«Волинь» на виїзді поступилася «Вересу» у дербі Луцьк-Рівне

15 Листопада 2020 16:05
Луцька «Волинь», пропустивши по голу в кожному з таймів, поступилася на виїзді рівненському «Вересу» – 2:0.

Матч 13 туру відбувся 15 листопада у Млинові на стадіоні «Колос».

Вже на 7 хвилині «Верес» відкрив рахунок – забив Ігор Солдат.

У «Волині» кілька разів пробивав Оринчак, але його удари не досягали цілі.

На 37 хвилині Артур Рябов отримав другу жовту картку та залишив «Волинь» у меншості.

А на 64 хвилині Мірошник подвої перевагу «Вереса», забивши головою.

Вже згодом «Волинь» могла відігратися – арбітр за гру рукою у карному майданчику призначив пенальті у ворота рівнян. До м‘яча підійшов Протасов, але Когут впевнено відбив одинадцятиметровий.

У підсумку матч завершився впевненою перемогою «Вереса» – 2:0.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.

Коментарів: 5
Пилип Орлик Показати IP 15 Листопада 2020 16:28
Наш ФК "Волинь" цей раз, був якийсь поступливий, беззубий та не готовий добивати суперника до кінця. Навіть Євген Протасов умудрився не забити 11-й штрафний удар у ворота ФК "Верес". Вам суддя подарив такий момент використайте цей момент, переламайте хід поєдинка... Були всі шанси, видно немає у команди бажання, як казав В.В. Кварцяний, треба вмерти на полі, але перемогти.
санчо Показати IP 15 Листопада 2020 16:59
ну і хто колгоспник
Ісса Ндойє Показати IP 15 Листопада 2020 17:25
Вони не просто поступилися - вони проср@ли гру !!!
Не фан Показати IP 15 Листопада 2020 18:18
Нє, ну досвід вони набули серйозний ! Головне, шо звикають грати на сільських стадіонах . На другий рік треба ж буде грати з ФК Мар'янівка чи з футбольною командою з Блудова ! Не послизнутись на коров'ячих кізяках тоже треба вміти !
Остап Вакарчук Показати IP 16 Листопада 2020 09:01
Нашому футбольному клубу "Волинь" і зокрема гравцям, треба брати приклад з ФК "Чорноморець", коли команда під керівництвом головного тренера Сергія Ковальця учора, не тільки не програла ФК "Металіст-1925", а перебуваючи у меншості забила харків'янам два голи та перемогла 2:0. Оце воля до перемоги, оце по справжньому, по спортивному принципу, без всіляких слів, як кажуть тут деякі "пощастило в такій ситуації".