USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

«Волиньгаз» зекономив на папері 12% завдяки системі ProZorro

1 Вересня 2016 08:00
У серпні ПАТ «Волиньгаз» розпочало проведення тендерних закупівель через електронні торги ProZorro. Економія на здійсненні першої пробної операції склала 12%. Надалі компанія здійснюватиме закупівлі у системі по усіх напрямках своєї роботи.

Про це інформує РГК «Волиньгаз».

ПАТ «Волиньгаз» не є державною компанією і не підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі», який зобов`язує товариство брати участь у електронних торгах. Однак, компанія за власною ініціативою вирішила приєднатись до системи ProZorro для повної прозорості та контролю у сфері закупівель.

Система розрахована на посилення конкуренції серед постачальників та автоматизує їх відбір шляхом проведення електронного реверсивного аукціону, тобто передбачає пониження цінових пропозицій. Перші електронні торги, проведені товариством, підтвердили очікуване зниження ціни на закупівлю товарів. Економія на першій операції при закупівлі 200 пачок офісного паперу склала 12%. Надалі «Волиньгаз» користуватиметься системою електронних торгів для закупівлі товарів від 10 тисяч гривень по усіх напрямках роботи.

Наразі, для проведення електронних закупівель ПАТ «Волиньгаз» обрало торгівельний майданчик E-TENDER, яким уже користуються низка органів державної влади, зокрема Міністерство оборони, НБУ, Держрезерв та інші.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Лучанин Показати IP 1 Вересня 2016 08:07
Це свідчить про те що навіть і на закупівлі паперу були відкати
лучанину Показати IP 1 Вересня 2016 08:23
нехай ще економлять на короті який отримує 70 тис гривень в місяць,
Вуаль до лучанину Показати IP 1 Вересня 2016 12:13
А вас невірна інформація.Добавте ще стільки само.
Кум до лучанину Показати IP 1 Вересня 2016 14:15
Не 70 тис грн, а 140 тис грн в місяць- оце така зарплата у керівника, який сидить на газовій трубі.
Лео до Кум Показати IP 1 Вересня 2016 14:42
Краще б ти, куме, працював і свої гроші заробляв, а не про чужі заробітки байки вигадував і писав. До слова, твоя айпі під кожною новиною під кількома ніками і все про одне і теж.
Руль до Лео Показати IP 2 Вересня 2016 00:13
Ти піди до К і скажи йому, що це "байки", а не пишеш дурниці. Про цю з/п всі знають вже давно.
Спостерігач до Лео Показати IP 3 Вересня 2016 19:52
А ти ким , чоловіче, там працюєш, що так захищаєш "чужі заробітки"???
Знаю до Кум Показати IP 10 Вересня 2016 13:59
І ця зарплата невірна. Зараз у "пана" Короті 260 тисяч гривень в місяць. Скажіть за що платять тому рижому упирю ???
йцукен Показати IP 1 Вересня 2016 08:51
А працівники ПАТ "Волиньгаз" досі друкують і ксерять на другій стороні використаного паперу
Економіст Показати IP 1 Вересня 2016 10:02
А якби ще почали користуватись системою Zaporro то ще б зекомномили і на туалетному папері.
БейсіК Показати IP 1 Вересня 2016 12:14
Там де вони крадуть-папір не потрібний.А ті пачки що зекономили-самі і заберуть на свої фірми.
лучанин Показати IP 1 Вересня 2016 20:43
Волиньгаз ! Не смішіть людей своєю економією.....