USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Волиняни добровільно їдуть на Схід України

23 Травня 2014 13:18
Кілька десятків бійців Самооборони Волині їдуть в східні області захищати цілісність України.

Про це стало відомо під час третього пленарного засідання 25 чергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 травня.

Зокрема, керівник Самооборони Волині Андрій Хведчак повідомив, що 30 бійців організації їдуть на Схід України. Вони вирушають не від військоммату, а через структуру Самооборони, бо, мовляв, довіри до кадрових офіцерів військових частин – мало.

Разом з тим, сказав він, їм потрібні бронежилети і каски. Вони звернулися до депутатів і поросили зібрати кошт в залі для того, аби екіпірувати їх бійців. В залі депутати зібрали більше 11 тисяч гривень. Цього вистачить всього на 2,5 бронежилети. Однак дехо з депутатів пообіцяв підвезти гроші зі своїми водіями.

Крім того, вони попросили віддати спецзасоби – бронежилети та кевларові каски, які є у податковій міліції, бійцям Самооборони.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Kewmr Показати IP 23 Травня 2014 13:24
я б їм нікопійки недав би якби мав. краще дайте тім хлопцям що там воюють а не...
Вітор до Kewmr Показати IP 23 Травня 2014 13:46
Підтримую.... Адже хтозна на що підуть зібрані кошти..... Знову, вмажуть якоїсь пальонки закінуться сумнівними психотропними речовинами і поїдуть в МАЛЬОВАНКУ офіціанток бити... НУКЧЕМИ!!! СЛАВА ГЕРОЯМ, яких нині мобілізували і які нині в лавах ЗС України всупереч здоровому глузду і повній безпорадності наших генералів і голвного де-юре військовокомандувача боронять країну від ТЕРОРИСТІВ......
Оксана до Kewmr Показати IP 23 Травня 2014 15:42
Читай, що написано! Бійці Волинської сотні їдуть на схід України. А ти зажав 20 гривень, бо продовжуєш сидіти в теплому кріслі. Манкрут!
лучанин до Оксана Показати IP 23 Травня 2014 16:54
скажіть мені будь ласка що ж вони там будуть робити? нехай повідають те що покрали в міліції а не героїв вони з себе роблять
Герої Показати IP 23 Травня 2014 13:26
А Гузь із Данильчуком їдуть?
до Герої до Герої Показати IP 23 Травня 2014 13:36
Це Вам не мішки носити, а у цих хлопців цінності уже змінились, нажаль...
454 Показати IP 23 Травня 2014 13:29
Нехай праві сектанти дадуть броню ту що позабирали в УВД.
Сергій до 454 Показати IP 23 Травня 2014 21:42
бронижелети у милиции были 2 класа .тоесть от ножа.сколько можно повторять
Макс Показати IP 23 Травня 2014 13:30
Внимание, организовывается военно-туристический кружок в составе 30 человек, будем стрелять куда и по ком хотим, а за это нам ничего не будет (мы же военно-туристический кружок). Дяденьки и тетеньки дайте денег на броники и пестики, мы вас потом ими же и застрелим. --------- Идиотизм высшей формы!
леха до Макс Показати IP 23 Травня 2014 21:43
макс......ти не правий
Макс до леха Показати IP 23 Травня 2014 21:57
Аргументуй, а то я теж люблю всім казати, що вони не праві
Олесь Показати IP 23 Травня 2014 13:42
Що це за дебілізм? Ідиотизм? 30 придурків до армії не йдуть, а будуть типу, на свій розсуд захищати Україну! Зброя Є? Яка? Хто буде відповідати за застосування? Чим ця банда відрізняється від донецьких відморозків? тим що ще наші відморозки? Бронежилетиїм_ хай данильчук віддасть крадені! Наша армія необучена. Багато офіцерів "не тянуть" АЛЕ ЦЕ НАША АРМІЯ!!!! Навчимося! А банд формування треба знищувати . Незалежно східні чи західні. Хай би краще в тер оборону пішли, патрулювати Луцьк вночі. Може хоч який би толк був. Вояки...
дорога Показати IP 23 Травня 2014 13:50
Скатертиною дорога. Каски вам дати, бронежилети? А копня в одне місце не хочете? Чому держава повинна забезпечувати вас усім, адже ви досить накрали спорядження у свій час. Ми повинні зебезпечувати і допомагати армії - наршій армії, яка є легітимним збройним формуванням, а не забезпечувати сумнівний зброд. Заберіть бронік у данильчука, а пістолет у соломатіна і валіть собі.
Вік 1 Показати IP 23 Травня 2014 13:50
Ну, можливо не всі юзери, які відслідковують події краю знають в обличчя цього Хведчака.... Друзі, там реально всі признаки неадекватності.... і хай простять мене "моралісти" на лице і признаки ДЕБІЛІЗМУ.... І воно гроші збирає? Стид і срам йому і тим хто ще дав ці кошти.... Знову, зараз обнюхаються і поїдуть по кабаках "дань збирати" .........
проти до Вік 1 Показати IP 23 Травня 2014 13:56
сьогодні вечером ці грошикі залишуться в одному з барчиків м. Луцька
Факт Показати IP 23 Травня 2014 14:21
1. керівництво армії без діє свідченням чого є відсутність наказу про можливість стріляти на ураження із за чого гинуть наші військові, які без наказу не мають права застосувати зброю. 2. СБУ отримуючи найбільшу зарплату серед силових відомств не справляється зі своєю роботою, а відсиджується в тилу. 3. патріотам краю найліпше залишитись тут і охороняти край в разі наступу ворога, а не гинути за бізнес інтереси олігархів на Сході. 4. влада віддаючи патріотів з Західної України має на меті знекровити потенційних противників олігархізації України.
я Показати IP 23 Травня 2014 15:49
«Это не самодеятельный «джихад». Мы отправляемся в составе мобильного батальона при Министерстве обороны Украины. После того, что случилось, вызвалось много добровольцев воевать за свою страну. Думаю, что добрая сотня бойцов у нас наберется», - сообщил корреспонденту «Сегодня» координатор Самообороны Андрей Хведчак. На искреннюю просьбу взять с собой, Хведчак ответил: «Нет, не могу, жена напросилась. Оставляем четверо детей на тещу и будем воевать-