USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Власники авто з іноземною реєстрацією блокують траси

12 Листопада 2016 17:04
Власники автомобілів з іноземною реєстрацією розпочали акцію на дорозі, яка веде до пункту пропуску «Рава-Руська», що на українсько-польській ділянці кордону.

Про це повідомили у прес-службі Держприкордонслужби.

Автовласники машин, зареєстрованих за кордоном, вимагають від влади припинити дискримінацію українців стосовно термінів перебування та умов заїзду іноземних автівок на територію країни.

Так, нерезидент має право перебувати в Україні на своєму авто стільки, скільки йому буде потрібно. Тоді як українець, який придбав автомобіль, скажімо в сусідній Польщі, аби залишатись в правовому полі, повинен здійснювати в’їзд та виїзд через український кордон раз на 5-10 днів.

Про це говорили у Луцьку, 11 листопада, на зборах власників атомобілів на іноземній реєстрації з представниками влади та державних органів.

Нинішніми діями автовласники хочуть домогтися збільшення терміну транзиту на ввезення транспортних засобів на територію України.

В даний час акції власників таких автівок також тривають на під’їздах до пунктів пропуску «Ужгород» (кордон зі Словаччино) та «Солотвино» (кордоні з Румунією).

Для контролю за ситуацією у всіх місцях, де відбуваються акції, знаходяться представники Національної поліції.

Держприкордонслужба просить громадян врахувати цю інформацію під час перетину державного кордону.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
Кастрюлька Показати IP 12 Листопада 2016 17:29
Що за безлад робится у державi? Пора проводити ато
Юля Показати IP 12 Листопада 2016 18:02
В нас в таких випадках кидають лицем в асфальт і забирають авто. Вперед без сумніву
Закон Показати IP 12 Листопада 2016 18:08
Щоб не було дискримінації треба іноземцям ввести 5 діб транзиту. Побачимо що тоді заспівають
Люцьк ! Показати IP 12 Листопада 2016 18:33
2/3 аварій відбуваються з вини авто на іноземній реєстрації , їздять вони як хочуть, не раз зауважував, та ще й умудряються втікати з місця аварії. Так що моя думка, ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ ОДИН , реєструйте на державні номера і катайтесь собі.
Йопта до Люцьк ! Показати IP 12 Листопада 2016 20:05
Якщо дурень за кермом, то він і на велосипеді в аварію потрапить. Але якщо порівнювати рівень безпеки і якості автомобілів, то наші нові авто, поступаються 30-річним "німцям"!
лол до Люцьк ! Показати IP 12 Листопада 2016 22:32
100% підтримую!!! Водії на цих авто взагалі на ПДР НЕ ЗВАЖАЮТЬ!!!
ЮРИК до Люцьк ! Показати IP 13 Листопада 2016 14:34
Якщо за кермом лихач то нема різниці на якій він реєстрації їздить . Я собі краще придбаю хорошу іномарку в литві за 3 тисячі євро чим в україні куплю жигулі чи ланоса за такіж гроші . В нашій країні не кожний може позволити хорошу машину на українській реєстрації, ну що тут говорити ми живем в Україні.
Діма Показати IP 12 Листопада 2016 18:37
Хай на копійках їздять . Дід бабу на копійці закадрив. А то хочуть халяви.
777 Показати IP 12 Листопада 2016 20:01
коли купували авто за копійки хіба незнали закон?
Влодек Показати IP 12 Листопада 2016 20:09
То їх Путін проплатив. Я знаю точно.
5577 Показати IP 12 Листопада 2016 20:37
Нацгвардію, водомети, кійки та кайданки. Корчі всі вилучити і атошникам роздати
5577 Показати IP 12 Листопада 2016 20:39
Нехай цигарки на ланосах і тавріях возять
100 Показати IP 12 Листопада 2016 20:52
Акція проплачена. Тут Росія в темі.
Ttt Показати IP 12 Листопада 2016 21:01
Нехай на Ланосах і тавріях цигарки возять
Юрист Показати IP 12 Листопада 2016 23:09
Усі ці власники - порушники закону, адже це ніякий не транзит, а реально тимчасове ввезення. Проблему потрібно вирішувати на державному рівні, дати можливість розмитнити вже увезені авто (в межах 400-1000 доларів), в подальшому закрити "транзит" для резидентів та чітко контролювати ввезені нерезидентами авто, виявляти автомобілі незаконно передані резидентам. Кожному активісту по ланосу.
Власик авто на "поля Показати IP 13 Листопада 2016 08:23
Усі хто їздить на таких же самих авто, тільки на наших номерах 100% - ЗЛОДІЇ бо на ці авто неможливо заробити чесним шляхом в Україні (це я знаю точно - маю трудового стажу вже більше 15 років) Тоді питання до розумників (найпевніше "злодіїв") які кажуть, що треба "кийків дати" або "авто вилучити": як мені працюючи на роботі робити виїзди раз в 5-10 днів? І що я роблю поганого: авто в мене в нормальному стані, не аварійне, цигарок я не вожу? P. S. А на ланосі можна тільки свинку до кабана возити...
Лучанин до Власик авто на "поля Показати IP 13 Листопада 2016 09:15
А ти поясни, для початку, як ти законно тут їздиш? В якій іноземній фірмі працюєш? І т.д. Понакупляли 20 річних корчів, незаконно ввезли, ще й права качають. В аварію попадаючи, втікаєте. По статистиці з 3 ДТП 2 з іноземними номерами. Через Вас, я з трьома дітьми 12 годин стояв на кордоні. А на місці митниці та поліції зобов"язав би вас розмитнити авто по діючим ставкам, або на тимчасовк ввезення з заставвою як мінімум 3000 дол. Активісти, блін, тільки й думаєте де та кого надурити. Може Вам ще і паливо на 50 відсотків менше зробити?
5577 до Лучанин Показати IP 13 Листопада 2016 09:39
Що наскакали на майдані, те і маєте. Починати треба з себе, поважаючи закони країни, в який живите. І не треба скіглити згадуючи СОВОК. Всі не можуть жити в однаковому достатку.
Лучанин до 5577 Показати IP 13 Листопада 2016 10:00
Я, якраз про повагу законів і мав на увазі. Скиглите, в першу Ви, коли Вас починають ставити в правове поле. Раніше треба було думати. Ви мені просто поясніть, як такі авто перебувають на території України? Хоч один законний приклад наведіть. Ви порівняйте інші країни, ніде такого не має як в нас. Там ти не будеш їздити на іншій реєстрації. Я вважаю, якщо купив авто, будь добрим, сплати податки, постав на облік.
ЮРИК до Лучанин Показати IP 13 Листопада 2016 14:38
В інших країнах розмитнення автівки коштує 250-500 євро.
Лучанин до ЮРИК Показати IP 13 Листопада 2016 15:03
Приклад приведи, перед тим як розказувати. Наприклад, якщо в Швейцарії купити БМВ Х3, 2012 року та зареєструвати в Німеччині потрібно заплатити розмитнення 6700 євро. В Польщі розмитнення від 1500 Євро. В Словаччині від 2500євро. Так що не вводьте людей в оману. Да, і ще одне, корчі по 20 - 30 років там здають на утилізацію, бо визнані такими які несуть небезпеку навколишньому середовищу.
Лучанин до ЮРИК Показати IP 13 Листопада 2016 15:44
Перед тим як писати наведіть приклади. В них не має розмитнення 20 річних корчів.
5577 до Власик авто на "поля Показати IP 13 Листопада 2016 09:42
Що наскакали на майдані, те і маєте. Починати треба з себе, поважаючи закони країни, в який живите. І не треба скіглити згадуючи СОВОК. Всі не можуть жити в однаковому достатку.
5577 Показати IP 13 Листопада 2016 09:57
Лучанин правий на 100%. Це я до власника...
Луцьк Показати IP 13 Листопада 2016 10:36
Виходить я заплатив за розтаможку .а ви не хочете платити а їздити так само. Це не справедливо до тих власників які вже мають на українську номерах . Відповідно якщо я захочу її продати . Але в мене її ніхто не купить адже є авто на іноземній реєстрації . Халяву всі хочуть.давайте взагалі тоді податки не будем платити а навіщо.
кіт Показати IP 13 Листопада 2016 10:44
блокуйте дороги до кабміну, держадміністрацій, президента,..., залучіть бурштинокопачів та ін. уже маєте викривлену психіку. погляньте на свої дії зі сторони інших Громадян України або іноземців.
Гума Показати IP 13 Листопада 2016 11:21
Боти комменти справно пишуть...даним власникам лише бажаю божої поміччі.щасти вам мудрі люди
Волинянин до Гума Показати IP 13 Листопада 2016 11:43
Саме так. Їздити та молитись. Щоб авто на штрафмайданчик не забрали, не заставили платити розмитнення. Я Вам співчуваю, Ви напевно і не спите спокійно.
Ххх Показати IP 13 Листопада 2016 12:06
Заздрісний народ. Я не маю, нехай ні хто немає. Чисті українці.
000 Показати IP 13 Листопада 2016 12:33
Хай тоді держава повертає ті гроші . Власники яких вже заплатили за розтаможку. Буде справедливо тоді для всіх. Хто хитріший той і розумніший виходить
ххх до всіх Показати IP 13 Листопада 2016 15:18
це міжнародне право.яке має пріоритет над національним .2000 євро авто коштуе в польщі зі сплатою всіх податків.а в нас 8000 . 6000 то податок в україні.де в світі у три рази ...три рази...сплачують такі податки .навіть без розмитнення заправляють авто тут(з літри 4 грн акциз.20 % пдв +пенсійний збір +інші відрахування...=10-12 грн податків+ремонт в україні..в місяць біля 1500 грн до бютжету держави.) для влади ми лохи .....порохоботи втирають про армію, освіту,медицину, .просто красти треба менше.
666 Показати IP 13 Листопада 2016 18:54
Тому що не треба було на майдан пхатись як стадо баранів. Що краще стало нічого. ? А податки всі платять. Але не в всіх країнах крадуть цей податок