• USD 39.45 39.75
  • PLN 9.85 9.97

Волинянка стала триразовою чемпіонкою Європи

15 Лютого 2020 10:56
Волинська спортсменка Юлія Ткач завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з боротьби, який відбувається у Римі.

Уродженка Ковеля стала найкращою у ваговій категорії до 62 кг, повідомляє УНІАН.

На шляху до фіналу українка здолала представницю Білорусі Вероніку Іванову, а також ексукраїнку Тетяну Омельченко, яка виступає за Азербайджан.

У фінальній сутичці Ткач виявилася сильнішою за росіянку Інну Тражукову. Підсумок фіналу – перемога українки з рахунком 2:1.

Зазначимо, що Ткач уже втретє в кар’єрі завоювала золото на континентальній першості. Раніше вона ставала найкращою на чемпіонатах Європи в 2011 і 2012 роках.

Також на її рахунку перемога на Європейських іграх-2019. Ще одну медаль дня Україні принесла Аліна Акобія. Вона завоювала срібло у ваговій категорії до 57 кг.