USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинян просять впізнати викрадачів півторарічної дитини

18 Травня 2015 12:08
Волинян просять впізнати викрадачів півторарічної дитини, яку силою забрали в батьків напередодні. Про це інформує Волинський інформаційний портал.

Так, фото зловмисників надійшли на електронну скриньку видання. Зробили їх із камер відеоспостереження у місцевому кафе.



Нагадаємо, 17 травня у чергову частину Володимир-Волинського МВ УМВС України у Волинській області надійшла заява 27-річної жительки Володимира-Волинського про те, що двоє невстановлених чоловіків віком до 30-ти років застосували насильство і викрали в під’їзді будинку її сина, 25.01.2014 року народження.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 18 Травня 2015 12:27
загрузіть фото в іншому фрматі. щоб можна було на весь екран відкрити. а то з камер воно саме по собі не якісне, то ще й мале.
Анонім до Анонім Показати IP 18 Травня 2015 13:59
яка газета таке і фото.....
А Показати IP 18 Травня 2015 14:31
Да, круті специ в ГАЗЕТІ
З княжого Показати IP 18 Травня 2015 16:06
Що дали те й загрузили. Менти, що фото нормальне вирізати не можуть і пресі дати!
Вебмайстер Показати IP 18 Травня 2015 22:07
Скріншот зробіть, грамотеї.
сашко Показати IP 18 Травня 2015 23:59
Мене дивуе тупість людей які на телефон фотографують екран монітора!!!Не знаєш як робиться - спитай!!
іксперт Показати IP 19 Травня 2015 23:12
Добре що не здогадалися ноут на сканер покласти. І взагалі могли б відео на ютуб завантажити
Нейтрал Показати IP 20 Травня 2015 00:11
Повністю зі всіма погоджуюсь селюкі на роботі в ментовці. Понакупляють телефонів китайских з екранами в 20 дюймів а самі елементарні речі роблять курам насміх.