USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Волиньгаз» просить подавати дані лічильників через інтернет та SMS

17 Травня 2016 12:51
Для того, аби зменшити навантаження на кол-центр, ПАТ «Волиньгаз» просить своїх користувачів подавати дані лічильників через онлайн-сервіс або sms-центр.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства сьогодні, 17 травня.

Як розповів начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Волиньгаз» Юрій Петрук, на Волині з 240 тисяч споживачів, 180 мають лічильники. Відтак, якщо всі будуть телефонувати для того, аби подати показники, то для цього потрібно буде задіяти близько 70 операторів. В той час як на підприємстві працює лише 20. Тому, зі слів Юрія Петрука, на «Волиньгазі» запровадили інноваційні сервіси, якими можуть скористатись споживачі.

У жовтні 2015 року відкрили особистий кабінет на сайті 104.ua, у якому вже зареєструвалися 11 тисяч клієнтів.

З листопада запровадили SMS-сервіс для подання показників на номери мобільних операторів: 067-364-7-104 та 050-384-7-104. Таким чином, на вказані номери надійшло близько 10 тисяч повідомлень.

З квітня почав працювати контакт-центр за телефоном (0332) 280-104, послугами якого уже скористались 150 тисяч споживачів.

А у грудні у Луцьку, на вулиці Івана Франка, 12, відкрили Центр обслуговування клієнтів нового формату, де споживачі увесь спектр послуг в одному приміщенні. Центр працює з 8:00 до 17:00 без перерви на обід.

Відтак, Петрук звернувся до депутатів з проханням поширити серед волинян інформацію про альтернативні способи подачі показників лічильників (SMS-центр та онлайн-сервіс), для того, аби зменшити навантаження на кол-центр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Бе Показати IP 17 Травня 2016 13:04
Вони й так коли не зайдеш, каву із праниками хлебчуть. Не переробляться.
777 до Бе Показати IP 17 Травня 2016 16:02
тра було з ними попити - мені наливали... каву. правда без пряникив.
лучанка Показати IP 17 Травня 2016 14:46
Більш наглих і непривітних працівників,як в цій службі нема. Я подзвонила на цей контакт-центр раз,то мені нахамила ця оператор.Дзвоню другий раз бере інша трубку,то ця поговорила.Кого вони там набрали,якихось полішучок неотесаних.Хай на базар ідуть працювати,якщо не вміють поговорити і надати послугу людині.
Nouvelle Jardin до лучанка Показати IP 17 Травня 2016 15:43
Саме для того, щоб не було будь-яких непорозумінь та втрати дорогоцінного часу "на «Волиньгазі» запровадили інноваційні сервіси, якими можуть скористатись споживачі". Хіба ж це негатив? Я сам ще в минулому році зареєструвався в особистому кабінеті на сайті 104.ua, що дало мені змогу без телефонної тяганини в установлений термін щомісячно самостійно вносити фактичний показник газового лічильника, і повірте, маю чистий спокій, без жодних проблем.
свг Показати IP 17 Травня 2016 15:51
вимога до оператора при прийомі на роботу-поки клієнт відкриє рот і скаже слово потрібно вже нагрубити йому.
Анна до свг Показати IP 17 Травня 2016 19:31
для чого вже так перебріхувати??? скільки разів не подавала показник телефоном - ні разу грубо не відповідали...
ната Показати IP 17 Травня 2016 16:00
в мене таке враження що там собаки працюють а не люди. гавкають, а не розмовляють.
123 до ната Показати IP 17 Травня 2016 19:40
а може спробувати не "гавкати" самому?)
Orij Показати IP 17 Червня 2017 19:57
https://www.104.ua Немає зв’язку із сайтом і цечастенько буває ( а міг бути гарний і зручний сервіс (
Сердита Показати IP 2 Жовтня 2017 12:11
Зайти в особистий кабінет не можна. Додзвонитися - теж. Дзвонила з мобільного. Чекала 5 з лишком хвилин, так ніхто трубку і не зняв. А це аж за 1 куб газу заплатити можна було б. То хіба ж це сервіс?