Волинські нацгвардійці воювали на сході і зброєю, і словом
Окрім військових завдань, нацгвардійці з Волині також «воювали словом». Перебуваючи в зоні АТО, волиняни займалися просвітницькою діяльністю, аби місцеве населення «відкрило» очі на путінську пропаганду.
Про це розповів командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський під час зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО на постійне місце дислокації вчора, 5-го березня.
«Виконуючи поставлені завдання, військовослужбовці проводили й роз’яснювальні роботи з місцевим населенням. Ви самі знаєте й чули, яка була проросійська пропаганда ЗМІ на сході України. Тому, не один день, і не один раз доводилося пояснювати населенню різного віку, яка насправді зараз ситуація в Україні й, яка ціль військових Збройних сил України й Національної Гвардії України в зоні проведення антитерористичної операції. Наголошували, що ми - не загарбники, як вони раніше думали, а ми звільняємо українську територію», - повідомив Василь Гуртовський.
Також він додав, що така просвітницька діяльність – ще один важіль впливу на свідомість «одурманених» громадян.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на бійців Нацгвардії з Волині, які охороняли громадський порядок у населених пунктах, що межують з лінією фронту, - вчинили збройний напад.
Вчора, 5 березня, волинські нацгвардійці повернулися додому без втрат, - усі 50 чоловіків. Їх урочисто зустріли в Луцьку, на постійному місці дислокації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський під час зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО на постійне місце дислокації вчора, 5-го березня.
«Виконуючи поставлені завдання, військовослужбовці проводили й роз’яснювальні роботи з місцевим населенням. Ви самі знаєте й чули, яка була проросійська пропаганда ЗМІ на сході України. Тому, не один день, і не один раз доводилося пояснювати населенню різного віку, яка насправді зараз ситуація в Україні й, яка ціль військових Збройних сил України й Національної Гвардії України в зоні проведення антитерористичної операції. Наголошували, що ми - не загарбники, як вони раніше думали, а ми звільняємо українську територію», - повідомив Василь Гуртовський.
Також він додав, що така просвітницька діяльність – ще один важіль впливу на свідомість «одурманених» громадян.
Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на бійців Нацгвардії з Волині, які охороняли громадський порядок у населених пунктах, що межують з лінією фронту, - вчинили збройний напад.
Вчора, 5 березня, волинські нацгвардійці повернулися додому без втрат, - усі 50 чоловіків. Їх урочисто зустріли в Луцьку, на постійному місці дислокації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
