Особовий склад волинських нацгвардійців обстрілювали з мінометів
Бійці нацгвардії з Волині забезпечували охорону громадського порядку в населених пунктах, які межують з лінією фронту. Зі сторони терористів на волинян вчинили збройний напад.
Про це розповів командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський під час зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО на постійне місце дислокації вчора, 5-го березня.
«Ця поїздка для нас була важкою, оскільки ситуація на фронті загострилась і траплялися різні неочікувані ситуації. Втім, особовий склад виконав усі поставлені завдання, зауважень чи нарікань на їхню роботу немає. А завдання перед ними ставили щодо охорони громадського завдання в населених пунктах, які межували з лінією фронту», - розповідає Василь Гуртовський.
Командир повідомив, що, хоча, особовий склад і не ніс службу в безпосередній близькості до зіткнення з терористичними військами, проте у місцях дислокації їх обстрілювали з мінометів й стрілецької зброї.
Нагадаємо, що волинські нацгвардій ці повернулися додому без втрат, - усі 50 чоловік.
Гуртовський додав, що виїхати зі сходу вдалося нормально, командування АТО забезпечило спокійний виїзд особового складу й жодних провокацій з боку терористів не було.
Зі слів командира, достеменно невідомо, чи на довго повернулися військові. Також Василь Гуртовський наголосив, що зараз відбувається планова ротація, втім, усе залежить від оперативної обстановки, яка буде на теренах східної території нашої держави, адже усе міняється ледь не щодня, тому точно сказати ніхто не може, коли волиняни знову поїдуть в зону АТО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів командир військової частини 1141 Національної гвардії України Василь Гуртовський під час зустрічі військовослужбовців, які повернулися із зони АТО на постійне місце дислокації вчора, 5-го березня.
«Ця поїздка для нас була важкою, оскільки ситуація на фронті загострилась і траплялися різні неочікувані ситуації. Втім, особовий склад виконав усі поставлені завдання, зауважень чи нарікань на їхню роботу немає. А завдання перед ними ставили щодо охорони громадського завдання в населених пунктах, які межували з лінією фронту», - розповідає Василь Гуртовський.
Командир повідомив, що, хоча, особовий склад і не ніс службу в безпосередній близькості до зіткнення з терористичними військами, проте у місцях дислокації їх обстрілювали з мінометів й стрілецької зброї.
Нагадаємо, що волинські нацгвардій ці повернулися додому без втрат, - усі 50 чоловік.
Гуртовський додав, що виїхати зі сходу вдалося нормально, командування АТО забезпечило спокійний виїзд особового складу й жодних провокацій з боку терористів не було.
Зі слів командира, достеменно невідомо, чи на довго повернулися військові. Також Василь Гуртовський наголосив, що зараз відбувається планова ротація, втім, усе залежить від оперативної обстановки, яка буде на теренах східної території нашої держави, адже усе міняється ледь не щодня, тому точно сказати ніхто не може, коли волиняни знову поїдуть в зону АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мультик про Зеленського, «Казка про Ваню і Миколу» та російська пропаганда: як пояснити дітям шкоду російського контенту
Сьогодні 20:12
Сьогодні 20:12
Командира 154 омбр знайшли мертвим
Сьогодні 19:44
Сьогодні 19:44
На кордоні з Польщею люди стоять в чергах по 12 годин
Сьогодні 19:15
Сьогодні 19:15
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
