USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинські УБОЗівці «накрили» гральний бізнес

21 Березня 2014 15:35
Незаконний бізнес організували четверо місцевих жителів віком від 37-ми до 43-х років. Тепер зловмисникам доведеться заплатити штраф у розмірі від 170 до 680 тисяч гривень.

Працівники УБОЗ УМВС України у Волинській області задокументували групу осіб, які всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» організували на території Волинської області діяльність азартного грального закладу, - повідомили у прес-службі УМВС Волині.

– У злочинну групу входили чотири особи, двоє із яких у минулому притягувалися до кримінальної відповідальності за вимагання, хуліганство та незаконний обіг вогнепальної зброї і боєприпасів, – розповів начальник УБОЗ УМВС України у Волинській області полковник міліції Сергій Горбатюк. – Загалом заклад діяв на території області протягом року і спеціалізувався на проведенні заборонених азартних ігор, зокрема гри в покер.


У ході слідства встановлено, що участь у грі брало обмежене коло людей (50-60 осіб), а повідомлення про її початок здійснювалося мобільним телефоном у день проведення.

– Правоохоронці під час проведення обшуків вилучили три столи, гральні карти, фішки різних номіналів, грошові кошти в національній та іноземній валюті на суму близько 40 тисяч гривень, комп’ютерну техніку, засоби відеоспостереження та радіотехнічного зв’язку, записи про проведення азартних ігор та розрахунків із гравцями, – повідомив Сергій Горбатюк.

Слідчим управлінням розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Згідно із законодавством, дане кримінальне правопорушення карається штрафом від 10 до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто від 170 до 680 тисяч гривень із конфіскацією грального обладнання. А у випадку несплати штрафу передбачено позбавлення волі на термін від 10 до 12 років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
а де правий сектор Показати IP 21 Березня 2014 17:35
на цих убозівців, що вони мало нахерачили, самі крахобори
Ігроман Показати IP 21 Березня 2014 17:52
треба було б ще шухєр навести по "тіпа державних лотереях"
для пс Показати IP 21 Березня 2014 18:02
правый сектор - набивает карманы так как чует свой конец. А Павлик Данильчук спит и видит себя Че Геварой, а ср***ку рвет чтоб сесть в кресло повыше. (по тебе електростульчик плачет)
крук Показати IP 21 Березня 2014 18:44
а хто замовник- волинський чи чернівецький, а може замовником є сам нород або ПС, АМ, СО. . шлях для інших учасників розчищений. є попити будуть і пропозиції. видно з усього що територію волині крім молдавських цигарок ще й гральний бізнес молдавський накриває. поки одні майдан очолюють, інші гральний бізнес "особливо небезпечний" для держави педалять. валерич поки в тіні перебував набив точки для розкрутки.. так тррнимати
779 Показати IP 21 Березня 2014 19:04
показуха. публікуйте вже про вироки які набрали законної сили. а то накрити можна багато чого у нас в області у цей важкий час
Ковель до 779 Показати IP 21 Березня 2014 22:06
Не показуха , бо там дійсно казіно було, і реальні жуліки. Запитайся краще в ковельчан.
стукачок Показати IP 21 Березня 2014 19:35
а я знаю, який заклад прокуратура покриває! Якщо поставите 10 плюсів, то напишу! ))
лучанин до стукачок Показати IP 21 Березня 2014 19:48
Ти мабуть про Фаворит говориш.. який за Януковича всплив і працює нелегально без сплати податків?
РОМА Показати IP 21 Березня 2014 19:50
А ХТО ЗНАЄ КОЛИ ЦЕ БУЛО? РІК ДВА ТОМУ? І ДЕ?
Рома до РОМА Показати IP 21 Березня 2014 22:01
Це було місяць тому, а недавно оголосили їм обвинувачення
Рома до РОМА Показати IP 21 Березня 2014 22:04
Ковель
П С Показати IP 21 Березня 2014 20:36
Не знаю, раніше знав, що Масалов кришував всю ігорку.. то Фаворіт його тема??!!
Рома 2 до П С Показати IP 21 Березня 2014 22:08
Дума що нічого не змінилось, а особливо в Ковелі
Игрек Показати IP 21 Березня 2014 20:46
А ті що в коментах багато горлопанять, це ваші хвости там прижали???. Треба було лише це все убозівцям раніше зробити!!!!!
Ігрок до Игрек Показати IP 21 Березня 2014 22:14
Думаю що це вони знали й раніше, але чи давали їм це зробити люди із зеленого будмнку на Винниченка.
Наталя Показати IP 21 Березня 2014 21:22
Хоч хтось рятуе людей в1д тако1 б1ди!!! Над1юсь це буде не останн1й гральний заклад який закриють...
323 Показати IP 21 Березня 2014 23:22
треба ще інфу в убоз підкинути по гральним апаратам. цікаво хоч вони щось зроблять
21 Показати IP 22 Березня 2014 00:01
чи легально розміщені автомати в Каравані
11 Показати IP 22 Березня 2014 09:46
звичайно, що нелегально. Раніше кришував Масалов, зараз Лопоха, його здібний учень. нічого не міняється.