Лучанин виграв півмарафон у Польщі

13 Травня 2016 08:00
Волинянин Віталій Шафар стали переможцями напівмарафону 9th Piastowski Race. Змагання відбувалися в Іновроцлаві, що у Польщі.

Про це повідомляють в Федерації легкої атлетики Волинської області.

Лучанин Віталій Шафар подолав дистанцію за 1:04.33 год. Компанію на п’єдесталі йому склали ще два українці – Олександр Матвійчук (1:04.45) і Микола Юхимчук (1:05.14). Ігор Олефіренко фінішував четвертим (1:06.34).

У змаганнях жінок перемога також належала українці. Найшвидше напівмарафонську дистанцію подолала Дар’я Михайлова (1:17.32 год).

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, на 119-му Бостонському марафоні Віталій Шафар, прийшовши до фінішу десятим, став єдиним європейцем в ТОП-10. Окрім того, взимку 2015 року він переміг у Міжнародному марафоні в Макао. А нещодавно фінішував тринадцятим на Лондонському марафоні.