USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинські міліціонери у бою врятували батальйон «Львів»

19 Серпня 2014 13:46
Волинські міліціонери, які перебувають у зоні проведення АТО, виконують ряд бойових завдань разом із бійцями добровольчого батальйону «Львів». У суботу в одному із боїв сепаратисти розпочали наступ на групу українських військових. Бійці відреагували миттєво: незважаючи на шквальний обстріл ворога, захищали свої позиції. Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Держінспектори несли службу поруч із місцем розташування бійців батальйону «Львів». Міліціонери, не вагаючись, вступили разом із добровольцями в бій, а згодом довелося надавати допомогу пораненим. Тих бійців, яких можна було забрати із лінії вогню, міліціонери оперативно доставили до найближчих медичних закладів.

Правоохоронці розуміли, що їхні сили – нерівні, тому попрямували до найближчого блокпосту за допомогою – за тяжкою військовою технікою.

Повернулись на місце бою із підкріпленням, міліціонери бронетранспортером допомагали евакуйовувати поранених. Завдяки оперативним і злагодженим діям міліціонерів захисникам держави таки вдалося вирватись із засідки.

На щастя, жоден працівник волинської міліції не постраждав. Усі колеги чекають повернення міліціонерів додому.

Нагадаємо, про те, як працюють волинські міліціонери в зоні АТО, Інформаційному агентству Волинські Новини вчора, 18 серпня, розповів Перший заступник начальника управління УМВС на Волині Михайло Руденко, який зараз перебуває на Сході.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Віра Показати IP 19 Серпня 2014 14:16
Не давайте цього Гузю читати, а то його нервова система не витримає...!:)))
лучани Показати IP 19 Серпня 2014 14:35
До чого тут Руденко,якщо він в тилу фронта слідством займається.
лучанка до лучани Показати IP 19 Серпня 2014 14:50
Немає поняття "в тилу фронта": є тил, а є фронт...читайте статтю, яка подавалася раніше: слідчі дії проводяться в зоні АТО, практично по лінії фронта: слідчий не спецназ... І не нам, тим,хто сидить тут, дійсно у тилу, давати оцінку професіоналам, які працюють там,в умовах, навіть не наближених, а дійсно воєнних...
Григорій Іванович до лучани Показати IP 4 Вересня 2014 18:24
"Правоохоронці розуміли, що їхні сили – нерівні, тому попрямували до найближчого блокпосту за допомогою – за тяжкою військовою технікою"- тобто залишили солдатів збройних сил в бою на однинці з ворогом, зате потім допомагали евакуювати поранених. Так схоже на наших хероїв. Цікаво, якби солдати, добровольці "розуміли, що сили нерівні" , залишили міліціонерів одних. ...трибунал, дезертири, тюрма.
Colonel до Григорій Іванович Показати IP 5 Вересня 2014 13:15
Ну у журналіздів це називається "ВОЛИНСЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ У БОЮ ВРЯТУВАЛИ БАТАЛЬЙОН «ЛЬВІВ»......???!!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 14:39
От і під час війни кожен показав своє лице , який він патріот України - хто на передову, а хто в кусти.
роско до Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 14:41
А ти?
890 Показати IP 19 Серпня 2014 14:59
Аноним не может воевать одной рукой куй д***чи а другой коменты дописует а когда устает то меняется.адрес Анонимуса с компа на Шопена другой его комп на Б Хмельницкого.
111 Показати IP 19 Серпня 2014 16:37
гузь видмовляеться вид повестки на призив инфа з военкомату
7,62 Показати IP 19 Серпня 2014 17:00
На лінії кордону повно дірок.За 23 роки розрушування армії,прикордонної служби,контррозвідки,СБУ кремлівські проникли у всі структури.Тільки повне очищення і люстрація від агентів кремля !Вистояла в боротьбі маленька Грузія - вистоїть і Україна!
Анонім Показати IP 19 Серпня 2014 19:46
Хлопцям терпіння та мужності, з нами Бог та Україна!!!! Повертайтеся живими додому!!!!
333 Показати IP 19 Серпня 2014 19:56
Руденко наш пацан а гузьок це гнидота яку на виборах треба далеко подіти щоб і не смерділо
Раптор Показати IP 20 Серпня 2014 20:27
Руденко Мішаня герой України!