USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Військова допомога від США: Україна отримала понад 80 тонн боєприпасів

1 Лютого 2022 08:15
31 січня в Україну прибув літак з черговою партією військової допомоги від США. На борту доставили понад 80 тонн боєприпасів.

Про це повідомив міністр оборони України Олексій Резніков у своєму Twitter-акаунті, пише УНІАН.

«П’ята пташка в Києві! Ще 84 тонни боєприпасів різного калібру», – написав Резніков.

Міністр також додав, що це не остання поставка озброєнь із США для України. Резніков також не уточнює, скільки ще поставок очікують отримати в українському уряді.

«Найближчими днями чекаємо черговий вантаж оборонної зброї від наших друзів із США», – заявив міністр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Зелебобик Показати IP 1 Лютого 2022 09:28
Помощь, это когда без финансовых затрат. Весь же этот устаревший хлам продают, да ещё и в долг. А в долг дают под проценты. Ну на ком же ещё можно так заработать, как не на колонии....
Аааа до Зелебобик Показати IP 1 Лютого 2022 16:29
Негры на танках тебе еще не мерещатся, ватан?
ботоксШМЯК до Зелебобик Показати IP 1 Лютого 2022 16:33
Саме голвне, що наші союзники, не дивлячись на наркотів у владі, роблять свою справу на всіх фронтах. І зброю поставляють, і на політичній арені пуйлану по мордасам надавали.
Анонім до Зелебобик Показати IP 1 Лютого 2022 16:36
Натомість, наші "братішєчькі ізза парєбріка" безоплатно обстрілюють зі всього, що мають, від стрілецької зброї до арти і реактивної артилерії. Оце безкоштовна допомога від "братішєчєк" ...
Валерій Показати IP 1 Лютого 2022 09:50
Справжні друзі це не ті,хто підштовхує до війни....
Хехе до Валерій Показати IP 1 Лютого 2022 12:08
так, так, справжні друзі це ті хто забрали Крим і окупували Донбас, мижєбраття іхтамнєти...
Ехехех до Хехе Показати IP 1 Лютого 2022 16:31
Да, схоже, що Валєрік або з "корисних ідіотів", або з ботоферми.
Куні Показати IP 1 Лютого 2022 10:16
Це нам впихнули задорого і у борг, а допомога зовсім інше передбачає
ботоксШМЯК до Куні Показати IP 1 Лютого 2022 16:32
Ага, ага, допомога, це коли відхватили півострів і частину двох областей. Оце допомога, оце "братья"...
Александр - 1 Показати IP 1 Лютого 2022 11:23
Какое поразительное единодушие комментаторов.. И комментарии со всех сторон натянутые.. Все - "як книжка пише". Не "переймайтеся" - еще одно заявление президента Зеленского в адрес США в таком тоне и "проблема" исчезнет - вместе с оружием , которое нам продают, отдают, и деньгами которыми нас кредитуют.., и всей остальной помощью.
ботоксШМЯК до Александр - 1 Показати IP 1 Лютого 2022 16:35
Ботоферма працює по свіжих методичках. І так дружно їх озвучила.
В. Показати IP 1 Лютого 2022 13:46
Самое главное потихоньку вооружаться и уметь защищаться от таких братьев и соседей.Украину спасет только наличие ядерного оружия и средств его доставки до москвы
Я до В. Показати IP 2 Лютого 2022 04:30
а може спасе зміна влади і посадки злодійкуватої сволоти?? з конфіскацією??