Володимир-волинці накопичили десятитисячні суми боргу за тепло
У Володимирі-Волинському 89 сімей мають борг за гарячу воду та опалення у понад 10 тисяч гривень.
Про це повідомляють у ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».
Загальна сума боргу 89 сімей становить 1 мільйон 445 тисяч 905 гривень.
Підприємство звертається до всіх споживачів, які мають борги, з вимогою терміново їх погасити або, у разі скрутного фінансового становища, пропонують терміново звернутися для подальшого укладення договору реструктуризації заборгованості.
Якщо ж питання погашення заборгованості протягом 10-ти днів з дня опублікування реєстру буде проігнорованим боржниками, підприємство звертатиметься до суду для стягнення заборгованості. А це, призведе до додаткового фінансового навантаження на боржників - необхідністю сплати судового збору в розмірі 800 грн. та нарахованих на суму заборгованості розміру штрафних санкцій.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють у ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго».
Загальна сума боргу 89 сімей становить 1 мільйон 445 тисяч 905 гривень.
Підприємство звертається до всіх споживачів, які мають борги, з вимогою терміново їх погасити або, у разі скрутного фінансового становища, пропонують терміново звернутися для подальшого укладення договору реструктуризації заборгованості.
Якщо ж питання погашення заборгованості протягом 10-ти днів з дня опублікування реєстру буде проігнорованим боржниками, підприємство звертатиметься до суду для стягнення заборгованості. А це, призведе до додаткового фінансового навантаження на боржників - необхідністю сплати судового збору в розмірі 800 грн. та нарахованих на суму заборгованості розміру штрафних санкцій.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
Вася
Показати IP
19 Травня 2017 14:48
Субсидії держава місту боргує і не тільки Володимиру, люди боргують, то може вже пора ціну на газ зменшити
Коля до Вася
Показати IP
19 Травня 2017 15:16
Ага, дочекаєшся, доженуть і ще раз зменшать!
Дивує
Показати IP
22 Травня 2017 20:13
те, що управа міста передала у приватні руки газо і водо-постачаня. Тепер якийсь там чужинець знущається над українцями, так як то бувало вже віками. Час вже врешті проснутись і сказати досить!!!
Мільйон українців подали заявки на отримання коштів для програми «Скринінг здоров’я 40+»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Норвегія обмежила використання генеративного ШІ у школах
Сьогодні 00:29
Сьогодні 00:29
22 червня: свята, події, факти. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У США троє туристів померли від спеки під час прогулянки Великим каньйоном
21 Червня 2026 23:31
21 Червня 2026 23:31
Ніколи не отримував права: у Луцьку затримали п'яного юнака за кермом ВАЗа
21 Червня 2026 23:02
21 Червня 2026 23:02
Трамп показав подарований Катаром літак, що стане президентським бортом
21 Червня 2026 22:33
21 Червня 2026 22:33
На Волині – займання на трьох торфовищах, два продовжують горіти
21 Червня 2026 22:05
21 Червня 2026 22:05
На Волині молодик заплатить кілька тисяч, бо вночі ловив раків
21 Червня 2026 21:36
21 Червня 2026 21:36

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.