USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинські фермери передали продукти на українсько-білоруський кордон

28 Березня 2014 16:43
Асоціація фермерів Волині зібрала харчі для бійців «Правого сектору», які допомагають охороняти українсько-білоруський кордон. Про це повідомили у пре-службі «Правого сектору».

«Організація фермерів Волині вирішила допомогти нашим хлопцям, які патрулюють білоруський кордон, харчами. До того ж, у великому обсязі, тому дуже їм дякуємо», - розповів він.

Так, «Правому сектору» передали картоплю, моркву, капусту, різну консервацію, сало, сухофрукти, олію.

За словами обозного, на сорок людей цих харчів вистачить приблизно на два тижні.



Як повідомлялося, на кордони України в Чернігівській області

направили модернізовані українські танки типу "Булат".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
аяяй Показати IP 28 Березня 2014 17:31
дуже добре , а якщо у бійців П С є сім ї то хто ж тоді кормить їх ,чи хлопцям все таки платять гроші у правому секторі
Вася до аяяй Показати IP 28 Березня 2014 20:58
Ви ще цим бездарям гроші возіть приучуйте, що можна безкоштовно жити у просвіті ще й на халяву жрати!!! Питання до правоохоронців скільки пс платить за оренду Просвіти ???
титушко Показати IP 28 Березня 2014 18:07
белорусы сами справяться.смотрите сегодня на24 у шустера вечером будет Батька .стоит послушать.
Анонім до титушко Показати IP 28 Березня 2014 21:44
Що батьца ригнути може? В путьки в масовці пляше..слухай його сам
ьmak Показати IP 28 Березня 2014 18:09
молодці!!!
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 19:38
це типу заступник голови ОДА дякує за призначенння ;) :))))
Z Показати IP 28 Березня 2014 19:51
То Руслан Хомич - підрило!
!!! до Z Показати IP 28 Березня 2014 21:52
Швидше за все ти його просто не знаєш! А бо просто йому заздриш, бо таким як він ти не став і ніколи не станеш! Він розумна, порядна і працьовита людина, а ти просто Z, да і язик у тебе Z..
Ігор Г. до !!! Показати IP 28 Березня 2014 23:40
Швидше за все ти його просто не знаєш! Такого нечесного свободівця і хитрюгу який не платить податків а вирощує сотні тонн продукції, наймає десятки роботяг за сто гривнів в день, гниль яку не продав, десятками тонн вивозить в посадку , заміть не на звалище а в посадку. Документи на аренду землі не оформляє тому що з людьми розраховується налом. Тобто сільська рада не отримує нічого.А тоді питання в чому виявляється порядність в тому що голова асоціації і все на карман гребе, а декларує високі ідеали. А сам тільки про свої гроші дбає. Він нічим не кращий за всіх бізнесменів пристосуванців.