USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські нардепи підтримали закон «під Луценка»

12 Травня 2016 13:46
Народні депутати від Волині сьогодні проголосували «за» закон, який вже назвали таким, що «написаний під Луценка».

Зокрема, на сайті Верховної Ради опубліковане поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України (№4645) - за основу та в цілому.

Отже, нардепи Ігор Гузь, Ігор Лапін, Степан Івахів, Сергій Мартиняк та Юрій Савчук віддали свої голоси «за» новий Закон.

Нагадаємо, цим законопроектом передбачено, що на посаду генерального прокурора України може бути призначений громадянин України, який має вищу освіту та стаж роботи в галузі права, або досвід роботи у законодавчому та/або правоохоронному органі не менше 5 років. Раніше у відповідній статті йшлося про те, що ця особа повинна мати вищу юридичну освіту і стаж роботи в галузі права не менше 10 років.

Як повідомляє ТСН, після ухваленя закону про генеральну прокуратуру документ має бути оприлюднений, а після цього президент повинен внести подання про кандидатуру генерального прокурора, далі це подання повинен винести на голосування спікер Верховної Ради.

Інше джерело видання стверджує, що подання про призначення глави фракції «БПП» Юрія Луценка на посаду генерального прокурора внесли на голосування парламенту сьогодні, 12 травня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Луцьк Показати IP 12 Травня 2016 13:57
Позор. Кого ж ми обрали? ЗРАДНИКІВ?!!! Скільки молоді і люди не можуть заробити неммає роботи , бо то освіта не та то платять аби не вмерти, а ДЕПУТАТИ шановні гоосують за такий безпорядок!!!!ФУх аж ще більше шкода тих хто загинув ні за що щоб інші хапуги прийшли до влади і знущались
сергій до Луцьк Показати IP 13 Травня 2016 18:05
Как пример просто подумай ?! По рабочей визе в Швецарии на должности обычного бармена в маленьком баре на 10 стлов не в Столице человек зарабатывает в год 63’549 евро 1883 часов в год рабочих. Сколько готов тебе платить НОВЫЙ ХОЗЯИН ? Как...
Машка Показати IP 12 Травня 2016 14:01
Це той Гузь що так горланив в області до усіх, такий справедливий і голосує за такі Закони? продажний і буде далі кричати бити в груди себе
Знайка до Машка Показати IP 12 Травня 2016 16:09
а до чого тут бажання ще раз бути депутатом? в Законі нічого не сказано прізвище Луценко! систему прокуратури може змінити тільки людина ззовн"свої" "своїх" не з'їдять! тому наші нардепи все правильно зробили!!!
депутат до Машка Показати IP 13 Травня 2016 00:44
Гузь вірить в Луценка на цій посаді.
сергій до Машка Показати IP 13 Травня 2016 18:01
Луценко як побуде генеральним прокурором - це тільки прискорить крах оточення та брехунів- перш Мартиняк хай до Луценка здасться! Гузь навів порядок на таможні??! Вже їдеш в Білорусь?.. пускають?? А чого не пускають!.....
тарас Показати IP 12 Травня 2016 14:50
Той Гусь хоче знову бути депутатом аж піщить ,одні понти і більш нічого
Знаюча до тарас Показати IP 13 Травня 2016 00:43
Залиште людину в спокої. Депутат робить свою роботу.Дл речі депутати від Укропу також голосували "за".
До ВОЛИНСЬКИХ ЗРАДНИ Показати IP 12 Травня 2016 15:00
Позорище за гроші маму рідну продадуть, як таких земля носить, ось вам і Європа. Зробіть люди висновок кого ми обирали. За свою каденцію хоч одну дорогу зроблять, школу побудують, спортивний майданчик. Ось, як вони вболівають за справедливість.
Освіти тепер не треб Показати IP 12 Травня 2016 15:01
На роботу будуть брати кума, свата, брата.
манька до Освіти тепер не треб Показати IP 12 Травня 2016 15:59
так воно і є у янека був кум шокін, у пороха - кум пшонка, а тепер юга луценко - кум: разом хрестили дитину у стеця (теперішній мінстець...)
Я в шоці Показати IP 12 Травня 2016 15:06
Кишеньковий прокурор далі буде служит команді та приховувати злочини майдану, та ось тепер варто задуматися хто є співучасником розстрілів майдану та 9,5 тис офіційно загинувших на сході, наші депутати взяли участь у зраді українському народу, закон прийнятий для провалу реформ та кінцю демократії та віри у майбутнє України . Ганьба!!!!
Саня Показати IP 12 Травня 2016 15:34
А по сути можно услашать почему Луценко пллохим генпракурором будет?)))
Справедливий Показати IP 12 Травня 2016 15:42
Нехай візьмуть собі водіїв без досвіду роботи,пілота який не зобов'язаний мати досвід роботи. Куди ми котимося? Ганьба.
До Сані Показати IP 12 Травня 2016 16:15
Він вже був міліціонером дох..я зробив.
Карина Показати IP 12 Травня 2016 16:24
Якщо наші депутати від Волині проголосували так, то значить вірять на зміни і в те, Луценко не підведе!
Коля Показати IP 12 Травня 2016 16:31
Безпредел робиться. Кого без освыти вызьмуть на роботу? Вже зовсім безпорядок в країні, як може покурор без юридичної освіти робити ген. прокурором? Тай ще випивав лікувався !!!!!ганьба!!!! совісті немає, реформи немає, систему не поміняли а людей з крісла в крісло пхають. Безпорядок!!!!!!!!!!!!На вила!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
шоколадний заєць до Коля Показати IP 12 Травня 2016 16:48
назачив по панятіях пахан параш і нах.р освіта юридична,по панятіях індексіційно-воровської банди, ти мнє, а я тєбє-е,а надоду по дулі від юлі!
Анонім Показати IP 12 Травня 2016 16:33
найперше і найголовніше - луценко не буде самостійною одиницею, бо кум, сват, брат, чи ще хто там, він же - якщо забулися - керівник президентської фракції,а по друге - це клоунська одиниця ще з часів міліціонера пяного в німеччині. теж забулися? і ви хочете змін? все буде так як надо..
ОБКРАДЕНІ ПЕНСІОНЕРИ Показати IP 12 Травня 2016 16:33
поховайте та вставайте кайдани індексаційно-песійно парашенківські бандисько-воровські порвіте-сьогоді актуально як ніколи ! Бо шоколадний сатана править воруючий бал проти простого обкраденного народу україни!!!
ОБКРАДЕНІ ПЕНСІОНЕРИ Показати IP 12 Травня 2016 16:33
коментар було видалено
Бабушка Показати IP 12 Травня 2016 16:44
Продажні волинські теж депутати. ГАНЬБА! Вже продались! Сво лота бидло, за рахунок простих людей збагачуються, правди не було і немає, влада проснись чи кидайте і втікайте якщо не можете щось зробити для своєї крани для покращення рівня життя людей а не свої тільки інтереси а людей на коліна вже поставили
ПЕНСІОНЕРИ Показати IP 12 Травня 2016 16:51
поховайте та вставайте кайдани індексаційно-пенсійно параше бандисько-воровські порвіте-сьогодні актуально як ніколи ! Бо шоколадний сатана править воруючий бал проти простого обкраденного народу україни!!!
ПЕНСІОНЕРИ Показати IP 12 Травня 2016 16:53
поховайте та вставайте кайдани індексаційно-пенсійно параше бандисько-воровські порвіте-сьогодні актуально як ніколи ! Бо шоколадний сатана править воруючий бал проти простого обкраденного народу україни!!!
:): Показати IP 12 Травня 2016 16:59
Наші керманичі зробили народ бідним, а депутати депутатів продажними. Тут не має чому дивуватись.
Сергій Показати IP 12 Травня 2016 18:05
Скотиняки...
Читач Показати IP 12 Травня 2016 18:17
мразі продажні!
депутат до Читач Показати IP 13 Травня 2016 00:46
Де були більшість критиканів, коли Луценка ,Янукович кидав за ґрати? Сиділи тихенко і просто підкоментовували в соціалих мережах
Йопта Показати IP 12 Травня 2016 20:18
Ай я яй спохватилися...погано жити стало,комуналка вверх,все пропало...с* чі ви діти дорога громадо...ви розумієте це тільки тоді коли вас особисто задіває.а деж ви були рік назад,шоколадна срака тоді була хороша,Правосєкі були злом,нема вже нас,пересадили,повбивали...с...а з вашого німого добра зробили з нас бандитів. Їжте та чекайте поки до кожного прийдуть та заберуть останнє...
освіта Показати IP 12 Травня 2016 21:41
Отримаю вищу по спеціальності "Психологія", попрацюю років 5 у галузі права і в прокурори.... А зекономлені кошти на навчанні на юридичному заплачу за посаду.... Вигідно! Ід*оти.
Я Показати IP 12 Травня 2016 22:09
Зек -президент(бувший),зечка-голова фракції,зек-генпрокурор-Все це пахне дурно!
просто Юра Показати IP 14 Травня 2016 02:33
Буду відвертим. Благав весь депутатський корпус не голосувати за президентське подання. Хоча, не буду приховувати, що сприйняв нову посаду з важким серцем і лише заради спасіння неньки України. Тут раптом вмикаю телевізор вранці, а там моя собачка Куценко гавкає. Вам нецікаво, а мені до холєри стало приємно. У буремні для України часи, коли, я був просто головним мєнтом, я спробував навести порядок в аеропорту в Європі. Каюсь, перед акцією трохи "бабахнув". Німецькі колеги не зрозуміли. Але тепер з допомогою шефа для мене доступні ширші горизонти.
Факт Показати IP 15 Травня 2016 09:44
То що систему, яка захищається, в тому числі і від президента - вкрай потрібно розвалити, сумнівів ні в кого немає. Позитив призначення Луценка полягає в тому, що тепер у Порошенка повністю відсутні будь- які виправдання непроведення реформ в антикорупційній сфері.