USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Владика Михаїл благословив волинських самооборонівців

9 Квітня 2014 15:53
Молебень та освячення прапору Волинської

Самооборони Майдану відбулися у Луцьку в середу, 9 квітня. Ритуал пройшов у Святотроїцькому кафедральному соборі.


Кількадесят самооборонівців помолилися за Україну і отримали благословення від Митрополита Луцького і Волинського Михаїла. Про це повідомили у прес-службі Волинської Самооборони Майдану.

«Ситуація в країні за останні роки драматично мінялась. І хто б міг подумати ще півроку тому, що прийдеться одіти військову одежу і доведеться захищати незалежність України і захищати її від внутрішніх ворогів, і зовнішніх ворогів. Нас Господь вибрав сьогодні берегти наше майбутнє, наших батьків і наших дітей. Сьогодні ми в храмі, вернулися до Бога, щоби Господь укріпив нас на шляху відстоювання своїх інтересів. Сьогодні кожен для себе сказав в душі своїй «Україна понад усе». Кожен пройшов випробування», - зазначив Михаїл.

Владика побажав, щоб Господь був з кожним із самооборонівців, щоб він беріг їх і допомагав їм у житті.

«Ви вчинили по-чоловічому. Вчинили правильно. Бо чоловік не лише господар у своїй сім’ї, не лише той, хто годує і утримує сім’ю, а й той, хто її захищає. Бо якщо не захистиш, не буде кого кормити і що кормити. Тому сьогодні ви берете на себе ношу відповідальності перед самими собою. Не перед громадою, не перед кимсь, а перед самими собою і проявляєте свою громадянську позицію і будете її відстоювати», - зазначив владика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Всезнайко Показати IP 9 Квітня 2014 16:22
О, і попик Маяківський тут як тут...
все-всезнайко до Всезнайко Показати IP 9 Квітня 2014 22:38
цей попик маяківський відбув на Майдані від і до....
Нормальний Показати IP 9 Квітня 2014 16:24
Так ці ряжені не йдуть ні на яку війну...
люстрація до Нормальний Показати IP 9 Квітня 2014 17:31
А я вже подумала, що помолились і в армію... а вони і далі "гастролювати" по вулицях і установам міста будуть?!:(
яяя Показати IP 9 Квітня 2014 17:01
коментар було видалено
Вася Показати IP 9 Квітня 2014 17:27
коментар було видалено
Олександр Показати IP 9 Квітня 2014 18:33
коментар було видалено
Вільна Волинь Показати IP 9 Квітня 2014 18:41
Я хочу запитати у всіх прихильників УПЦ КП (якщо можна, адекватну відповідь без "смороду і піни"): що корисного для Луцька і Волині зробила Волинська єпархія УПЦ КП (крім освячення прапорів)? Дайте мені, будь ласка, обгрунтовану і чітку відповідь.
Юлія до Вільна Волинь Показати IP 9 Квітня 2014 20:28
Ось тут подивіться самі (бо все ДАЙТЕ): http://www.pravoslavia.volyn.ua/
Вільна Волинь до Юлія Показати IP 9 Квітня 2014 20:48
Я цей сайт обшарив від і до... Нічого крім освячення прапорів нічого не знайшов.
Лучанка до Вільна Во Показати IP 9 Квітня 2014 20:24
Церква ,не зважаючи до якої конфесії вона відноситься,робить одну спільну справу -молиться до Бога за нас з вами.І не вам судити,що кожна з них робить,відповідатимуть вони перед Богом.І не змішуйте праведне з грішним.
Так справа в тому, що не всі моляться...
Www Показати IP 9 Квітня 2014 21:18
Клоуни всі
лот Показати IP 9 Квітня 2014 21:44
Розкажіть мені попи як могло так стати.Православні в православних почали стріляи.
православна Показати IP 9 Квітня 2014 21:45
а я б хотіла запитати Михаїла. ... чи читав він в св. Євангліі про любов...???? і на що благословить він правий сектор на які діяння.???? шановний владико. чи не вам знати що любити свого ближнього як самого себе..... де ваша любов християнська.... де ви були( а мені здається ...поряд.. прогляньте відео) коли Башекаленко сидів привязаний на кайданках на площі.... і ще передивіться відео з початку майдану... саме попи грекокатолики та УПЦ КП... закликали брати зброю і бити ворога...