Волинські міліціонери влаштували дітям свято. ФОТО
Імпровізований день відкритих дверей влаштували дітям правоохоронці Волині.
Про це повідомили у СЗГ УМВС України у Волинській області.
Дітей запросили у Волинське училище професійної підготовки працівників міліції, що в Ківерцівському районі. Там їм провели екскурсію територією навчального закладу, видовищне шоу у виконанні бійців спецпідрозділів, виставку зброї та службових автомобілів тощо, міліціонери подарували учням свято.
Мета заходу - захист прав дітей, профілактика вживання алкоголю та тютюнопаління, попередження злочинності серед неповнолітніх, правове виховання молоді та, зокрема, забезпечення цікавого та змістовного дозвілля.
Начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Олександр Терещук, котрий і був ініціатором заходу, звернувся до дітей із такими словами:
«День відкритих дверей – це гарна справа. Таким чином кожен із вас зможе зрозуміти особливості нашої непростої професії. Щодня міліціонери ризикують своїм життям і здоров’ям. Сьогодні ви зможете побачити те, чим вони живуть. Сподіваюся, що після цього дехто з вас вирішить у майбутньому присвятити життя служінню народу».
Діти із захватом спостерігали за всім, що відбувалося навколо: нікого не залишили байдужими показові виступи з елементами рукопашного бою у виконанні бійців «Сокола» і «Беркута», інсценізована затримка злочинців на автомобілі, знешкодження вибухонебезпечного предмету.
Школярі не лише побачили, які автомобілі є в автопарку міліціонерів, а й могли спробувати себе в ролі правоохоронця.
Чимало емоцій викликав виступ гостей – вихованців школи «Козацького гарту» під керівництвом Олександра Середюка.
З неабиякою цікавістю школярі тримали автомати, снайперські гвинтівки, оглядали технічні засоби охорони різних об’єктів, роздивлялися обладнання експертів-криміналістів, стріляли з пейнтбольних рушниць тощо.
Після цього діти посмакували справжнім козацьким кулешем, приготовленим на солдатській кухні, та солодощами, щасливі поїхали додому.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у СЗГ УМВС України у Волинській області.
Дітей запросили у Волинське училище професійної підготовки працівників міліції, що в Ківерцівському районі. Там їм провели екскурсію територією навчального закладу, видовищне шоу у виконанні бійців спецпідрозділів, виставку зброї та службових автомобілів тощо, міліціонери подарували учням свято.
Мета заходу - захист прав дітей, профілактика вживання алкоголю та тютюнопаління, попередження злочинності серед неповнолітніх, правове виховання молоді та, зокрема, забезпечення цікавого та змістовного дозвілля.
Начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Олександр Терещук, котрий і був ініціатором заходу, звернувся до дітей із такими словами:
«День відкритих дверей – це гарна справа. Таким чином кожен із вас зможе зрозуміти особливості нашої непростої професії. Щодня міліціонери ризикують своїм життям і здоров’ям. Сьогодні ви зможете побачити те, чим вони живуть. Сподіваюся, що після цього дехто з вас вирішить у майбутньому присвятити життя служінню народу».
Діти із захватом спостерігали за всім, що відбувалося навколо: нікого не залишили байдужими показові виступи з елементами рукопашного бою у виконанні бійців «Сокола» і «Беркута», інсценізована затримка злочинців на автомобілі, знешкодження вибухонебезпечного предмету.
Школярі не лише побачили, які автомобілі є в автопарку міліціонерів, а й могли спробувати себе в ролі правоохоронця.
Чимало емоцій викликав виступ гостей – вихованців школи «Козацького гарту» під керівництвом Олександра Середюка.
З неабиякою цікавістю школярі тримали автомати, снайперські гвинтівки, оглядали технічні засоби охорони різних об’єктів, роздивлялися обладнання експертів-криміналістів, стріляли з пейнтбольних рушниць тощо.
Після цього діти посмакували справжнім козацьким кулешем, приготовленим на солдатській кухні, та солодощами, щасливі поїхали додому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 2
дідо
Показати IP
1 Червня 2013 15:50
Хай би показали ДАЇ,МРЕВ де будуть дітей у майбутньому доїти.
Чи мавпятник та опорні пункти, де будуть обкрадати та бити по нирках.
МУСАРНЯ- МАФІЯ В ЗАКОНІ
Вчитель
Показати IP
1 Червня 2013 17:54
Звозили всіх добровільно-примусово. За телефонним дзвінком, як при совдепії.
Одне лише радує - учням юуло справді цікаво
На Волині виявили незаконну порубку сосен на 20 мільйонів
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
У Ковелі автівка злетіла з дороги, травмувався чоловік
Сьогодні 13:24
Сьогодні 13:24
Україна отримала перший транш з кредиту на €90 мільярдів
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Поблизу Луцька у молодиків знайшли наркотики
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Володимирі зіткнулися авто і мотоцикл, постраждав підліток
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Зеленський доручив завдавати ударів по РФ на випередження
Сьогодні 11:11
Сьогодні 11:11








Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.