USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Волиняни вимагають пояснити тарифи у маршрутках Луцьк – Ківерці

12 Квітня 2017 12:47
Депутат Волинської обласної ради від фракції «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Олександр Омельчук просить перевірити правомірність підвищення ціни у міжміських маршрутках сполученням Луцьк-Ківерці.

Про це йшлося під час тринадцятої сесії Волинської облради.

За словами депутата, вартість проїзду на міжміських маршрутах № 103 і № 107 сполученням Луцьк-Ківерці виросла вдвічі – з 7,50 до 15 гривень. Підвищення цін відбулося без будь-якого попередження чи обґрунтування.

«Автобуси, якими здійснюють перевезення, в поганому технічному стані: сидіння поламані, двері несправні, щілини в дверях, холодно і брудно. У жодному з автобусів водії не видають квитків, ціни за проїзд ніде не висвітлюються, тому часто пасажири змушені оплачувати різні ціни за одну і ту ж відстань. Кількість пасажирів в автобусах завжди перевищена, що створює аварійну ситуацію. Культура обслуговування - на ганебно низькому рівні. Водії під час руху автотранспорту розмовляють по мобільних телефонах», – наголошує Олександр Омельчук.

Тож депутат вимагає надати обґрунтовану відповідь щодо правомірності підвищення оплати проїзду та у випадку виявлення порушень негайно прийняти міри щодо їх усунення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Іван Показати IP 12 Квітня 2017 13:04
Обгрунтування і попередження вже давно було.Це офіційно підписано всіма вищими структурами. А пан депутат не знає як ще про себе заявити,щоб про нього почули ,що він такий є.Аби переливати воду з пустого в порожнє!
Мыкола до Іван Показати IP 12 Квітня 2017 19:03
То для міських маршруток було, йовбаку
Кооля Показати IP 12 Квітня 2017 13:05
Хто що хоче те і робить тільки Гройсман розказує і звітує скільки вони зроблии. А насправді ще не при якому Уряді так люди бідно не жили як зараз живемо.
11 Показати IP 12 Квітня 2017 13:51
Чому соляра така дешева ,чому запчастини такі дешеві ,чому хабарі щоб вибити маршрут тік мізерні ? Хто це все пояснить ? Верніть яника назад ,хай порядок наведе .
Во Показати IP 12 Квітня 2017 13:52
на міжміському сполученні в середньому - 20км. - 12грн. Скільки км до Ківерців?
Оо до Во Показати IP 12 Квітня 2017 18:23
До м. Ківерці 25 км!!!
Лучанин до Оо Показати IP 12 Квітня 2017 23:54
Що це таке ви пишите?Навіщо накинули аж цілих 10 км?Відстань від Луцька до Ківерець-15 км!!!Візміть і самі перевірте по даній ссилці: http://della.com.ua/distance/?cities=5399,5455. Пролїзд максимум має бути 10 грн,а не 15!!!
Анонім до Лучанин Показати IP 14 Квітня 2017 22:49
Від станції Ківерці, до станції 2 Луцьк, що на Львівській 25 км. Про що Ви пишите? Від знаку Ківерці до знаку Луцьк, 14 км. Не пишіть те чого не знаєте.
Пасажир Показати IP 12 Квітня 2017 14:06
До пана Омельчука! Шановний, чи не Ви повинні знати, що згідно чинного законодавства вартість проїзду мусить відрізнятися у перевізників?! Раджу взяти консультацію в антимонопольному комітеті! А ціни (правильно "тарифна сітка") - це візуальна інформація, яка знаходиться в кожному автобусі на видному місці (про це турбується транспортна інспекція). І останнє: ціни зросли не вдвічі, а на 30-40%, відчуваєте різницю? І саме останнє: маршрути N 103 та N107 - приміські, і аж ніяк не міжміські!!! Депутат мав би це все знати!
Віктор Показати IP 12 Квітня 2017 15:55
Пане Омельчук.Коли Ви востаннє користувались послугами маршрутного таксі?Та ще й приміським.