USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Туристичний бум на Волині: як і за скільки можна відпочити

15 Червня 2015 10:05
На мальовничих Шацьких озерах очікують понад 100 тисяч відпочивальників. І хоч сезон тут розпочнеться лише за 2 тижні, більшість місць уже зарезервовані. Так, до туристичного буму готується Волинь, - йдеться в сюжеті ТСН.

Три десятки заповідних озер із джерельною водою, первісні ліси, повітря, напоєне цілющими травами й хвоєю, і щиросердний тутешній люд – все включено, як для зеленого туризму.

А от комфортабельного сервісу, з каналізацією, кондиціонером, інтернетом та ресторанним харчуванням, доведеться пошукати.

Відпочинкові бази туристів заселяють охоче і без нарікань за 50 гривень з людини. Їжу за лояльним прейскурантом і з доставкою можна замовити у місцевих газдинь.

Чотириразове харчування та 10-денний лікувальний курс за 3,5 тисячі гривень пропонує і місцевий санаторій.

Економ-варіант – наметові містечка. Охорона, освітлення, дрова, і навіть кобила на прокат коштують 20 гривень з намету.

Та найбільше туристів приймуть приватні садиби, де невигадливість сервісу компенсують гостинністю. Ціни, запевняють, на нові валютні курси не орієнтовані.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 10:08
не дорого! Можна їхати відпочити та розслабитися!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 10:28
Деяким мажорам і на Маямі - дешево відпочити... Це-ж не АТО, можна і "розлабитись" за татків рахунок.. (цікаво, ЯК постачальники послуг будуть "взад" Сєніну субсидію на газ в двукратному розмірі повертати? Чи може всі вказали в декларації суму "доходу"?)
Анатоль_ до Андрій Показати IP 15 Червня 2015 10:48
Про Маямі не чув, а ось на рідний Свитязь поїхати збираюсь- попити пива з копченими вуграми! Усіх закликаю-відпочивати тільки на Волині!
Андрій до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 12:59
Знакове: про "трєба працувати" - "не чув", а про "пиво з вуграми" - "миздобули.." Це називається "пиЖити по Новому"? (перед цим на "газеті" пив з карасями..) Такі ходячі шлунки на Газета юа - "бандерославами" підписуються.. (західні "вишиватнікі" - серед Українців)
60 Показати IP 15 Червня 2015 10:14
В Згоранах по 60 з людини вже, а після 20 по100грн. Не вірю, що на світязі меньше 100.
Анатоль_ до 60 Показати IP 15 Червня 2015 10:19
А я -вірю!
50 до Анатоль_ Показати IP 15 Червня 2015 10:26
Ну і л.х.
ха ха Показати IP 15 Червня 2015 10:32
треба повістки на АТО там роздавати ха ха ................
Наталка Показати IP 15 Червня 2015 10:59
На Світязі вже давно по 50 грн. нічого немає, і це без умов, без душу, брудні і старі кімнати. Дуже високі ціни на рибу, тому краще взяти з собою. Пончики по 10 грн. Пляжі брудні.
Семен до Наталка Показати IP 15 Червня 2015 11:16
Ви коли і де там були що таке пишите?!:)
Оля Показати IP 15 Червня 2015 11:08
Брехня повна там таких цін взагалі не має.А буде по 150-200-це точно. Полішуки нагліють до предела.Я була минулої неділі. Вже зараз по 100,харчування своє, без особливих умов.
4444був Показати IP 15 Червня 2015 12:10
в магазині спиртне фальшиве.коньякі спирт закрашений був у 5 магизанах шацьк.мельники.гряда допінгупродавці запропонувати якісного не можуть нічого теж і з горілкою. а відпочинок без допінгу серед села ще більша жуть. спілкування кисленьке получаеться.а ще як сонце сховаеться чи вечір прийде...караул...
Лучанин Показати IP 15 Червня 2015 12:51
О Серйожа Пархонюк! Із зама голови РДА ще при регіонах - на "менеджера" Санаторію? Слизький полішук - по дорозі пересікалися. А як там необліковані кімнати, Серйожа? По скільки здаєш?
ЛучанинУ до Лучанин Показати IP 16 Червня 2015 08:11
Вам треба позбутися товаришування з "великою, зеленою" тоді краще жити буде!:)
до Анатоль Показати IP 15 Червня 2015 21:43
Ха-ха, з пані Наталією Семенівною чи без ?