USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Волинського чиновника, чиї сини присягнули РФ, звільняють. ОНОВЛЕНО

12 Травня 2016 11:29
Начальник міського відділу освіти у Володимирі-Волинському Дмитра Здіховського звільняють з посади після звернення учасників АТО до міського голови.

Про це повідомив у Фейсбуці член Володимир-Волинського міськвиконкому Олександр Приступа.

Нагадаємо, нещодавно депутат обласної ради Костянтин Зінкевич повідомив, що сини Дмитра Здіховського, які служили в Криму, ще навесні 2014 року прийняли присягу «на вірність Путіну».

Після публікації начальник міськвідділу освіти заявив під час прес-коференції ЗМІ, що йому не соромно, що його сини служать у військах Росії.

Як пише Олександ Приступа, сьогодні, 12 травня до мера

Володимира-Волинського Петра Саганюка активісти принесли звернення від учасників АТО, і міський голова запевнив їх, що вже підписав заяву про звільнення.



Як пише БУГ, Вранці, 12-го травня начальник Володимир-Волинського відділу освіти Дмитро Здіховський сам написав заяву на звільнення.

У телефонній розмові, пан Здіховський підтвердив, що вранці написав заяву на звільнення в зв’язку із погіршенням стану здоров’я.

“Так, написав заяву. Зараз ще знаходжуся на лікарняному, а після цього звільнюся. Так, це пов’язано із цими розмовами, що в місті. Батьки мене зрозуміють, бо пережити таке і потім оці розмови позначилися на моєму стані здоров’я. Я не хочу, щоб ці акценти могли позначитися на освіті” – розповів Дмитро Здіховський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Вася Показати IP 12 Травня 2016 12:04
Ось вам i полювання на вiдьм, шо й потрiбно було чекати! Молодцi!!!
лучани до Вася Показати IP 12 Травня 2016 12:36
Які відьми? Батько працює на державній роботі, а сини є злочинцями. На приватній роботі ніхто питання би не задавав.
Вася до лучани Показати IP 13 Травня 2016 02:19
Цiкаво було б Вас послухати коли за Вами прийдуть ( дiти за батькiв не вiдповiдають i навпаки)))
Знаю Показати IP 12 Травня 2016 12:41
Побудував непогані хати синам в Криму за державний кошт, і ті побоялися втратити.
Patrik Показати IP 12 Травня 2016 12:46
Зрада ніколи не буває виправданою, так як і зрадники ніколи і ніде (навіть в Росії) не знайдуть підтримки і розуміння, а тільки презирство і огиду.... Тепер батько зрадників має можливість перечитати "Тараса Бульбу" Миколи Гоголя, можливо тоді він зрозуміє, яким повинен справжній БАТЬКО. А недолугі сини, можливо читаючи безсмертне Євангеліє, зрозуміють, що 30 срібняків, які їм заплатив путін, неодмінно приведуть їх до легендарної осики.
Вася до Patrik Показати IP 13 Травня 2016 02:09
Батько "зрадникiв" поiде до синiв i буде жити спокiйно й щасливо, а ти можеш лопнути, олух царя Небесного...
Patrik до Вася Показати IP 13 Травня 2016 10:19
Мене дуже тішить той факт, що батько зрадників поїде до зрадників, бо "кожному - своє"... Це позитивний момент для нашої країни - Україна все таки очищається від сміття! Запам'ятай васьок дві істини: 1) Зрадник, спокій та щастя - це несумісні речі; 2) Незрівнянно краще лопнути, будучи олухом Царя Небесного, ніж стати іудою і бути рабом царя російського.
Вася до Patrik Показати IP 15 Травня 2016 12:10
коментар було видалено
Всезнайко Показати IP 12 Травня 2016 12:58
Сатрапи!!!
Анонім Показати IP 12 Травня 2016 13:09
Хай Плахотна, яка чужими руками, це все замутила, розкаже ким була її мамаша!
Андрій Показати IP 12 Травня 2016 13:18
Повністю вина батька, що сини служать окупанту, бо не виховав їх в свій час у патріотичному дусі.
лучанка Показати IP 12 Травня 2016 14:45
Займати таку посаду такій людині, найвищим завдання якої є вихавння молодого покоління патріотами України - це просто злочин. Вже факт, що сам "товарищ" не написав добровільно заяву про звільнення, говорить про те, що це за людина. Тому не дивно, що його сини зрадники.
прохожий Показати IP 12 Травня 2016 15:06
А фабрика у Липецьку і офшори ,це не злочин.
віра до прохожий Показати IP 12 Травня 2016 15:27
І це злочин, незаперечно, але і вина чиновника Є!!!!!!!
справжній патріот Показати IP 12 Травня 2016 18:08
Вражає тон допису у фейсбуці від депутата Приступи. Так ніби виконали важливу працю і можна втомлено-задоволено витерти піт з чола.."Питання закрито" - от тепер, нарешті, заживем, ще пару пам'ятників звалимо та провулків перейменуємо і спокій. А реальнісвої проблеми народ вже хай якось сам розгрібає. Не вперше ж.
ті хто зрадив Показати IP 12 Травня 2016 19:38
червоний прапор зрадять жовтоблакітний.але перед тим ще пів Украіни в землю положать за своі прибуткі
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 12 Травня 2016 21:59
Правильно зробили там краще жити стало ніж у Нас на Україні . . .