USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.63 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Волинян кличуть на економічну та енергетичну блокади Криму

23 Листопада 2015 15:20
Через загострення ситуації на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, у Луцьку «Вільні люди Волинь» організовують ініціативну групу, яка вирушить на підтримку кримських татар щодо економічної та енергетичної блокади Криму, що відбувається в знак протесту проти окупації півострова Російською Федерацією.

Закликаємо волинян підтримати кампанію! 26 листопада з Луцька виїжджатиме перша група. Охочих долучитися до поїздки просимо зголошуватися за телефоном: 050-901-00-15

Для забезпечення групи, яка чергуватиме на блокпостах, нам необхідно:

- транспортні засоби

- паливо

- харчі

- рації

- медикаменти та гігієнічні засоби

- намети, спальники, каремати

- теплий одяг.

Допомогу можете передати, зв’язавшись за номер: 050-901-00-15
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 15:34
Волинян кличуть ще раз показати те, що Україна - терріторія без влади. Бо люба влада зобов'язана забеспечити безпеку власних стратегичних об'єктів, до переліку яких входять і електричні мережи. Я вже не кажу про те, що так звана влада допускає використання цивільними особама бойової зброї.
654 до Анонім Показати IP 24 Листопада 2015 07:29
Це вже перегиб, не пускати державу до стратегічних СВОЇХ об'єктів
Добродій Показати IP 23 Листопада 2015 15:37
Паша скільки потреб... а губа не зліпне ;) де все те, що давали на ПС ??? Згоріло?
Волонтер до Добродій Показати IP 23 Листопада 2015 16:02
Чому згоріло? А за що будувалися наші хатинки?
Всезнайко до Добродій Показати IP 23 Листопада 2015 17:03
коментар було видалено
Боб Показати IP 23 Листопада 2015 15:44
Українська програма Гроші порівнювала ціни на півострові і у столиці. За ту саму кількість американських гривень на півострові можна купити втричі більше продуктів чи медикаментів. То кому жити хуже стало?
Рыба Показати IP 23 Листопада 2015 15:46
Трудно любить Родину когда она тебе выкручивает руки и промывает мозги, но намного труднее любить ее когда она выворачивает твои карманы.
124 до Рыба Показати IP 23 Листопада 2015 16:30
А тебе ніхто не заставляє вивертати твої кишені. Тут звертаються до бажаючих тримати супротив, а не до вати, або ж лаптів кацапських які начитались комуняцьких цитат.
Кріс до 124 Показати IP 23 Листопада 2015 16:48
А чому така нетерпимість? Є думка ваша і неправильна?
Кріс Показати IP 23 Листопада 2015 15:50
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 15:59
збіговисько ,ще переворотів не вистачає.
Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 16:07
Блокаду, тобто облогу. В облогу завжди брали вороги.
Анонім до Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 18:54
Естественно. Вот что по этому поводу пишет американское издание: Подрыв ЛЭП на Украине — совместный теракт с ИГИЛ против Черноморского флота.
лучанин Показати IP 23 Листопада 2015 16:37
Панове.. ви такі кумедні.. Коли ви повертаєтесь з роботи лдодому і відкривши двері своєї будівлі бачите як сусід чпокає вашу дружину..ви мабуть кажете : ",,,не відволікайтесь, не звертайте на мене увагу.. чпокайтесь далі.. а я вам поїсти приготую та кави зварю..." А я от за те щоб набити сусіду пику і виставиши хвойду за двері.. без копійки в кишені... Тому руками і ногами за блокаду Криму... !!! І нех оплачувати і їм і лугандонам електрику з нашої кишені.. ПОВНУ ЕКОНОМІЧНУ та ЕНЕРГЕТИЧНУ БЛОКАДУ ЗРАДНИКАМ!!!!
Анонім до лучанин Показати IP 23 Листопада 2015 18:40
Представитель СБУ прямо не обвинил Россию в причастности к взрывам в Херсонской области, но рассказал журналистам, что Москва готовит диверсионно-разведывательные группы как раз для организации таких взрывов.
ФигВам Показати IP 23 Листопада 2015 16:48
Крым успешно пережил "водную" блокаду, "продовольственную" и "транспортную". Успешно переживет и "энергетическую". Потому что крымчане теперь точно знают кто им друг, а кто враг.
Анонім до ФигВам Показати IP 23 Листопада 2015 17:30
так чому ж ви так хвилюєтесь - витрачаєте час на свої тупі коментарі на наших сайтах, давненько ваших тут не було, а то знову приперлися- нам від цього тільки приємніше в рази
Анонім до Анонім Показати IP 23 Листопада 2015 18:26
Лично меня интересует, когда вы бросите жить по принципу: "Лучше у меня сдохнет последняя корова, чем у соседа появится вторая!" Конкретно в данном случае вы радуетесь тому, что террористы завалили четыре электро опоры на территории Таврии. И при этом вас абсолютно не волнует то, что от этого напрямую пострадали жители двух украинских областей, а в дальнейшем это аукнется и на остальных жителях Украины. Например. по той причине, что Украина не заготовила уголь, надеясь на его экспорт с России.
123 Показати IP 23 Листопада 2015 18:37
В стране не правительство.а детский сад какой-то.Его указы и постановления вызывают смех и недоумение не только у мирового сообщества,но и у здравомыслящих граждан своей страны.
Джо Показати IP 23 Листопада 2015 20:39
Було 2 сусіди, один підпалив свій будинок , щоб другому смерділо...
птн-пнх Показати IP 23 Листопада 2015 22:04
Ніколи б не подумав що на Волинський сайт заходить так багато рашистів.
до попередніх матюкі Показати IP 24 Листопада 2015 09:38
На Вашу думку - усі, хто тверезо і зважено мислить - рашисти?