USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Волиньгаз» встановлюватиме будинкові лічильники у Луцьку. Графік

19 Липня 2016 11:37
ПАТ «Волиньгаз» проводитиме роботи зі встановлення будинкових лічильників газу та планово-технічне обслуговування у Луцьку.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Роботи будуть здійснюватися із 25 липня по 5 серпня 2016 року за наступними адресами:

25 липня:

м. Луцьк, вул. Відродження, 43;

м. Луцьк, вул. Відродження, 49.

26 липня:

м. Луцьк, вул. Відродження, 9;

м. Луцьк, вул. Дружби Народів, 11.

1 серпня:

м. Луцьк, вул. Федорова, 5,

м. Луцьк, вул. Кравчука, 4.

2 серпня:

м. Луцьк, вул. Січова, 5;

м. Луцьк, пр-т. Соборності, 32.

Встановлення загальнобудинкових лічильників газу проводиться за ініціативи НКРЕКП. Адреси будинків, які будуть обладнані будинковими приладами обліку, затверджені державним регулятором у Інвестиційній програмі газорозподільного підприємства ПАТ «Волиньгаз» на 2016 рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Резкій Показати IP 19 Липня 2016 11:50
Ем люди . встановлення є не законним тому як мали ставити лічильники кожному у квартиру, а вирішили що 1 на будинок це їм вигідніше і менше роботи, і тепер якщо в квартирі приписаний 1 а живе 20 то мешканці будуть ділити суму за газ. Моя порада гнати з битами таких горе газовиків, можна навіть викликати поліцію з аргументом що громада проти. .
Ага до Резкій Показати IP 19 Липня 2016 12:24
Розкажіть це в Києві, тих хто це придумав.
Лучанка до Ага Показати IP 19 Липня 2016 18:37
НКРЕКП на палю!!! Що ж вони собі придумали?
Артур до Резкій Показати IP 19 Липня 2016 12:27
Підписуйте акт про незгоду та й по всьому. ви ж бачите яка ситуація з лічильниками по всій країні. І якщо уже протистояти, то на тому рівні, де це рішення приймали - у Києві, а не під під'їздом галасувати. Вчора в мене під вікном пів дня кричали, нардепа якось приволокли... Я лічильник в квартиру за свої гроші ставив - чим ви ліпші?
Анонім Показати IP 19 Липня 2016 12:49
А чому лічильник ставиться на будинок, а не в кожній квартирі? чому ми маємо платити за неприписаних сусідів? зробили краще волиньгазу, а для людей як завжди гірше
Енштейн Показати IP 19 Липня 2016 13:43
Цікаво якщо на той лічильник з криші будинку зкинути два змотаних разом кірпіча він витримає удар чи розсипеться?
Дан до Енштейн Показати IP 19 Липня 2016 19:46
Хорошу подав ідею. Дякуємо.
КУМ Показати IP 20 Липня 2016 07:37
Як тільки дозволите поставити незаконний будинковий лічильник-автоматично стаєте рабом Волиньгазу.Можете за свої кошти встановити лічильник,а їм це якраз і потрібно.Це такий "маркетинговий" хід.Не дозвольте себе надурити вчергове.Волиньгаз-це 100% приватна компанія і до державної "кишені" не має відношення.
sergei Показати IP 20 Липня 2016 19:55
Пробували встановити на Шота Руставелі під прикритям огдяду мереж цілий день були без газу