Волиняни вербували людей для роботи на сміттєзвалищі
Четверо волинян вербували людей для роботи на полігоні у Нововолинську, змушували сортувати сміття та забороняли спілкуватись будь з ким, а надто з правоохоронцями, інформує ВолиньPost.
Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду відносно лучанки, яку засудили за участь в цьому злочинному угрупуванні.
Виявляється, впродовж двох років зловмисники змушували людей працювати на полігоні твердих відходів у Нововолинську.
Завербовані повинні були сортувати сміття – скло, папір, метал, одяг. Всі відсортовані речі зловмисники реалізовували, а кошти розподіляли між собою.
Натомість завербованим людям не дозволяли спілкуватись навіть один з одним, не те що вже звертатись до правоохоронців. У випадку ж коли комусь вдавалось втекти, його затримували та доставляли назад.
Зрештою, банду зловмисників викрили та відкрили проти них кримінальне провадження за статтею торгівля людьми або інша незаконна угоди щодо людини.
Одна з них, а саме лучанка, яка повинна була слідкувати за тим, аби завербовані ні з ким не спілкувались та не втікали з полігону, таки постала перед судом.
Під час слідства вона визнала свою вину, що й підтвердила в суді.
Вироком суду її було засуджено до 5 років тюрми. Однак звільнено від відбування покарання реально із встановленням іспитового строку, у зв‘язку з вагітністю, пологами і до досягнення дитиною 7-річного віку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду відносно лучанки, яку засудили за участь в цьому злочинному угрупуванні.
Виявляється, впродовж двох років зловмисники змушували людей працювати на полігоні твердих відходів у Нововолинську.
Завербовані повинні були сортувати сміття – скло, папір, метал, одяг. Всі відсортовані речі зловмисники реалізовували, а кошти розподіляли між собою.
Натомість завербованим людям не дозволяли спілкуватись навіть один з одним, не те що вже звертатись до правоохоронців. У випадку ж коли комусь вдавалось втекти, його затримували та доставляли назад.
Зрештою, банду зловмисників викрили та відкрили проти них кримінальне провадження за статтею торгівля людьми або інша незаконна угоди щодо людини.
Одна з них, а саме лучанка, яка повинна була слідкувати за тим, аби завербовані ні з ким не спілкувались та не втікали з полігону, таки постала перед судом.
Під час слідства вона визнала свою вину, що й підтвердила в суді.
Вироком суду її було засуджено до 5 років тюрми. Однак звільнено від відбування покарання реально із встановленням іспитового строку, у зв‘язку з вагітністю, пологами і до досягнення дитиною 7-річного віку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.