USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Волинські військові на Сході напередодні трагедії. ОНОВЛЕНО

22 Травня 2014 14:12
Візит до солдатів 51 механізованої бригади з Володимира-Волинського, які наразі перебувають на Сході України, виконуючи завдання АТО, а сьогодні зранку були обстріляні терористами поблизу міста Волноваха на Донеччині, описав Константин Зінкевич у соціальній мережі.

З його слів, солдати були позитивно налаштовані та готові понад усе захищати країну.

Нагадаємо, зранку 22 травня, під час обстрілу один із зарядів влучив у бойову машину, яка перебувала на блокпосту, що спричинило вибух боєкомплекту. Є загиблі та поранені.

Подаємо текст повідомлення:

«Щойно відвідали ми з Олексієм Панасюком, Романом Мартинюком, Олегом ... (жінка його там служить) нашу 51-у на далекому сході України. Досить цікаво було переїхати усю неньку… Перший нефейковий блок-пост у Борисполі. Далі усі пости також насправді серйозні, що нам, власне, дуже сподобалось - і вимоги, і огляд, і склад (міліція, нацгвардія, загін «Дніпро», «Самара»… залежно від території). На Дніпропетровщині усе було надто серйозно, бо у нас у бусі було 79 «броників», 3 ящика цигарок, електростанція, подушки, лазерний принтер, автозапчастини, 4 ящики ковбаси від «Забіяки» і передачі з дому володимир-волинським бійцям, та ще й пасажир з пістолетом.

Дякуючи тому, що з Києва ми вирушили у компанії київських активістів-волонтерів Романом Сініциним та Георгієм Тукою, які уже мали певні домовленості з ДнОДА, усе вирішувалось чітко і позитивно, хоч і «на самому верху». Приємно, коли приходить СМС: «Мені повідомили, що ви проїхали село … Рухайтесь спокійно :)» Приємна компанія однодумців! На дальньому блок-посту бригади нас уже чекало біля двадцяти розвідників та снайперів, з яких аж пер оптимізм та бажання захищати свою землю! Саме так, я не перебільшую - реальні пацани. Кияни якраз для них везли 22 бронежилета та цілу купу екіпіровки. З точку зору рекогносцировки бригада прекрасно розміщена і завжди має можливість маневрувати будь-який її підрозділ. В бойовому плані бригаді майже нічого не бракує. Лише насторожує невелика кількість захисної екіпіровки. Навіть більше 200 «броників» - це є занадто мало на кілька тисяч бійців. Цигарки та свіжа ковбаска з Волині розлетілася вмить, жилети і майно відвантажили на склад, а тоді зовсім випадково ми зайнялися морально-виховною роботою серед бійців та стратегічним обговоренням усього в 51-й бригаді та в Україні

Це виявилось дуже корисним, бо, якщо командир військовому підлеглому висловлює щось у межах інструкцій, то ми собі могли дозволити бесіди з «нерадивыми бойцами» із використанням відповідних епітетів та метафор чисто по-батьківськи або по-дружньому. Непідробна радість була і в командирів, і у солдат, що хоч якийсь ковток волинського повітря та інформації ми привезли з собою. Чого лише варті волинські номери на двох машинах у тих краях, де Ленін ще стоїть! (один киянин з Луцька). Зустріли ми старих знайомих та родичів, також багато незнайомих військових вітались із словами «А пам"ятаєте, ми…?» Приємно, черт возьми… Комбриг Володимир Яцків почувається абсолютно впевнено і має на це усі підстави - зброя та усі підрозділи дієві, а бійці його поважають. Всі знаходяться в однакових умовах і все по-справжньому, а не понарошку. Побутові умови мають навіть покращитись, бо заст. зам. по тилу майор Олег Леонов з"їздив «КАМАЗом» до Ігора Коломойського на прийом. А той взяв і його прийняв, і дещо навіть пообіцяв… …У сподіванні, що нас прочитає Міноборони, висловимо спільне прохання цивільних та військових до відповідальних чинів з міністерства. З огляду на розміщення бригади та на «вилазки», які здійснюють підрозділи, бригаді потрібні 1-3 вертольоти. Це відразу стало обговорюватись, коли зарплату привезли саме в такий спосіб. Просимо якнайшвидше передати у бригаду хоча б 700 шоломів (із 10 000), які придбало міністерство за благодійні гроші. А також ДУЖЕ КОРИСНИМ було б відновлення ГАУПТВАХТИ.

Слава Україні!»

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює співчуття родинам тих, хто загинув у бою під час проведення Антитерористичної операції.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
ваня не хохол Показати IP 22 Травня 2014 14:25
список тяжелораненных 51 бригады,езжайте в Волноваху,раненных отдают только родным,жене или матери 1. Адамарчук В.А., 1983 г.р. 2. Рыбак М.В., 1994 г.р. 3. Иванчук А.М., 1990 г.р. 4. Волох Д.Р.,1998 г.р. 5. Андрощук Н.А., 1979 г.р. 6. Рудец А.Н., 1984 г.р. 7. Перчук П.В., 1990 г.р. 8. Вальчук В.В., 1986 г.р. 9. Моравский Э. Л., 1969 г.р. 10. Андрощук Ю. В., 1987 г.р. 11. Федоришин А. В., 1987 г.р. 12. Поханский А. Ю., 1991 г.р. 13. Андрейчук П. Д., 1991 г.р. 14. Пащенко С. А., 1988 г.р. 15. Вознюк М. П., 1990 г.р. 16. Серенко В. В., 1975 г.р. 17. Шостак Д. В.,1985 г.р. 18. Шапранюк Р. В., 1978 г.р. 19. Лыс И. И., 1993 г.р. 20. Лесько М. В., 1994 г.р. 21. Шестюк Р. В., 1978 г.р. 22. Тарасенко Р. Н., 1983 г.р. 23. Прокопчук В. И., 1991 г.р. 24. Ткачук Ю. В., 1992 г.р. 25. Олексюк А. И., 1988 г.р. 26. Овчарук В. Б., 1987 г.р. 27. Махновец В. И., 1979 г.р. 28. Теренко В. А., 1980 г.р.
Царство Небесне заги до ваня не хохол Показати IP 22 Травня 2014 15:05
Співчуття рідним...
DeLf Показати IP 22 Травня 2014 14:39
Йо..ані б..яді, хто послав туди пацанят 1993,1994 р-н.!!!(((((( У нас в країні є професійні спецпідрозділи, які повинні знешкоджувати терористів, а не тероризувати в мирний час тих, кого їм захочеться чи нема?Таж повно було всяких, всі зарплати справно отримували, а де тепер поділись? Якщо нема професіоналів, нема зброї, нема техніки, нічого нема, то беріть білий прапорець і йдіть здаватись, хай даунецька, луганська ,і ще всі кому заманеться республіки, йдуть на ЙУХ, так і заявіть всьому світу з його довбаними санкціями, а пацанів необстріляних на смерть посилати перестаньте, бо це вже дрнгий Афганістан почався.
Яна до DeLf Показати IP 22 Травня 2014 14:56
Скажіть нащо нам той Донецьк і Луганськ, якщо за це доводиться платити таку ціну? Яка єдина Україна, якщо пише, що місцеві не пустили їх ночувати і вони стали в полі? Чого за абсолютно аморфних дончан мусять гинути наші хлопці? Хочуть Донецьку республіку хай мають! Заради чого ці смерті??????
Фільтруйте інформаці до Яна Показати IP 22 Травня 2014 15:44
Чого вони мали ставати там у населеному пункті? Військовий транспорт у дворах мали ставити? Вам дають наживку, а ви ковтаєте. не дончани винні, що хлопці загинули! А щодо аморфності, то це загальнооукраїнська риса - доки грім не прогримить...
Яна до DeLf Показати IP 22 Травня 2014 14:59
Перепрошую, це я на емоціях не туди коментар вписала. Це не до вас конкретно питання...
жаль наших дітей до DeLf Показати IP 22 Травня 2014 19:25
але це не афган, бо загинули вони в Україні, хоч і далеко від дому...Вічна память!
п до DeLf Показати IP 22 Травня 2014 22:17
коментар було видалено
факт Показати IP 22 Травня 2014 14:46
Це була чиста підстава військових!!! На опублікованих фотографіях не видно ні бетонних блоків, ні мішків з піском, за допомогою яких зазвичай облаштовують блокпости. Крім того, виникає питання, чому, якщо вірити словами джерела, командування АТО допустило ночівлю групи українських військових у чистому полі, про пересування яких було відомо місцевому населенню та терористам.
питання до факт Показати IP 22 Травня 2014 19:27
правильне, але чи колись ми отримаємо на нього відповідь?Такі питання виникають ще з 29 листопада!
Не треба Показати IP 22 Травня 2014 15:10
Навіщо жінок які могуть ще народжувати туди брати ви що варвари думайте про майбутне
я до Не треба Показати IP 22 Травня 2014 15:47
їм пофіг
дурень Показати IP 22 Травня 2014 15:14
коментар було видалено
11 Показати IP 22 Травня 2014 15:21
то ж обіцяли що на молодих хлопців яких тільки були призвали ставка не робитименька і туди їх не відправлятимуть як завжди нас обманули.
дурень Показати IP 22 Травня 2014 15:46
коментар було видалено
1 Показати IP 22 Травня 2014 15:54
Волох Д.Р.,1998 г.р - я в шоці, йому 16 років і він там Оо
галина Показати IP 22 Травня 2014 16:19
Волосся піднімається не тільки на голові а й на долонях,читаючи про таку біду. Як можна відпускати наших дітей на таку партизанську війну,всі ж розуміють, що ми там на сході бандерівці ,ніхто їх не захистить,адже ж просили наші вояки шоломи і бронежелети,так ні Єремеєв відкриває розважальний центр,щоб він йому згорів, чому б не відкрить кардіоцентр,або онкоцентр , Україна пишалася б таким подвигом, чому наші магнати не дадуть посильну допомоу, адже у нас багато магнатів це Сидор , Климчук. Івахів,Козюра,Коцан.,Божидарник,Мартиняк-- мабуть жодної курки не дав солдатам,щоб вони йому в горлі застряли,не буду всіх перераховувать, вони не варті доброго слова, Романюк відкриває велосипедний прокат, що нічим зайнятися, сам має двох синів,але його сини воювать не будуть,буде стогнать простий народ.Ми матері просимо і вимагаємо, щоб наші діти знаходились в нашому регіоні, хай оберігають свій регіон,Донбас має7 мільйонів населення,хай повстають,а не чекають щоб наші діти їх визволяли,а хочуть в Росію хай йдуть, відпустіть побачимо через 3-5 років будуть лізти до нас , як німці через Берлінську стіну.Благаємо не відправляти наших дітей з нашого регіону,це наші Українці, це наш генофон.Слава Україні, Амінь. Єдиний Палиця ми пишаємось тобою синок.
Єремеєв до галина Показати IP 22 Травня 2014 17:50
Послушай, Галя, а когда ты последний раз кому-то помогла, когда ты дала гривну калеке в переходе помнишь?
не галина до Єремеєв Показати IP 22 Травня 2014 19:30
якщо ти такий як єремєєв, то коли ти щось добре зробив?Думаю, що Галина не раз помогла каліці, бо по собі суджу
дерень Показати IP 22 Травня 2014 16:20
Ще один.....
Анонім Показати IP 22 Травня 2014 16:49
а прізвища загиблих?
Лучанин Показати IP 22 Травня 2014 17:15
Розстріл на місці без суду за хлопців!!!! Назад дороги нема, вони самі цього захотіли!!!!!
п Показати IP 22 Травня 2014 17:55
коментар було видалено
555 Показати IP 22 Травня 2014 18:10
Земля їм пухом. Це шок! Буде ще більшим цей шок ,коли ми всі дізнаємось ,що всі ці хлопці з простих сімей. Я впевнений ,що не один син ані прокурора.ані воєнкома,ані чиновника будь якого рангу там не загинув. Їх там просто немає...
скептик Показати IP 22 Травня 2014 20:14
Судя по фото, колонна двигалась по дороге и на ночь сьехали на обочину передохнуть. Т.к. до зоны боевых действий было около 100 км , видимо никто не думал, что на них могут напасть. Возможно небыло выставлено боевое охранение.Видно, что никакого там блок поста небыло , просто ребят застали врасплох,в 5.30 утра, возможно они спали поэтому столько потерь. Скорее всего террористом стуканул кто-то из местных. Пришло время проводить нормальную войсковую операцию с приминением танков и авиации.
скептик Показати IP 22 Травня 2014 20:34
Только-что появилось видео,наших ребят до нападения, снятое местным жителем .И помоему оно подтверждает к сожалению, что наши ребята погибли по собственной беззалаберности устроив пикник на обочине. И в большей мере виноват тут командир.
михаил Показати IP 22 Травня 2014 22:25
очень жаль ребят.пусть земля им будет пухом. очень много вопросов судя по видео. как можно подпускать с камерой посторонних людей к боевой технике и личному составу?до такой степени не выполнять элементарные правила предосторожности?
міша до михаил Показати IP 23 Травня 2014 03:48
ВАС ЗАРАЗ БАГАТО розумних?Хто з них був готовий до бою?розстріл БУВ профі-АБО НАЙОМНИКИ АБО РОСІЯНИ З ЇХ ДОСВІДОМ!обох ні в якому разі НЕ треба було підпускати на відстань ближнього бою а валити здалека!а це світанок-треба нічні приціли,коліматори і т,д,Є воно?ХТОСЬ дав?тАК ЩО ЗАТКНІТЬСЯ!
СаньОК Показати IP 23 Травня 2014 08:59
А Вам не здається дивним чи підозрілим ( ви зараз зрозумієте, що я маю на увазі) - приходить хтось до військових, веде агітацію, знімає на камеру ( техніку показано багаторазово і в різних ракурсах ) - тобто, мало місце звичайне шпигунство. Хочу попросити хакерів вирахувати адресу, звідки завантажили відео.
ХХХ Показати IP 23 Травня 2014 10:24
Не пустимо наших синів на донбас1 Нехай відділяються к чортам собачим. Олігархи своїх дітей відкуплять, а наших пошлють у ту бойню . Заради чого і во ім'я чого?
для єРЕМЕЄВА Показати IP 23 Травня 2014 12:39
Ти скільки років треш штани у Верховній Раді, чому в нас в переходах мають стояти каліки, бомжі, сироти. Чи це програма твоїх передвиборчих обіцянок. А на рахунок благодійної допомоги, то це ти роздаєш накрадені людські гроші, а не своїм горбом зароблені кровні.Гріш ціна твоїй благодійності, яка висвітлюється в пресі і на телеканалах. Згадай слова Ісуса Христа: ”У тебя же, когда творишь милостыню, пусть левая рука твоя не знает, что делает правая” (Матф. 6:3). Як сказав один мудрий батюшка- "Господь Бог не начальник, Він хабарів не приймає". І такі як ти не відкупляться ні подаяннями на церкву, ні на школу чи лікарню, бо це не від щирості, а від розрахунку і ти як ніхто знаєш як"чесно" воно прийшло. Але прийде час воно так само і піде. Уви, таке життя. Тобі подобні навіть уявлення не мають як живуть середньостатистичні українці. Вас всіх слід зібрати до купи з сім"ями,без прислуги, вивезти в якесь містечко на рік, дати вам в зуби ваш прожитковий мінімум і споживчий кошик, який в нам придумали, ціни такі як в магазинах, комунальні послуги,. Щоб ви своїми мозгами рахували купити ліки, чи лишити на хліб, здати на садок, школу, чи взути дитину, тоді може б ви думали про людей. Може Галина подала каліці і гривню, але вона ТАМ ЗВЕРХУ вартує більш ніж твої "благодійні мільйони". Бери свою команду і їдь на Донбас, захищайте свої інтереси, а не відправляєте дітей з простих сімей.
для Єремєєва 1 Показати IP 25 Травня 2014 23:01
Підтримую і про довжую : для кого ті центри?, клубів нічних порозводилось в Луцьку, одне блядство там твориться, молодь деградує, спивається, може ті центри розважальні - молодь згуртовують та розвивають, ( хіба бабло на них заробляють ) люди не мовчіть, скільки можна з нас дурнів робити!! !!!!! Ціни на лахи- космос, де в світі ширпотребна одежа вартує такі гроші!!!! Спалити то все нахєр, гнати з міста, не мовчати!!!!!