Волинські військові отримуватимуть більші компенсації. Перелік
За отримані поранення, які призвели до інвалідності, а також за смерть чи загибель військовослужбовця їх родинам платитимуть більше, ніж раніше.
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.
Директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод зазначила, що з 1 січня 2017 року діють нові норми компенсацій для постраждалих військовослужбовців та членів їхніх сімей.
Зокрема, за загибель або смерть в результаті захворювання, пов’язаного з виконанням військової служби компенсацію збільшили з 500 до 750 кратностей прожиткового мінімуму. У грошовому еквіваленті це 1,2 мільйона гривень.
ЧИТАТИ ЩЕ: КРИВАВА ДАНИНА ВІЙНІ: ВОЛИНЯНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В АТО. СПЕЦПРОЕКТ ВН
За загибель або смерть в результаті захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби військовослужбовця, солдата строкової служби чи резервіста на навчанні держава виплатить родині загбилого 800 тисяч.
За інвалідність І групи, отриману і результаті проходження військової служби чи в результаті бойових дій військовослужбовцю компенсуватимуть 640 тисяч гривень, за ІІ групу платитимуть 480 тисяч, за ІІІ – 400.
Зі слів Оксани Гобод, загалом, 150 волинських родин отримали одноразові компенсації за загиблих на сході України вояків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.
Директор департаменту соціального захисту населення Оксана Гобод зазначила, що з 1 січня 2017 року діють нові норми компенсацій для постраждалих військовослужбовців та членів їхніх сімей.
Зокрема, за загибель або смерть в результаті захворювання, пов’язаного з виконанням військової служби компенсацію збільшили з 500 до 750 кратностей прожиткового мінімуму. У грошовому еквіваленті це 1,2 мільйона гривень.
ЧИТАТИ ЩЕ: КРИВАВА ДАНИНА ВІЙНІ: ВОЛИНЯНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В АТО. СПЕЦПРОЕКТ ВН
За загибель або смерть в результаті захворювання, пов’язаного з проходженням військової служби військовослужбовця, солдата строкової служби чи резервіста на навчанні держава виплатить родині загбилого 800 тисяч.
За інвалідність І групи, отриману і результаті проходження військової служби чи в результаті бойових дій військовослужбовцю компенсуватимуть 640 тисяч гривень, за ІІ групу платитимуть 480 тисяч, за ІІІ – 400.
Зі слів Оксани Гобод, загалом, 150 волинських родин отримали одноразові компенсації за загиблих на сході України вояків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
Проведіть
Показати IP
15 Травня 2017 14:55
Спочатку проведіть інветаризацію лівих(липових) атошних інвалідностей, кантузій і т.д. після того добавляйте реальним пораненим .
123 до Проведіть
Показати IP
15 Травня 2017 16:34
Дати волю тобі і тобі подібним, то б армію на голодний пайок перевели б.
А тих хто захищав Вітчизну ще й судили б, "за то что по нашим братишечкам стреляли".
Водію стало зле: у Луцьку авто вʼїхало у стовп
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.