«Волинь» поскаржилася на арбітра, який «украв перемогу»
Сьогодні, 12 серпня, луцька «Волинь» подала протест на дії арбітра Володимира Головка, котрий обслуговував матч 4-го туру першості «Фенікс-Іллічівець» - «Волинь». Про це повідомляють «Волинські Новини».
Незважаючи на значну кількість епізодів, у яких суддя діяв начебто упереджено по відношенню до волинян, керівництво луцького клубу вирішило відзначити дві, найбільш грубі на думку клубу, помилки арбітра, пов’язані з призначенням штрафного удару у бік «Волині» перед епізодом з призначенням неіснуючого пенальті, а також сам факт призначення одинадцятиметрового у ворота волинян.
Попередній перегляд відеозапису висококваліфікованими фахівцями суддівського корпусу дав однозначний висновок про неправомірні дії арбітра зустрічі Володимира Головка. Таким чином, після розгляду справи в Експертній комісії ФФУ з питань арбітражу, слід очікувати дискваліфікації вищезгаданої особи.
Також, зважаючи на те, що у трьох поспіль виїзних матчах поточного сезону арбітри допускають грубі порушення на користь суперників луцької команди, відтепер «Волинь» збільшить кількість камер, котрі зніматимуть як домашні, так і виїзні поєдинки. Крім того, керівництво клубу в межах регламентних норм буде опротестовувати будь-які суддівські помилки та некваліфікований арбітраж, - пише сайт уболівальників луцького ФК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Незважаючи на значну кількість епізодів, у яких суддя діяв начебто упереджено по відношенню до волинян, керівництво луцького клубу вирішило відзначити дві, найбільш грубі на думку клубу, помилки арбітра, пов’язані з призначенням штрафного удару у бік «Волині» перед епізодом з призначенням неіснуючого пенальті, а також сам факт призначення одинадцятиметрового у ворота волинян.
Попередній перегляд відеозапису висококваліфікованими фахівцями суддівського корпусу дав однозначний висновок про неправомірні дії арбітра зустрічі Володимира Головка. Таким чином, після розгляду справи в Експертній комісії ФФУ з питань арбітражу, слід очікувати дискваліфікації вищезгаданої особи.
Також, зважаючи на те, що у трьох поспіль виїзних матчах поточного сезону арбітри допускають грубі порушення на користь суперників луцької команди, відтепер «Волинь» збільшить кількість камер, котрі зніматимуть як домашні, так і виїзні поєдинки. Крім того, керівництво клубу в межах регламентних норм буде опротестовувати будь-які суддівські помилки та некваліфікований арбітраж, - пише сайт уболівальників луцького ФК.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Сили оборони знищили кілька російських безпілотних катерів, коли ті атакували українське узбережжя
Сьогодні 17:18
Сьогодні 17:18
Герой повертається у місто, яке стало рідним, на щиті: Ковель прощатиметься з уродженцем Донеччини Олександром Шевченком
Сьогодні 16:45
Сьогодні 16:45
Трамп радив Зеленському діяти сміливіше щодо РФ, – ЗМІ
Сьогодні 15:55
Сьогодні 15:55
Росіяни вдарили ракетою по Кривому Рогу, є загиблі, багато поранених. В Одесі на пляжі уламок дрона вбив жінку
Сьогодні 15:22
Сьогодні 15:22
ЗСУ знищили залізничний міст через Північнокримський канал
Сьогодні 15:05
Сьогодні 15:05
Луцька громада прощатиметься з Героєм Андрієм Максимчуком
Сьогодні 14:49
Сьогодні 14:49

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.