USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинянин через інтернет продавав штик-ножі

30 Листопада 2014 12:18
Ножі житель Камінь-Каширського району намагався продати через мережу «Інтернет».

Оголошення про продаж штик-ножів побачили працівники Камінь-Каширського РВ УМВС України у Волинській області. А згодом оперативники вилучили у чоловіка бойову холодну зброю, яку він зберігав без передбаченого законом дозволу з метою збуту, - інформують у прес-службі волинської міліції.

Згідно з висновком експерта, представлені на дослідження зразки є бойовою холодною зброєю, зокрема багнет-ножами до магазинних гвинтівок системи Маузера та Мосіна.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Тепер чоловіку загрожує до трьох років позбавлення волі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 12:24
за что тут арестовывать?
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 12:31
не страна, а психбольница...люди танками торгуют - это в порядке вещей... а тут за металлом...
111 до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 12:46
С торговли танками можно поделиться, а тут брать особо нечего...
Дончанин до 111 Показати IP 30 Листопада 2014 12:50
коментар було видалено
мако до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 21:24
Совок не истребим
777 Показати IP 30 Листопада 2014 12:58
Такий металом у вигляді цих старих ножів є у майже кожного пятого сільского дядька - свиней ним колють !!!! То ж за що хлопу статтю менти пишуть. Хай краще з наркоторговцями повоюють !
віра Показати IP 30 Листопада 2014 13:14
Нічого в цій країні не міняється і не зміниться і про Майдан, який щось мав змінити, вже якось згадувати і не хочеться... Сумно...
журналіст з Володими Показати IP 30 Листопада 2014 13:43
Якось воно незрозуміло. В Україні є декілька офіційно зареєстрованих сайтів на котрих цілком легально . ВІДКРИТО І ЗАКОННО відбуваються торги отакою , зазначу, КОЛЕКЦІЙНОЮ ЗБРОЄЮ. Тобто популярно розясню. Весь оцей мотлох ( ножі від вже не існюючих і які не перебувають на озброенні у жодній европейській армії гвинтівок Мосіна, Маузера зразків 1885 - 1910 років, і показані на фотознімках УМВС у Волинській області є КОЛЕКЦІЙНОЮ ЗБРОЄЮ !!! Колекціонування і продаж з власної колекцій різних зразків зброї не є криміналом в Україні. Раджу потерпілому найти тепер хорошого адвоката !!!
колекціонер Показати IP 30 Листопада 2014 14:35
Це музейні реліквії. За таке "рішення" гріш ціна в базарний день камінь-кошмарським ментам. Це хороший матеріал для фейлетону.
МАша Показати IP 30 Листопада 2014 15:05
вже міліція до маразму дійшла, людей грабують, вбивають, а вони "подвиги" роблять. розганяти всіх з вовчими білетами і край! всі хай сторожами йдуть у буратіни-барабаси!
Че Показати IP 30 Листопада 2014 15:30
Мда.... це варто публікації... міліція звітується перед громадськістю про результати роботи, на що громада каже - лайно, а не робота. Це як: замах на збут холодної зброї??? показники нарощуєте??
Партизан Показати IP 30 Листопада 2014 17:55
А менти ображаються,що їх мусором називають.
Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 18:13
Якщо в голові людини є нормальні мозки, тоді людина думає, що робить! Робить добро, або зло! Чи ми поробилися злими звірами ? Кричимо, піщимо, б'ємося, і т.д. Вибір доросла людина має.
законник Показати IP 30 Листопада 2014 18:14
Якщо не "тьмете", то не пишіть. Вказані предмети являються холодною зброєю, скільки б років їм не було. Вони виготовлялися за призначенням як холодна зброя і від кількості років молотками чи ложками не стали. Те, що на даний час немає на озброєнні вказаних гвинтівок нічого не міняє - дані предмети можуть використовуватися як короткоклинкова бойова холодна зброя колюче-роіжучої дії окремо від них. Стаття в кримінальному кодексі про збут холодної зброї є? Звичайно, є. так, що ніхто з ментів закон не порушив. Прикро тільки, що чоловік буде мати судимість в час, коли перевозять вагонами зброю набагато смертельнішу. Але це реалії нашого часу.
журналіст з Володими до законник Показати IP 30 Листопада 2014 21:17
Отже за Вашою логікою шановний " Законник" . Танк 34 виготовлявся за призначенням як військова бойова броньована одиниця, а нині не використовується у жодних ЗС Європи. Знаходиться тепер на постаменті по вулиці Устилузькій у місті Володимир-Волинську .Запитання - ця бойова машина вже є колекційною чи може викоритсовуватися за призначенням.? А якщо згідно Ваших слів може використовуватися за призначенням то відповідні Статті КК України негайно необхідно застосувати до деяких міських голів області - адже на постаментах досі знаходяться танки, гармати, інші види озброєння та військова ( вже не діюча) техніка.
Anonymous Показати IP 30 Листопада 2014 19:01
Та пішла ти нах*р, ментовська держава! В БІЛЬШОСТІ країн Європи НЕМАЄ поняття "холодна зброя"! Ніж - він і в Африці ніж. Відійдіть від совка, досить!
Анонім до Anonymous Показати IP 30 Листопада 2014 19:58
брехун, в штатах тебе заарештують за ніж-метелик.
мако до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 21:43
По-перше, він говорить про Європу. По-друге, в Америці, на АЗС по водійскому посвідченню можно придбати револьвер. По-третє, в Америці, замовляй зброю - привезуть до дому в коробочці. В-четверих, в ШвейцаріЇ, держава кожному чоловіку, який служив в армиЇ, віддає до 50 років боєприпаси та автомат, с якими вони служили в армії!!!
Anonymous Показати IP 30 Листопада 2014 19:03
Злочином є якраз ЛІПИТИ судимості людині на рівному місці - ібо НЕ ПУЩАТЬ! НЄ ВЄЛЄНО! "Барін", замаж рота нарешті, совок минув, пора вже і короткоствол на законних підставах дозволяти.
спец Показати IP 30 Листопада 2014 21:52
На знімках багнети сильно поржавілі і напевне трохи наждаком почищені А якщо зробити спец експертизу то, даю 1000 відсотків гарантії там виявляться фрагменти глибокої корозіїї. Може бути висновок непридатні до використання. При ударі об ребро любого сепари зломаються ! Ха-Ха !!
Богдан Показати IP 1 Грудня 2014 11:00
Краще б половили телефонних шахраїв, що видурють гроші з карток Приватбанку