USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84

«Волиньбаскет» програв «портовикам»

22 Березня 2015 11:11
Луцька баскетбольна команда «Волиньбаскет» допомогла фарм-клубу южненського «Хіміка» вийти з чорної смуги. «Хімік-2» останні шість поєдинків зазнавав поразок, а зустріч з Луцьком у Южному для господарів завершилась тріумфом.

БК «Хімік-2» - «Волиньбаскет» - 90:83 (16:15, 31:25, 19:20, 24:23)

Хоча кожен з суперників був близький до перемоги. Зміна лідера у матчі була зафіксована 21 раз і 5 разів рахунок ставав нічийний! Першими у відрив пішли «портовики». Перед великою перервою господарі заробили фору у 7 очок – 47:40.

Третя чверть пройшла теж на високих швидкостях. Обидві команди вибудовували грамотну гру від захисту. Та за рівної гри господарі не розгубили своєї переваги у рахунку – 66:60.

У лучан в нападі найактивнійший був Павло Хайло, який і став найрезультативнішим снайпером гри (25 очок). Волиняни зуміли наздогнати суперника. Артем Шевченко скоротив розрив у рахунку до одного очка - 67:66. Після чого почалися «гойдалки», які тривали до останьої хвилини гри. А за останні 40 секунд гри господарі вирватися вперед на шість пунктів - 87:81. Головний тренер «Волиньбаскета» Дмитро Чайковський спробував внести корективи, взявши тайм-аут. Але гру до свого активу записали господарі - 90:83.

Повторну зустріч команди зіграють у сьогодні, 22 березня.

Нагадаємо, у минулому турі лучани поступилися ще одному конкуренту за путівку у «Фінал чотирьох» харківському «Політехніку».