USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.94

Військовий парад до 23-річниці Незалежності України

24 Серпня 2014 10:04
24 серпня Україна відзначає День Незалежності, адже рівно 23 роки тому Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України.

Президент Петро Порошенко побажав українцям миру та єдності, - інформує Українська правда.

О 10:00 у Києві за участю президента розпочався парад військ із нагоди 23-ї річниці Незалежності України. У ньому беруть участь 120 учасників АТО.

Через парад метро на станції "Майдан Незалежності" у неділю зранку не працює навіть як пересадочний вузол, потяги проходять її без зупинки.

Столицю посилено охороняють працівники міліції.

Як повідомляє Газета, Міністр оборони Валерій Гелетей проїхав Хрещатиком на машині і привітав представників різних видів військ, які беруть участь у параді.

Потім керівник Міноборони доповів Президентові - Верховному Головнокомандувачу ЗСУ про готовність військових до параду і дав команду "вільно".

Героїв Небесної сотні – людей, загиблих під час акцій протесту на Майдані взимку – вшанували хвилиною мовчання під пісню "Пливе кача", що стала гімном Революції Гідності.

Потім майдан пройшли українські війська і проїхали колони української військової техніки.Після проведення офіційних урочистостей з нагоди Дня Незалежності України, в Києві відбудуться святкові заходи, такі як парад вишиванок, вітрильна регата і салют.

Крім того, 24 серпня урочистості пройдуть в Одесі – зокрема, парад військово-морських сил України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 10:19
коментар було видалено
дідо до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 10:25
Ватнік, а ну киш.
Дмитро до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 10:35
іди но ка москалику погуляй десь ...
Мама Показати IP 24 Серпня 2014 10:42
А мамы плачут всюду одинаково...И на Востоке Украины и на Западе... Лишь только МАТЬ готова МАТЬ понять... Давайте крикнем вместе - НЕ СТРЕЛЯТЬ!!!
Анонім до Мама Показати IP 24 Серпня 2014 11:17
Сама ДОДУМАЛАСЬ? Липовая МАТЬ!
Анонім до Анонім Показати IP 24 Серпня 2014 11:35
Нелиповому Д*БИЛУ НЕ ПОНЯТЬ!
пан Показати IP 24 Серпня 2014 10:52
П1сля параду - на фронт, як в сорок першому.
Солдат Показати IP 24 Серпня 2014 11:01
Парад собівартістю 200 мільйонів, а ми на бронежилети скидаємось!!!
Анонім до Солдат Показати IP 24 Серпня 2014 11:18
НЕ ГВАНДИ, ВАТНІК!!!
мурчанин Показати IP 24 Серпня 2014 11:41
що троляки, теж монтаж?))) де твої полонені українці на параді у донецьку, кісєльов не встиг фальшивку змонтувати?
123 до мурчанин Показати IP 24 Серпня 2014 12:23
В 14:00 смотри, мурчащий...
мурчанин до 123 Показати IP 24 Серпня 2014 12:49
нехай раша-ТВ дивляться ті, хто віруючий у путіна, як раз змонтує кісєльов на 14-00 свіженький "вброс"...погано працює, не встигає за подіями.
оля Показати IP 24 Серпня 2014 14:03
а де можна відео подивитися