USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинь втратила ще одного бійця

11 Серпня 2014 12:09
Ще один волинянин загинув під час антитерористичної операції на Сході. Про це написав депутат Луцької міської ради Павло Данильчук на своїй сторінці в мережі.

"Як стало відомо, від кулі снайпера поліг наш земляк, член "Правого сектора Волині", Любомльської районної організації Анатолій Федчишин, друг Білий. Слава Герою!", - написав він.

З його слів, волинянин воював у складі добровольчого корпусу "Правого сектора".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олег Показати IP 11 Серпня 2014 12:18
ті правосєкі вони якись дивні!
111 до Олег Показати IP 11 Серпня 2014 12:20
Чим дивні?
Тупиця до Олег Показати IP 11 Серпня 2014 13:13
Чим дивні, бо померають? Ти це мав на увазі? Бо захищають землі від виродків? Чи ти думав, що якщо людина з ПС, то вона безсмертна?
вчений до Тупиця Показати IP 11 Серпня 2014 15:05
його вбилине на рідній землі
Анонім до Тупиця Показати IP 11 Серпня 2014 15:10
Шкода таких людей. Вмер воюючи проти населення власної країни, яке трохи має іншу думку. Пора припиняти цю бійню...
Вася до Анонім Показати IP 11 Серпня 2014 15:35
Слава Богу, не всiм мозки засрали!
АТО Показати IP 11 Серпня 2014 12:23