USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волиняни на птахофабриці працюють по 17 годин

8 Березня 2015 11:41
Розповіді людей шокують: дирекція фірми змушує їх працювати по 17 (!) годин поспіль. На новій птахофабриці, яку нещодавно запустили (район колишньої шахти № 2), праця нагадує рабську. Про це розповідає декілька працівників ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" (агропромгрупа "Пан Курчак"), - ідеться на сторінках Нововолинського інформаційного порталу.

"На фірмі - в чотири ранку, додому - в десять вечора, - розповідає Василь (ім'я змінено - ред.). - Зігнали дві зміни в одну й думають, що люди - коні. Бо після декількох годин сну треба знову їхати на роботу, а вона в нас нелегка".

На запитання, чому працівники не скаржаться на такі порядки керівникам, співрозмовники знизують плечима: "Та скаржимось, але кожного разу в керівництва знаходяться аргументи. Основний:"Працюйте, бо кури повмирають. Це тимчасово".

Щоправда, кажуть, те "тимчасово" триває вже більш як два тижні. Люди бояться втратити роботу, тим паче, в умовах сьогодення... Тому й терплять. За три тисячі гривень, без будь-яких надбавок і компенсацій.

Журналісти вважають ситуацію на підприємстві неприпустимою й у вівторок подадуть звернення та всі наявні матеріали відповідним контрольним органам, якщо за станом на ранок 10 березня свавілля не припиниться, - ідеться в повідомленні видання.

В редакції просять працівників ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" допомогти у завершенні збору відео- та фотоматеріалів порушення трудового законодавства на підприємстві.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анатоль_ Показати IP 8 Березня 2015 12:06
То неправда! То наклеп!
дідо Показати IP 8 Березня 2015 12:22
Шо за люди. Жаліються але продовжують працювати. Хочуть ,щоб їхні проблеми хтось вирішив,тільки не вони самі.
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 12:27
То Европа.
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2015 12:30
це совок
дідо до Анонім Показати IP 8 Березня 2015 12:31
то вєнік
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2015 16:16
ні це нас чекає в европі
777 Показати IP 8 Березня 2015 12:33
до автора як би ви поспали три дні поспіль по 5 год,то на четвертий з вас булоб користі,як з ........ Думайте ,що пишете.
Анонім до 777 Показати IP 8 Березня 2015 12:35
Я так кожен день сплю, бо жiнка молода...
жінка до Анонім Показати IP 8 Березня 2015 12:50
Ох і лестиш ти собі.
дідо до жінка Показати IP 8 Березня 2015 13:05
в мене також коханка молода 1-2 годинки сплю
відвідувач Показати IP 8 Березня 2015 13:08
Важка праця, малооплачувана і не цінується!! На Театральній площі кафе і магазин " Театральне..."- люди ходять на роботу на 6 год. і працюють до 18..19год, працюють у жахливих умовах ( я б сказала сссрських), отримують 1700 і то не хочуть платити. Цехи знаходяться у підвальному приміщенні, все ржаве, крива підлога, труби ржаві ( умивальник ппц як смердить). Після відпрацьованого роб. дня-- людям світ 'не милий', але щоб прокормити свою сімю вони ходять на роботу. Головний технолог, морально грузить робітників, якщо щось не так...але сама толком нічого не робить( тож не вона там вкалує). Санстанція, інші відповідні органи зверніть увагу будь ласка на це пекло!!!
дідо до відвідувач Показати IP 8 Березня 2015 13:16
ти хочеш ,щоб хтось прийшов тобі носа витерти ? за свої права потрібно боротися САМОМУ, і не чекати доброго царька-чинушу.
вівдвідувач до дідо Показати IP 8 Березня 2015 13:25
Думаю Ви ніколи не відчували, як це, коли ти важко працюєш і нічого не можеш зробити...бажаю вам відчути цей стан
саша до відвідувач Показати IP 8 Березня 2015 15:46
коментар було видалено
відвідувач2 Показати IP 8 Березня 2015 13:17
Шокують коментарі, це напевно всі ЗРГ так відносяться до працівників. Харчовики крім того, що важко 12 і більше год працюють, то їх ще і морально "подавляють". Одна Мацик Тетяна чого варта
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 13:33
То є свобода. Бажаеш - працюєшь за 1000, не бажаеш- здихаешь від голоду. То є вільний вибір.
волонтер Показати IP 8 Березня 2015 14:00
то не свобода,то Сірожко Мартиняк гроші так на аТо гекономно одзаробляє,щоб рИжКову дати на піар
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 14:25
У мене таке відчуття, що тут одні придурки пишуть коментарі і не до кінця розуміють проблему
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2015 14:59
Поки бачу тiльки одного.
Чеововолинськ Показати IP 8 Березня 2015 14:36
коментар було видалено
Анонім Показати IP 8 Березня 2015 14:43
та колиж та заказуха закінчиться
ман Показати IP 8 Березня 2015 14:44
А чого обурюватись? Ви ж його і вибрали в ВР. Пашіть, гроші лотрібно відбивати.
саня Показати IP 8 Березня 2015 15:43
ну наши люди дебили одним словом...