USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волиньрада ініціює звільнення начальника юстиції через сприяння рейдерству

2 Листопада 2017 11:24
Через сприяння рейдерським схемам пропонують звільнити начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика.

Про це йдеться на сайті Волинської обласної ради.

Кілька представників бізнесу Волині та громадських організацій заявили про незаконне захоплення майна підприємств та землі за підтримки головного територіального управління юстиції у Волинській області, яке через виконавчу службу сприяє "рейдерським" схемам.

В той же час, головне управління через свої структурні підрозділи створює штучні проблеми для комунальних підприємств.

Наприклад, ситуація з ДКП "Луцьктепло". В цьому році підприємство не змогло виконати запланованих профілактичних та ремонтних робіт через те, що виконавча служба заблокувала його рахунки.

"Державні органи юстиції, які здійснюють наглядову функцію і є гарантами дотримання законності, навпаки повинні протидіяти рейдерським схемам та поглинанню підприємств. На Волині спостерігається інша ситуація, коли в догоду певним оліргахічним структурам, страждають інтереси чесного бізнесу, а у випадку з таким стратегічно важливим для соціальної сфери комунальним підприємством як "Луцьктепло", ми можемо впевнено говорити про загрозу інтересам всієї територіальної громади від рейдерських захоплень державних чиновників ", - заявляє радник голови обласної ради Вячеслав Рубльов.

Він зареєстрував проект рішення Про звернення Волинської обласної ради до міністра юстиції України щодо діяльності Головного територіального управління юстиції у Волинській області. Пропонується рекомендувати Міністру юстиції Павлу Петренку розглянути питання щодо невідповідності займаній посаді начальника Головного територіального управління юстиції у Волинській області Валентина Кухарика.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Таки правда Показати IP 2 Листопада 2017 12:42
Вячеславе, дякую Вам, що маєте розуміння про те, що відбувається в гтую. Але рішення ради для цього, "пана, це пусте місце. Він тут кароль. І всі це знають. Міністр нажаль його не зніме. Надія на майбутнє.)) Але хоч так приємно, що хтось у місцевій владі це все побачив. Аж не віриться.
Юрист до Таки правда Показати IP 2 Листопада 2017 14:09
Вам то акула глуха, то свисток поломаний. Кухарик на своєму місці. Взув вас, то ви й підскакуєте.
ЗАКОН до Юрист Показати IP 2 Листопада 2017 18:27
Що взув, то взув людей, які і шукають правди в інших установах. Дякуючи Богу почули хоч в обл раді.
Місце до Юрист Показати IP 4 Листопада 2017 11:29
Місце, як в народі кажуть в усіх людей, одне - Гараджа. А на місці цього керовніка, якщо він юрист, професіонал, який упевнений в своїх знаннях та має людську совість, - треба було написати заяву за власним бажанням та не позоритися . Тут видно на якому, він місці, що прості люди, толпами ходять біля ОДА .
Юрист до Місце Показати IP 4 Листопада 2017 14:21
Дурне ти, писако!
Василий до Таки правда Показати IP 2 Листопада 2017 14:27
Самое плохое, что головы рубят королям.
Василий Показати IP 2 Листопада 2017 14:20
Валик пака...И пристяжи твоей пока....Так получулось.........
Василий Показати IP 2 Листопада 2017 14:25
Что там ? Забрал денги ? А разводить с Флишей, и брать не хватило ума не афишировать....
Василий Показати IP 2 Листопада 2017 14:28
СерГей. Ты следующий. Удачи.
Кіт Показати IP 2 Листопада 2017 15:28
Я це чудо знаю по виконавчій службі, дурдом, я й не знав, що такі специ начальниками можуть працювати, що ж то за країна така, де одні злодіякі кругом, аж страшно.
Олег Показати IP 2 Листопада 2017 21:56
Кух - збирай манаткі, пака , песня спета , запльований- ти помилка народження , а тим більше хтось зробив помилку призначивши тебе туди де ти зараз є . Тобі максимум футбол бігати , а не людьми керувати .
До Олега Показати IP 2 Листопада 2017 21:58
100% правий , говорили що Оксенчук гріб гроші за посади , за переводи і так далі . Ця тварина гребе в два рази більше , цікаво чи Петренко про це знає ?
Коля Показати IP 2 Листопада 2017 22:00
Треба звернення написати на міністерство юстиції від громадської ради . І прописати там всі Ставкі які бере цей хапуга Кухарик .
Оля Показати IP 2 Листопада 2017 22:01
Гнати в шию урода , хабарника !!!!
Наташа Показати IP 2 Листопада 2017 22:04
Вже достав той горе керівник зі своїми умовами $$$ , і ще хай розкаже як там в банкетці своїй пьють і з дівчатами розважаються , кабель Валік К
життя до Наташа Показати IP 3 Листопада 2017 08:07
Бачиш валік, як воно в житті буває. Ти поливаєш ні за що брудом людей та при цьому отримуєш, неабияке задоволення. Ти не думаєш, що ті люди відчувають в той момент та як з твоїм брудом живуть. А тут бачиш і про тебе пишуть. Але різниця одна- тут 100% правда.
Петрівна Показати IP 3 Листопада 2017 07:18
Звільнити того хабарника Кухарика , ще хуже свого попередника Оксенчука!!!
Андрій Показати IP 3 Листопада 2017 07:20
Флешка - ти де спасай , підключайся Ато замятут !!! :)
Анонім Показати IP 3 Листопада 2017 11:15
Розплакались "ображені". викладайте факти, пишете всяку маячню. Валентин Іванович не звертайте уваги на диваних ша?ок, які бояться вам в очі подивитись...
рішення до Анонім Показати IP 3 Листопада 2017 11:51
на підставі обгрунтованих фактів і було прийнято рішення постійної комісії обласної ради
Анонім до Анонім Показати IP 3 Листопада 2017 19:38
Підтримую
Анонім Показати IP 3 Листопада 2017 11:45
Знатокі знайшлись пишуть всяку х****ю
Анонім Показати IP 4 Листопада 2017 01:12
Не х.... а правду , про Кухарика - хабарника !!!
Цікаво Показати IP 4 Листопада 2017 14:23
Я так розумію, що коменти пише одна людина...
Королєва Показати IP 4 Листопада 2017 15:57
А то всі давали ті хабарі, що так про них пишуть, якщо давали, то чого виступаєте тепер, а якщо не давали, то звідки така впевненість, що він бере. Закрийтесь і не пиз****ь. Як шавки підгавкуєте, а фактів ніц. І сам не гам і другому не дам. Самі по собі нічого в житті не досягли, а амбіцій вишекриши!
До кабили королєви Показати IP 4 Листопада 2017 23:31
Які тобі потрібні факти? Один факт Кухарик вже на лікарняному , хіба це не факт що почав бігати запльований?
Королєва до кабили Показати IP 5 Листопада 2017 18:21
Шановна/ий оперуйте фактами, а то знову брешете як дихаєте. А якщо і на лікарняному то це означає, тільки те що на лікарняному, а не те що хабарник!
Кухарик Показати IP 5 Листопада 2017 21:37
Завтра побачите де я.