйон машин в чому проблема???
до коля Показати IP 1 Січня 2016 14:38
100000% вигнали тих хто смоктав в Росії, посадили тих хто смокче в Європи...... самі по-собі не можимо.....
І що Показати IP 1 Січня 2016 14:38
Намайданились
Дядя Серьожа Показати IP 1 Січня 2016 14:44
властьімущі просто переживають за свій автобізнес, !@#$%^.
Нарешті Показати IP 1 Січня 2016 15:40
Все правильно зробили, нема чого забруднювати місто. Скоро всі на коней пересядем і буде в нас все душе екологічно. Доречі я вже купив собі одного. Кінь v1.0 Розгін з 0-100км/г за три дні, в салоні шикарно, все с натурального дерева, кабріолет, на телефоні можна музику включити
Бандура Показати IP 1 Січня 2016 16:19
Дебілізм вищого гатунку... Автомобілі з двигунами стандарту Євро-5, а паливо на заправках Бадяга
Анонім до Бандура Показати IP 1 Січня 2016 18:00
Что здесь непонятного? С той целью, чтобы чаще покупали автомобили.
ан Показати IP 1 Січня 2016 16:25
Можна купувати зовсім нові автомобілі як і Европейці а не купувати у них гумунитарку але у простих громадян немае таких коштив як у наших ДЕПУТАТІВ але я сподіваюсь що вони щераз зберуться и зроблять щось можливе для Украінського народу.
віталік Показати IP 1 Січня 2016 16:40
Ой молодці!!! ТІЛЬКИ Забули саме головне- за які гроші українці мають купувати такі авто??? Де Зарплати Європейські щоб починати жити по Європейськи.(((
Анонім Показати IP 1 Січня 2016 17:36
машина - це не засіб для пересування в УРКАЇНІ. велосипеди, підводи, самокати і т.д.
Анонім Показати IP 1 Січня 2016 17:40
всі будуть їздити на запорожцях, москвичах і жигулях стандарту євро-0
юрій Показати IP 1 Січня 2016 17:46
Все краще і краще нам стає .....
аааа Показати IP 1 Січня 2016 18:01
Дякуємо вам,!@#$%^!скажіть,люди для цього на майдані стояли?козли !@#$%%^
Олекса Показати IP 1 Січня 2016 18:36
Мене дивують наші депутати. Хочеться матюкатись від їхніх законів, бюджету, це якийсь ЦИРК!!!! Вони чого добиваються? Коли точка кипіння в людей достигне мексимуму? ТО ВЖЕ НЕ ДОВГО ЧЕКАТИ
Анонім до Олекса Показати IP 1 Січня 2016 18:48
Тоді, коли люди зрозуміють те, що "сепари" борються за їх інтереси?
лучанин Показати IP 1 Січня 2016 18:39
Олені перестаньте скиглити.. в середині країни сила-силенна нагнаних в обхід розмитнення автівок за доступними цінами.. Заборона накладена щоб рашистський автопром, аби не сунули до нас і не піднімали нашого окупанта.. З європи теж нема чого перти хлам.. свого поки вагон.. Виїздимо своє тоді відкриють безмитну торгівлю.. як є ЄС увійдемо ..будете свіжак брати за копійки..
Лучанка до лучанин Показати IP 1 Січня 2016 18:52
Казкар...Мрійник...Увійдемо в ЄС...Коли ЄС розвалиться.
Анонім до лучанин Показати IP 2 Січня 2016 16:13
Мрійник! Що куриш? Який ЄС?
сраный луцк Показати IP 1 Січня 2016 21:44
кто кушал болочки.на майдане и бутики ел без платные.Это вам отплата.революция продолжается.покушал-заплати.вальцман жид пративный и жадный.теперь массм нужно заплатить.платите ГОИ.
ГАНЬБА яйценюку Показати IP 2 Січня 2016 03:15
яйценюк х у й л о !!!!!!!!!!!!
Вася Показати IP 2 Січня 2016 03:48
Не в машинах счастя- радiйте ЛЮДИ !!!)))
Джек Показати IP 2 Січня 2016 16:45
ВСЕ ВИРОБНИЦТВО АВТОМОБІЛІВ ТРИМАЄ ПОРОШЕНКО,разом з Васадзе!Він просовував утилізацію,шоб купляли його шевроле і остальне га**о яке він тут збирає і не платить розтаможку.А зараз замість х5 і w211 будуть одні ЗАЗ!
українка Показати IP 2 Січня 2016 17:43
во-во який стандарт Євро-5 на наше пальне і наші дороги, про екологію вини думають, не смішіть, цирк, а не закон!