«Волинь» програла стартовий поєдинок нового чемпіонату

15 Липня 2017 20:56
Луцька «Волинь» невдало стартувала у новому сезоні, поступившись на виїзді чернігівській «Десні».

Нагадаємо, у зв’язку з реконструкцією стадіону в Чернігові поєдинок проходив на київській «Оболонь Арені».

Підопічні Ярослава Комзюка на рівних провели поєдинок проти віце-чемпіонів першої ліги, але точний удар Єгора Картушова зі штрафного на 32-й хвилині приніс господарям мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Стартовий склад «Волині» у звітному поєдинку виглядав наступним чином:

1. А. Марчук (гк); 15. Мелінішин; 27. Тракало; 21. Марушка; 11. Шаповал; 5. Тетеренко; 17. Дудік; 10. Ляшенко; 8. О. Марчук; 9. Романюк; 7. Петров (к). У перерві Сергія Мелінішина замінив Олександр Чепелюк.

Наступний поєдинок лучани проведуть на рідному «Авангарді» у суботу, 22 липня проти ФК «Балкани» з села Зоря Одеської області.