USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.62 39.90
  • PLN 9.75 9.90

Волинська Самооборона йде в ЛНТУ «розбиратися» з корупцією

24 Березня 2014 21:01
На засідання вченої ради ЛНТУ, яка відбудеться завтра, 25 березня, завітають представники Волинської Самооборони.

Про це інформують у прес-центрі Євромайдан Луцьк.

В повідомленні йдеться про те, що самооборонівці «мають намір обговорити із представниками навчального закладу питання корупції».

Зустріч відбудеться завтра об 11:30 в головному корпусі ЛНТУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
УРА-УРА Показати IP 24 Березня 2014 21:15
МОЛОДЦІ. ТРЕБА ХАБАРНИКІВ ПОВИВОДИТИ НА ЧИСТУ ВОДУ. МАЛО ВОНИ ПОПИЛИ СТУДЕНТСЬКОЇ КРОВІ?
Павло Показати IP 24 Березня 2014 21:19
Мабуть усі, кому хотілося висловитись про хабарництво в освіті загалом, і в ЛНТУ зокрема, змогли це зробити на сайті ВН декілька днів тому. Але погодьтеся, від перепалки типу "бандитам тюрми - якби ви вчились, так як треба..." практичноі користі ніякоі. Тому пропоную включити розум і подискутувати на тему, як протидіяти корупціі в освіті. Або більш ширше: яка взагалі має бути вища освіта в державі?
рек до Павло Показати IP 24 Березня 2014 21:35
Взяв (дав) хабара - у тюрму. Посадити чоловік 10, решта би боялася.
Павло до рек Показати IP 26 Березня 2014 06:20
Он в Китаі є смертна кара за корупцію, але чомусь час від часу людей продовжують страчувати. Тобто навіть такий крайній захід не викорінив корупцію. А ви кажете в тюрму. По друге, завжди можна придумати схему, при якій факт корупціі довести просто неможливо. З власного досвіду. Я закінчив той таки ЛНТУ (ЛДТУ) факультет перепідготовки років 15 тому. Був у нас один викладач, який ставив залік без проблем тим студентам, хто придбає його книжечки. Книжечки коштували відносно недорого, тому вся група іх купувала. Той викладач ще й на кожній ставив автограф, писав побажання. Це є корупцією? Безумовно так. Довести що це корупція, неможливо, адже ти сам купував книжку в книжковому магазині. Але за 15 років дуже багато чого змінилося, з'явилися онлайн платежі, поповнення рахунків зв'язку і т.д. і т.п. Боротьба з наслідками ніколи і ніде не давала позитивних результатів, потрібно боротися з причинами.
Ок до Павло Показати IP 24 Березня 2014 22:15
Невже Ви думаєте, що цих вузьколобих цікавить освіта? Іх цікавить "отобрать и поделить". Згадайте Сталіна і справу лікарів, війну з інтелегенцією. Аналізуючи всі події роблю висновок, все це антиукраїнськи сили.
Павло до Ок Показати IP 26 Березня 2014 06:51
Але ми з вами надіюсь не "вузьколобі". І те, в якому стані наша освіта спонукає нас шукати виходи. І тут не тільки справа в хабарництві. Це біда, але біда не тільки в цьому. Біда в хронічному недофінансуванні освіти, відсутності попиту на спеціалістів, якості знань і т.д.
Лучаночка до Павло Показати IP 25 Березня 2014 10:17
може це дивно, але мені здається, що лише відеоспостереження в навчальних закладах, щоб студенти теж нарешті вчитись почали. Викладачі хабарники в більшості - це так, але студенти неуки в більшості- це теж факт. Ніхто не буде заперечувати, що коли студент вчиться, то і навчання ладиться без хабарів. Але є викладачі, які занадто "прискіпливі"...і спонукають ...тому хабарництву лише грати
Павло до Лучаночка Показати IP 26 Березня 2014 06:44
Цікава ідея. От провести такий експеримент, поставити веб-камери в аудиторіях, щоб батьки могли побачити, як іх дитина відвідує заняття, і чи викладачі ці заняття проводять. Тоді можливо було б менше претензій до викладача: не ставить оцінки, значить хоче на лапу. А студент хоч бачив того викладача в очі? Відеоспостереження за здачею екзаменів на мою думку неефективне. Якщо викладач схоче завалити студента, він завалить його і на камеру, і без камери. Завжди можна зробити вигляд, що не бачиш, як "проплачений" студент списує, завжди можна задати "правильні" запитання і т.д.
студент Показати IP 24 Березня 2014 21:36
Ви б краще поцікавились як сьогодні Луцький суд розглянув справу двохрічної давності про вимагання хабарів у студентів керівництвом Луцького біотехнічного університету...
Трам до студент Показати IP 24 Березня 2014 21:38
То дуже делікатна справа, як нема доказів. Слово проти слова нічого не дасть.
Інспектор Петренко Показати IP 24 Березня 2014 21:37
Повилазили хабарники, які бояться за свої нагодовані ж.... Зараз будуть тролити. Все, гудбай, кінчилися ваші золоті часи з хабарів.
фото Показати IP 24 Березня 2014 21:39
СТУДЕНТИ, ЯК ВИКЛАДАЧ ПРОПОНУЄ ВАМ ОЦІНКУ В ОБМІН НА ГРОШІ - ЗНІМАЙТЕ НА КАМЕРУ В ТЕЛЕФОНІ. ХОЧА Б ЯКИЙСЬ АРГУМЕНТ
фото+ до фото Показати IP 24 Березня 2014 23:59
Викладачі! Якщо до вас прийде якийсь Баранідзе і буде просити "відмінно ". бо в нього проблЄми, дуже треба стипендію і т.і. ПОДУМАЙТЕ!!! Чи варто воно того? В групі має бути 1-2 людини на стипендію! - це реально! це люди. які ходять на пари. володіють предметом і дійсно заслуговують на це! Нехай буде все ЧЕСНО! Маєте право теж жалітись у Правий сектор - повинні брати до уваги таких "добродіячів"!
Думка Показати IP 24 Березня 2014 21:40
Геть нахлібників, геть бездарів, геть хабарників з освіти
111111 Показати IP 24 Березня 2014 21:43
давно пора...треба починати з Божидарника там піраміда просто
студент Показати IP 24 Березня 2014 21:44
ну дійсно усі з нашої групи по десять разів в суд викликались, а потім справедливий суд врешті розібрався. що доказів немає! напевно ми всі так це придумали... а справді слово хабарника проти слів студентів усієї групи це дійсно нічого!!!
Кава Показати IP 24 Березня 2014 21:46
Як народ змусив втікти верхівку владу, то розібратися з хабарниками - то як раз плюнути
Теж Показати IP 24 Березня 2014 21:48
А колись же проти доцента з Політеху Віктора здається завели справу. Що вже закрили чи як?
Правда життя Показати IP 24 Березня 2014 22:04
Йде грузин по вулиці і тащить на шнурку барана: - Ей, куди барана тягнеш? - Це не баран - це хабар! Баран в університеті вчиться!
Ок Показати IP 24 Березня 2014 22:06
Шарікови ідуть до Преабраженскіх, щоб розказати як треба вчити студентів. Їм Швондєр нажалівся на те, що не вчився, прогулював пари, і взагалі він пролетаріат а йому заліки без грошей не ставлять. Абирвалг якійсь.
баба клава до Ок Показати IP 24 Березня 2014 22:08
ти що п,яний?
баба оля до баба клава Показати IP 25 Березня 2014 08:27
це ти якась нетвереза, раз не розумієш шутки!
мала до Ок Показати IP 24 Березня 2014 22:21
:))))))))))))))))
Знаючий до Ок Показати IP 25 Березня 2014 09:20
А шутка дійсно в тему.Сто пудов.
а Показати IP 24 Березня 2014 22:37
цю систему корупційну повинні вирішувати самі студенти, якщо вони не хочуть вчитися, то до чого тут викладачі. якщо є корупція хай дадуть докази. і взагалі цим повинні займатися СБУ або міліція, а не правий сектор. у нас є закон і діяти потрібно відповідно до законодавства. А не діяти як злочинці. якщо правий сектор полізе в східноєвропейський, (ВНУ), то він буде моїм ворогом номер 1. тому що закінчила його без жодної подачки, і перездавала не раз екзамени. Східноєвропейський я тебе люблю ти найкращий. а ці хунвейбіни китайські хай ідуть вчити історію
б до а Показати IP 24 Березня 2014 22:46
не сміши мої капці.
а до б Показати IP 24 Березня 2014 23:00
двієчник іди вчити історію, свій диплом я не дозволяє нікому топтати.
Тарас до а Показати IP 24 Березня 2014 23:06
ти шо не в собі. припини істерику. на твій диплом ніхто не нападає (якщо він чогось вартий)
Анонім до Тарас Показати IP 24 Березня 2014 23:18
я займаюся по професії, я люблю свою професію. а ви краще читайте історію. крім цього я здобуваю другу вищу, і у мене є з чим порівнювати. крім того я дійсно нікому нікому не платили, це можуть підтвердити мої однокурсники.
дума до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 07:26
та шо ти вчепилася до тієї історії? більше сказати нема що?
бав до Анонім Показати IP 25 Березня 2014 07:27
хай це підтвердять твої знання, а не одногрупники. А по стилю написаного, то, видно, що вони бажають кращого
а до а Показати IP 24 Березня 2014 23:51
вибачаюсь за помилки, просто незручно писати на планшеті з автовиправленням.
жадад Показати IP 24 Березня 2014 22:40
Сидор вже пробашляв новій владі. черга божедарніка
Піц до жадад Показати IP 24 Березня 2014 22:47
а ще ж є Тарасик і Зорянка
12 Показати IP 24 Березня 2014 23:02
ну да, пожива будет...
Дед Показати IP 24 Березня 2014 23:14
Дурні вчитися треба а то потім спеціалісти випускаються що аж плакати хочеться! Но те що треба їх там їхати то факт бо я знаю особисто що Нач кафедри іншому Нач кафедри за родича гроші давав навіть вже так домовитись не можуть
а далі Показати IP 25 Березня 2014 04:26
Моя дочка закінчує магістра,ніколи нічого не платила. Бо вчилась.за це велике спасибу.але є проблеми із практичними навиками,бо як можна інженеру-будівельникуздобувати фах лише в аудиторії?от це проблема.
іван Показати IP 25 Березня 2014 05:48
Проблема не в грошах. Головне - це знання! Коли платиш - тупо ставлять оцінки. І їм до одного місця чи має дитина знання. А як не платиш - говорять виженем! Вони наших дітей не вчать нічому. Просто косять касу.
тамара до іван Показати IP 25 Березня 2014 10:20
Моя Вам порада заберіть ВАШИХ ДІТЕЙ додому і ...косіть з ними сіно - більше буде толку! Якщо Ви в школі купили їм атестати, то не значить, що вони можуть вчитись у вишах! Знань у них НЕМАЄ(зовсім!!!) ще зі школи!
баба клава до тамара Показати IP 25 Березня 2014 17:08
та якщо позабирають на сіно, де ж ти будеш робити?
тамара до баба клава Показати IP 25 Березня 2014 19:44
Шановна, бабо! Я з Вами корів не пасла. А працюю в школі - знаю що кажу)
Скоро Показати IP 25 Березня 2014 07:27
коментар було видалено
студент Показати IP 25 Березня 2014 08:22
а як же ВНУ в нас такаж сама коруція а то ще мабудь більша
ЛНТУшка Показати IP 29 Березня 2014 14:59
в яких навчальних закладах проводили опитування крім ЛНТУ?