USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.90

Відсторонений глава КСУ відпочиває у Дубаї, орендуючи розкішну віллу за 300 тисяч на добу, – ЗМІ

10 Січня 2021 20:56
Відсторонений від обов’язків глава КСУ Олександр Тупицький, який відпочиває у Дубаї, знімає там королівську віллу за 300 тисяч гривень на добу.

Видання Цензор.НЕТ опублікувало фото з розкішного відпочинку судді.

Відзначається, що добова оренда королівської вілли площею 950 квадратних метрів в готелі Kempinski Palm Jumeirah, де за даними видання відпочиває Тупицький, складає понад 300 тисяч гривень. На цій віллі є чотири спальні та власний басейн.
6 січня екснардеп Сергій Лещенко повідомив, що Олександр Тупицький з дружиною покинули Україну та вилетіли до ОАЕ.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відсторонив голову Конституційного суду України Олександра Тупицького на два місяці. Також голові КСУ було повідомлено про підозру від Офісу Генпрокурора за статтями, які демонструють конфлікт інтересів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
знайко Показати IP 10 Січня 2021 21:13
На кого то все розраховано? :) Не бідна людина і як багато хто у ці свята виїхав за кордон на відпочинок і що?! Безглузде вкидання, що ще більше заплямовує оточення Зе! от і все! Мізків би позичили краще!
222 Показати IP 10 Січня 2021 21:54
Ви тільки вдумайтеся в це - 10 000$ за добу відпочинку. А люди виживають на мінімалку.
Точно Показати IP 10 Січня 2021 22:11
І що? Спочатку держава призначає суддям не знати, за які заслуги зарплати в сотні тисяч гривень, в той час, коли пенсіонери отримують по 2000гривень, а тепер дивуємося? Країна ідіотів.
Грицько Показати IP 10 Січня 2021 22:14
І навіть там на чужині не їсть, не п'є, ночей не спить, все про Україну думає, про українців, та як поліпшити Конституцію України... Де в ній ще найти статті які заважають людям достойно жити
Лучанин Показати IP 10 Січня 2021 22:22
Рівень інтелекту дорівнює його статурі! Я слухав його єдине інтерв'ю, це просто ЖАХ!!! Прізвище дорівнює тому, що він казав! Гидко дивитись на це обличчя! І ця людина повинна нам тлумачити Конституцію!!! Зеленський, щось роби! В Україні є багато високоінтелектуальних людей, на відміну від цього "кабана"!!!
666 Показати IP 11 Січня 2021 04:58
по поверненню скаже, що таким чином уникав поширення коронавируса - Зеленському, який за особливою причини не закрив в період локдауна - Буковель.
Сталін Показати IP 11 Січня 2021 06:22
Взагалі- маемо те що маемо!))
Евген Показати IP 11 Січня 2021 11:28
Какая интересно зарплата у чиновника, что он может себе такое позоволить. Он не бизнесмен с бизнесом, а чиновник - который получает зп с бюджета налогоплательщиков.
так таки так! до Евген Показати IP 11 Січня 2021 16:00
він уже не посильною працею заробив стільки .що може жити до кінця своіх днів і без зарплати і без пенсіі!
Клава Показати IP 11 Січня 2021 18:39
Не треба заздрити - треба більше працювати, і в вас усе буде !!!