Волинські господарі вкотре ярмаркують. ФОТО
Фермерам не вигідно збувати продукцію через посередників
Волинські господарі вкотре ярмаркують - у Луцьку навпроти Північного ринку розпочався ярмарок сільськогосподарської продукції. Такий ярмарок відбувається в обласному центрі вже не вперше.
Приїхали виробники з Луцького, Шацького, Локачинського, Іваничівського районів.
Покупці стояли у черзі за крупами та макаронними виробами.
Чималим попитом користувалося шацьке масло, кілограм якого можна було придбати за 55 гривень.
Домашня сметана на ярмарку коштувала 10-15 гривень.Картоплю продавали за ціною від 1,8 до 2,5 за кілограм.
ЧИТАТИ ЩЕ: ДЕ ВИГІДНІШЕ – НА ЯРМАРКУ ЧИ У СУПЕРМАРКЕТІ? ЦІНИ. ФОТО
«Цьогорічна ціна на картоплю більш-менш прийнятна. Заготівельники на машинах купують по дві гривні – 2,20 за кілограм. А в Херсоні,кажуть, оптова ціна - три гривні», - розповідає фермер Володимир Грицик. Він приїхав з села Милушин Луцького району.
Щоправда, цього року овочі не надто уродили, каже чоловік. Затяжна зима далася взнаки. Проте, якщо немає виходу – мусиш працювати.
«Набрали з дружиною в колишньому радгоспі паїв та й робимо. Але якщо душа до того діла не лежить – нічого не буде. От мені пропонували оптом забрати картоплю по 1,50. Я й кажу: ідіть і накопайте собі. Так ні, лишній раз не хочуть нагнутися, шукають дурнів», - пояснює «перекупницьку політику» фермер.
Виробники м’яса теж намагаються збувати товар власними силами.
«Чи вигідно займатися сільським господарством? Вигідно, якщо збувати продукцію без посередників. За живу вагу заготівельники платять по 15-16 гривень за кілограм і продають дорожче ніж у нас», - каже продавець Людмила з Копачівки.
Кілограм свинини на ярмарку можна було придбати за 35-40 гривень. Жінка стверджує, що при такій ціні жива вага виходить по 20-22 гривні за кіло.
«Якось один перекупник сказав: «Якщо я не маю з однієї свині ста доларів – я й стояти не буду», - розповідає жінка.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинські господарі вкотре ярмаркують - у Луцьку навпроти Північного ринку розпочався ярмарок сільськогосподарської продукції. Такий ярмарок відбувається в обласному центрі вже не вперше.
Приїхали виробники з Луцького, Шацького, Локачинського, Іваничівського районів.
Покупці стояли у черзі за крупами та макаронними виробами.
Чималим попитом користувалося шацьке масло, кілограм якого можна було придбати за 55 гривень.
Домашня сметана на ярмарку коштувала 10-15 гривень.Картоплю продавали за ціною від 1,8 до 2,5 за кілограм.
ЧИТАТИ ЩЕ: ДЕ ВИГІДНІШЕ – НА ЯРМАРКУ ЧИ У СУПЕРМАРКЕТІ? ЦІНИ. ФОТО
«Цьогорічна ціна на картоплю більш-менш прийнятна. Заготівельники на машинах купують по дві гривні – 2,20 за кілограм. А в Херсоні,кажуть, оптова ціна - три гривні», - розповідає фермер Володимир Грицик. Він приїхав з села Милушин Луцького району.
Щоправда, цього року овочі не надто уродили, каже чоловік. Затяжна зима далася взнаки. Проте, якщо немає виходу – мусиш працювати.
«Набрали з дружиною в колишньому радгоспі паїв та й робимо. Але якщо душа до того діла не лежить – нічого не буде. От мені пропонували оптом забрати картоплю по 1,50. Я й кажу: ідіть і накопайте собі. Так ні, лишній раз не хочуть нагнутися, шукають дурнів», - пояснює «перекупницьку політику» фермер.
Виробники м’яса теж намагаються збувати товар власними силами.
«Чи вигідно займатися сільським господарством? Вигідно, якщо збувати продукцію без посередників. За живу вагу заготівельники платять по 15-16 гривень за кілограм і продають дорожче ніж у нас», - каже продавець Людмила з Копачівки.
Кілограм свинини на ярмарку можна було придбати за 35-40 гривень. Жінка стверджує, що при такій ціні жива вага виходить по 20-22 гривні за кіло.
«Якось один перекупник сказав: «Якщо я не маю з однієї свині ста доларів – я й стояти не буду», - розповідає жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
дідо
Показати IP
7 Вересня 2013 12:50
У ринковій економіці посередник необхідний.
Виробник не має часу продавати свою продукцію.
Кожен має виконувати свою роботу.
Читач
Показати IP
7 Вересня 2013 16:07
100% згода. Як що я зараз буду стоти на ринку, то хто мені буде орати і сіяти?
анонімус до Читач
Показати IP
7 Вересня 2013 20:08
є час на орати-сіяти, а є час на продаж врожаю.
це називається врожанйі ярмарки.
і не треба жодних посередників
Шнайдер
Показати IP
7 Вересня 2013 21:53
посередником можуть бути ваші родичі
лучанка
Показати IP
7 Вересня 2013 22:08
Готова до вживання ковбаса лежить біля сирого м"яса,та щей продавець дає коштувати.Жах!Куди дивиться санстанція?Чи це дикий ринок?Чому кориспондент це не зауважив?
На Волині судили жінку, бо 14-річний син зняв інтимне відео
Сьогодні 07:41
Сьогодні 07:41
Лосось не у списку: дієтолог назвала найкорисніші види риби для серця і рівня холестерину
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Дорогу Калинівка–Люблинець підлатають за 4 млн
Сьогодні 06:45
Сьогодні 06:45
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.