Волинських школярів тестували на знання Євросоюзу
![](/files/news/2008/11-26/3371-1u.jpg)
Учні шкіл та члени євро-клубів міста Горохів, що на Волині, взяли участь у інформаційному семінарі з питань європейської інтеграції, що проходив 25 листопада в рамках обласного молодіжного проекту «Відкрий Європу». Реалізовує даний проект волинська молодіжна організація АМоРе, - повідомили «Волинським Новинам» у прес-службі об’єднання.
Близько 40 молодих людей занурилися до цікавої та різноманітної культури Євросоюзу, дізналися більше про політичну та економічну співпрацю України та ЄС. Активна участь школярів у теоретичних семінарах та практичних заняттях показала, що молодь цікавиться діяльністю Євросоюзу й має свою чітку позицію щодо вступу України до цієї міжнародної організації.
Після занять було проведено тестування, яке показало, що учасники проекту досить добре засвоїли подану інформацію. Наступним етапом стане проведення євро-брейн рингу, котрий заплановано на 2 грудня. Участь у заключному етапі візьмуть кращі знавці аспектів євроінтеграції.
Горохів став другим містечком де пройшов цей захід. Попередньо школярі Рожища прослухали тематичні семінари, що стосувались співпраці України та ЄС. Наступним містом, де учням розказуватимуть про ЄС, будуть Ківерці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Близько 40 молодих людей занурилися до цікавої та різноманітної культури Євросоюзу, дізналися більше про політичну та економічну співпрацю України та ЄС. Активна участь школярів у теоретичних семінарах та практичних заняттях показала, що молодь цікавиться діяльністю Євросоюзу й має свою чітку позицію щодо вступу України до цієї міжнародної організації.
Після занять було проведено тестування, яке показало, що учасники проекту досить добре засвоїли подану інформацію. Наступним етапом стане проведення євро-брейн рингу, котрий заплановано на 2 грудня. Участь у заключному етапі візьмуть кращі знавці аспектів євроінтеграції.
Горохів став другим містечком де пройшов цей захід. Попередньо школярі Рожища прослухали тематичні семінари, що стосувались співпраці України та ЄС. Наступним містом, де учням розказуватимуть про ЄС, будуть Ківерці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.