USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Відсьогодні Волинь патрулюють групи швидкого реагування

3 Серпня 2016 14:35
Новостворені групи працюватимуть в області за тим самим принципом, що й патрульна поліція у Луцьку. Обіцяють, що час прибуття групи на виклик по селах становитиме 10-20 хвилин.

Презентація та урочистий старт роботи відбувся сьогодні, 3 серпня, на центральній площі міста.

Відсьогодні 38 груп реагування патрульної поліції цілодобово нестимуть службу в населених пунктах Волині. Загальна кількість поліцейських у групах реагування становить півтисячі осіб.

До складу кожного екіпажу, який буде заступати на службу, входить двоє поліцейських.

Усю територію області поділили на зони, які будуть обслуговувати групи реагування. Таким чином, зі слів стражів порядку, є можливість цілодобового забезпечення охорони громадської безпеки як на території міст і сіл області.

Загалом на території Волинської області розпочали роботу 38 територіальних поліцейських дільниць груп реагування патрульної поліції.

З нагоди урочистостей до Луцька завітав екс-боєць роти спецпризначення «Світязь» а нині заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич. Він зазначив, що відтепер у всіх куточках Волині працюватимуть нові поліцейські – з новим транспортом, обмундируванням та достойною зарплатою, яку, до слова, вже обіцяють підвищити.

«Вам дали все. Заробітна плата буде вища, але все залежить від вас. Розвивайтесь та вчіться. Щоб до вас міг звернутись кожен волинянин чи гість регіону, і ви могли йому допомогти. І пам’ятайте, що честь за гроші не купиш», – звернувся до поліцейських підполковник Фацевич.

Благословив на добру службу правоохоронців і Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Після молебеня він звернувся до поліцейських та побажав, аби ті завжди повертались з чергувань додому з перемогами над злочинністю.

«Будьте до злочинців жорсткими. А до тих, хто оступився – поблажливими. І, звичайно, будьте підтримкою та захистом для тих, хто не може себе захистити. Стояти на засадах закону, правди та любові» – заявив отець Михаїл, після чого освятив полісменів та нові автівки, на яких вони патрулюватимуть Волинь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
лучани Показати IP 3 Серпня 2016 14:38
Як поліпузики атестацію пройшли? З такими животами далеко не забіжиш.
555 до лучани Показати IP 3 Серпня 2016 16:19
Ну тоді ти біжи! Вакансій є багато. Вперед!
555 до лучани Показати IP 3 Серпня 2016 16:19
Ну тоді ти біжи! Вакансій є багато. Вперед!
Анонім до лучани Показати IP 4 Серпня 2016 10:47
А що то за авто набрали?? Рено для перевозки шмаття...
Громадянин 777 Показати IP 3 Серпня 2016 14:49
На колишніх гаїшніків схожі, з такими животами треба було б показати, що вони на перекладині робити можуть!!!
Про до Громадянин 777 Показати IP 3 Серпня 2016 20:20
Так це і є старі ДАІшники. Демосюк наприклад.
Я Показати IP 3 Серпня 2016 14:55
Молоді закінчились, почали набирати старих і пузатих!
WTF Показати IP 3 Серпня 2016 15:19
"Реформа поліції" - це перевдягнути старих мусорів в нові тряпки??? О_о Та в них на морді написано - бандит, хто від них захистить??? Живемо по-новому, бл@дь.
123 Показати IP 3 Серпня 2016 15:24
Потешный полк....
орест Показати IP 3 Серпня 2016 15:28
А що там робить ряжений Мішка? Це ж кло*н без цирку.
Телепуз Показати IP 3 Серпня 2016 15:31
Половина тіпів, які на фото ні крос ні загальносилову вправу не здадуть!!!! що то за "нові" поліцейські? зібрали тих хто Луцьк раніше патрулював?
Опа Показати IP 3 Серпня 2016 15:39
копам дали нову партія машин для розбивання
13 Показати IP 3 Серпня 2016 15:51
Колишні пузаті мєнти замасковані в "нову" пожмакану форму
Орхідея Показати IP 3 Серпня 2016 16:09
Ого, ото гарбузи. :) Мабуть із старих лав правоохороних органів. Тільки вже підхудавших у звязку із переатестацією.
не зрозумів... Показати IP 3 Серпня 2016 16:12
це що? ДАЙ №2 ???
Даша Показати IP 3 Серпня 2016 17:46
Жодного доброго обличчя. Вже і так по селі не можна проїхати, тільки і зразу "А ви не вживали?" Та щоб ти подавився, хочеться сказати.
1111 до Даша Показати IP 4 Серпня 2016 15:27
Стараються зробити як краще то вам не подобається вас хтось силою заставляв хабар дати подивляться документи і відпустять ненарушай або поїдь в Європу там бистро рот закриють і заплатиш за порушення
До Фацевича Показати IP 3 Серпня 2016 17:55
Шановний заступник!!! Що це було... Подивіться коменти! Чи може фото невдалі? Ти ж з десантури (з вчорашнім святом!!!). Яка фізпідготовка (про це всі пишуть, знайомі старі-нові обличчя, неповага на шикуванні до форми (ремені нижче де чого), і це перед Вами (бойовим кадровим офіцером і заступником Нацполіції)!!! А що буде в селах, перед простим людом... Нові машини, нова форма, нова зарплата, але в тих (значній частині), що в строю - старі мозги, підходи, бачення... Ну реально, хлопцям по 25-30, а вже "телепузи" і конкретні. Хто і як їх відібрав??? Пройшов запал на нове, хлопці молоді, з освітою, офіцери з бойовим досвідом АТО, просяться, але їх не беруть, такі не потрібні, в патрульній поліції Луцька вже понад 30 вакансій, набору немає бо щось там не складається... А де ж взяли цих жирних (пробачте,вгодованих) копів, їм не треба відбору??? Пане Олександре! Куди йдемо і з ким.....
Андрій до До Фацевича Показати IP 3 Серпня 2016 20:16
Найшли Фацевича з десантури. Він десантником був поки вчився Одесі. Потім відмучив перший офіцерський контракт і швиденько звільнився. Прибився до ментів і став такий самий. Не ображайте ВДВ.
ха Показати IP 3 Серпня 2016 19:54
Що саме цікаве - попи тут як тут!
до Ф а це ви ча Показати IP 3 Серпня 2016 20:47
щодо форми то це під питанням де насправді так паскудно шиють? щось невіриться що вона з Америки приїхала....
леля Показати IP 4 Серпня 2016 00:17
Пасматри какие клоуни... як співав Висоцький, не хватає вивіски "цирк", вже особисто верне від цьго всьго
222 до леля Показати IP 4 Серпня 2016 09:36
зато вних опит роботи "Є" а не втих бородатих піарщиків
33 до леля Показати IP 4 Серпня 2016 09:52
Ти подивись на піарщиків , скільки машин розбили, раніш так не розбивали.
Оля до 33 Показати IP 4 Серпня 2016 13:45
Нова поліція - це всі ново прийняті . Що їх можна було навчити за 2 місяці навчання?
не зрозумів... до 33 до 33 Показати IP 4 Серпня 2016 16:17
бо в "засадах" за кущами сиділи, бензин зливали, в кишеню собі клали...