USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Волинський боєць-музикант на сході став героєм ще одного телевізійного сюжету

10 Лютого 2016 09:46
«Не заради вигод, не заради слави, душу ми поклали на вівтар держави, не заради почестей, не за нагороди, а заради спокою, добра і свободи» – це слова нової пісні лучанина, заслуженого артиста України Адама Горбатюка, який наразі воює на сході.

Сюжет про нього зняли «Вікна СТБ».

Нагадаємо, про волинського воїна з кулеметом в руках та піснею в серці зняв ролик ресурс «Радіо Свобода».

Адамові – 33 роки, він – музикант у третьому поколінні, має звання заслуженого артиста України.

З літа минулого року став бійцем Нацгварції, служить під Щастям, за спеціальністю – кулеметник. Водночас, запевняє, що музичного талану там не марнує – пише пісні.

Заначимо, що інші вояки і гадки не мали, що їхній побратим – заслужений артист. Втім те, що професійний співак – підозрювали давно. Співає з патріотичним настроєм.

Детальніше – у сюжеті.



До слова, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що героїв–захисників України, волонтерів та меценатів, всіх небайдужих волинян та професіоналів своєї справи відзначали під час патріотичної події «Бути українцем» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь», одним з яких став Адам Горбатюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 10 Лютого 2016 10:25
Молодчина, повага Адаму
Бубчик Показати IP 10 Лютого 2016 11:17
Але ж молодець колега!
Микита Показати IP 10 Лютого 2016 11:40
Якщо людина пішла захищати свою батьківщину щиро, то не піариться по всіх каналах і газетах!
Анонім до Микита Показати IP 10 Лютого 2016 15:02
Розкажіть це Парасюку.
Аня до Микита Показати IP 10 Лютого 2016 16:18
Але ж він пішов і "піариться" там, на війні, а Ви пишете коменти сидячи де? Невже в окопі??? P.S. Адам - Ви молодець! І журналістам дякую, було приємно почути про ще одного спавжнього патріота з мого міста. Робіть цей світ добрішим, як казав Кузьма.
Микита до Аня Показати IP 11 Лютого 2016 21:15
Не він один з відомих людей зараз на війні, тільки ж чути тільки про нього. Не потрібно використовувати війну, для чорного піару. Це не повага до інших вояків, які захищають свою батьківщину!!!
Володимир Показати IP 11 Лютого 2016 09:35
Моя повага, Адаме! В свій час (близько 30 років тому) в школі в мене викладав музичне мистецтво його батько - Адам Петрович Горбатюк. Щира подяка за виховання достойного сина!!!
Наталя Показати IP 11 Лютого 2016 09:40
Адасік, я пишаюсь тим, що маю такого друга.
зірочка Показати IP 11 Лютого 2016 19:21
Оооо,Адам любить піаритись
Ксюха Показати IP 12 Лютого 2016 22:10
Я пишаюсь тим,що навчалась з Адамом.Він не лише гарний співак,а й саравжній патріот .Слава Україні!!!