USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку визначили «людей року» серед волинян

29 Вересня 2015 14:05
Героїв-захисників України, волонтерів та меценатів, всіх небайдужих волинян та професіоналів своєї справи відзначили під час патріотичної події «Бути українцем» в рамках Премії «Люди року-2015. Волинь».

Урочиста церемонія відбулась вчора, 28 вересня.

Ще до початку урочистостей розпочалася благодійна акція «Бог у серцях», у рамках якої збирали кошти на лікування бійця АТО Миколи Денисюка. Зокрема, за вечір вдалось зібрати 5595 гривень. Окрім того, організатори обіцяють перерахувати на лікування захисника України і частину коштів, які виручили від продажу квитків на урочисте дійство.

Девізом цьогорічної премії стали слова «Бережи життя. Цінуй мир». Серед нагороджених було чимало військових, волонтерів, меценатів та всіх тих, хто допомагає армії. Відтак, головну відзнаку «Герой року отримали» командир механізованої роти механізованого батальйону 30-ої окремої механізованої бригади 8-го армійського корпусу Володимир Гринюк, боєць 81 десантної штурмової бригади Олег Твердохліб, військовий священик другого батальйону нацгвардії Отець Макарій (Дядюсь), навідники-оператори танку Андрій Мудрик та Микола Тишик, механік-водій Олександр Пугач, а також міліціонери роти патрульної служби міліції особливого призначення «Світязь» Роман Семенюк, Ігор Форостян, Микола Мельник, Олег Булатов.
Волонтерами року стали Костянтин Зінкевич та Сергій Балицький. Вони подякували за високу відзнаку та зауважили, що без допомоги небайдужих та старань їхньої команди їм навряд чи вдалось би так ефективно працювати.
До слова, цьогоріч вперше відзначали номінантів іменної премії засновника благодійного фонду «Рідна Волинь» Бориса Клімчука. Її удостоїлась мама 18-річного героя Андрія Снітка.

Ще минулого літа його історія прогриміла ледь не на всю Україну – молодий хлопець закрив собою гранату та врятував бойових побратимів. До слова, разом з мамою Андрія нагороду отримував і бойовий товариш «Хоми» (позивний Андрія Снітка) – «Сократ», який був з ним у тому останньому бою.
У інших номінаціях переможцями стали:

•Будівельна компанія року - ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» і генеральний директор Ігор Чорнуха.

•Бізнесмен року - голова наглядової ради ТзОВ «Торговий дім «Аванта», власник компанії «Єврохолдинг» Сергій Голіков.

•Господарник року - сільський голова села Підгайці Луцького району Юрій Семенюк.

•Правоохоронець року - начальник управління Міністерства внутрішніх справ у області, генерал-майор міліції Петро Шпига.

•Міський голова року - міський голова міста Нововолинськ Віктор Сапожніков.

•Політик року - депутат Волинської обласної ради Володимир Бондар.

•Товаровиробник року - директор ТОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук.

•Підприємець року - бізнесмени Людмила Гупало та Юрій Гупало.

•Лідер галузі сільського господарства - директор СГ ТзОВ «Родючість-Агро», Володимир Шегедин.

•Продукт року - ТМ «Дмитрук», ТМ «Дмитрук. Гриль», ТМ «Всеволодівка», засновник та генеральний директор Олег Дмитрук.

•Аграрій року - заступник голови Ради сільгосппідприємств області, член Ради Аграрного союзу України, директор сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Лище» Луцького району Святослав Карбовський.

•Професіонал року - керівник ремонтно-будівельного підприємства «ПІК» Олександр Антипенков.

•Добрі справи року - автор розробки методики вивчення англійської мови для дітей з синдромом Дауна, керівник «Академія Успіху Джоніка» Євгенія Нашутинська.

•Ресторатор року - керівники мережі ресторанів «Базилік» Ігор Дудінський та Василь Киричук.

•Лідер продажів року - ТМ «Забіяка», директор Олександр Хвещук.

•Нове ім’я року - керівник з розвитку компанії NK Group в західному регіоні Наталія Паньків.

•Відкриття року - Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, керівник Олена Черьомуха.

•Ріелтор року - керівник служби нерухомості «Фортеця» Ольга Дополюк.

•Ювелір року - власник магазину-майстерні «ВАШ Ювелір» Віктор Шеремета.

•Шоу-мен року - Сергій Скулинець.

•Юна гордість року - Дар’я Остапук.

•Стиліст року - Олена Бенько.

•Перевізник року - керівник транспортної компанії «Транс-Атлас» Анатолій Прилуцький.

•Дипломат року - керівник міжнародного проекту культурно-професійних обмінів Володимир Павлік.

•Меценат року - директор мережі магазинів побутової техніки «Софт Лайн» Раїса Клименко.

•Бізнес-леді року - власниця ресторації «Маєток «Золота Легенда» Людмила Бойко.

•Юрист року - координатор та організатор громадських приймалень для малозабезпечених та вразливих верств населення Вікторія Доманська, юрист Любов Карпюк та адвокат Олена Сидун.

•Науковець року - керівник центру CHRISTINA KHVOROST HEALTH ACADEMY Христина Хворост.

Розважали гостей легендарний гурт «Скрябін», гурт «Резус блюз та Інна Кириченко», гурт «Пластилін», гурт «KOLO», гурт «Васко Да Гама», українська співачка Наталка Карпа, фіналіст шоу «Голос країни» Влад Ситнік, переможниця Х-фактор он-лайн Юлія Іванова, заслужений артист України Адам Горбатюк, юна співачка Дар’я Остапук, шоу-балет «Diamondstars».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 14:13
А бурштинокопач року?
Лучанин до Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 16:01
Ну якщо волонтери та вояки - це дійсно Герої року, то більшість інших не дуже шанованих осіб... Кіт, коли йому нема чим зайнятися, лиже (самі знаєте що). А коли на сцені з'являються такі людці як Бондар - захід відразу перетворюється на збіговисько недалеких
А до Лучанин Показати IP 29 Вересня 2015 17:23
А що там бондар робить? Серед нагороджених він не значиться. А щось то йому вручили.
віто до Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 17:25
Шпига вже отримав одну нагороду, дві в одні руки - не можна.
як дивитись Показати IP 29 Вересня 2015 14:15
все в цьому світі продається , а ще хочемо бути щасливими. не треба рівнятись на америку з її червоними доріжками а ми як ті одури вперед але за чим....
Анатоль_ Показати IP 29 Вересня 2015 14:41
Разом із панею Наталкою Семенівною щиро вітаємо Людей Року Волині! Особливо наші теплі вітання та доземний уклін Віктору Борисовичу Сапожнікову та волонтерові Костянтину Зинькевичу! Слава Україні!
До організаторів Показати IP 29 Вересня 2015 14:52
Якщо ЗІНКЕВИЧ - волонтер року, то Ваш конкурс - цирк на дроті. Є волонтери, які більше 50 разів були в АТО, і не тільки їздили особисто, а організаційно забезпечували цю роботу. А Зінкевич і К - піаристи !!! Балицький - супер, заслуговує. Кинув свій бізнес і живе в АТО. Муковоз вручає нагороди??? В якості кого? Бондар - аналогічно! "Людина року" - хороша справа, потрібна. Но ті "пережитки минулого", яких Ви залучаєте до його проведення... ПІАР, ВИБОРИ, ПОНТИ, можна продовжити. А Кревська .... Ще в минулому році про неї писали - номінація "скандаліст року" та "позивач року" - її номінації, беззаперечний лідер!!! Дорослішайте, організатори і все у Вас получиться!
VoxPopulis Показати IP 29 Вересня 2015 14:57
Який тариф цього року? 10ка чи більше?
miru_mir до VoxPopulis Показати IP 1 Жовтня 2015 23:39
По ходу від 10 тис. грн цього року: http://infomix.com.ua/skilki-koshtuye-zvannya-lyudina-roku-v-lutsku/
лучани Показати IP 29 Вересня 2015 15:15
За деякими людьми вже давно кримінал плаче.
Дааа... Показати IP 29 Вересня 2015 15:29
Піарасти року.
Педобір Показати IP 29 Вересня 2015 15:43
О, і Дар'я-шкіряний мікрофон тут) Хто б сумнівався, папік відкашляв 10К і готово - без слуху, без голосу - "юне дарованіє року"
Лище Показати IP 29 Вересня 2015 15:45
Карбовський "аграрій року"? Це ж злодій, підлабузник і не тільки року.
укроп Показати IP 29 Вересня 2015 15:49
просто самі себе нагородили бо скоро вибори
стоп Показати IP 29 Вересня 2015 15:50
от за них і неголосуйте
сну Показати IP 29 Вересня 2015 15:51
а нічого що андрій снітко повна сирота
Олександр Показати IP 29 Вересня 2015 16:05
У, гидота яка...
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Вересня 2015 16:05
А як у ту компанію знову потрапив В.Сапожніков? Знову купив статуетку? Йому б звання "Злодій року" та "Порохно року".
Олександр Показати IP 29 Вересня 2015 16:08
Не учіть організаторів. як має бути і тоді усе у них "получиться" - ні холєри у них іншого не получиться, бо той маразм організований тільки для того, щоб бабла постригти і на це заточений
Андрій Показати IP 29 Вересня 2015 16:10
З точки зору здорового глузду почати захід потрібно було в 17.00, а не в 18.20 через якісь там технічні причини (якщо хтось не приїхав, то потрібно було пропустити цю номінацію чи концертний номер, а потім вернутися до нього - це ж елементарно!!!!!!!). А закінчити десь о 21.30, а не в 00.15. Візьміть це до уваги наступного року і буде все добре.
Патріот Показати IP 29 Вересня 2015 16:36
На фоні інших виділяється премія імені Бориса Клімчука. Схиляю голову перед прийомною матір"ю героя Андрія Снітка Раїсою Халик з Маневич, яка виховала такого сина!!!
Мама до Патріот Показати IP 29 Вересня 2015 17:30
То ті бідні дітки з блакитними кульками виступали в 00.15 ? Шкода їх.
Анонім до Мама Показати IP 29 Вересня 2015 18:37
Ні, вони виступали раніше
Анонім Показати IP 29 Вересня 2015 16:42
оооооо...і Владік знову засвітилась.......
ха-ха Показати IP 29 Вересня 2015 16:48
Більшість нагороджених це посьміховисько року які купили собі ці нагороди щоб попіаритись перед виборами.
дівчина з Луцька до ха-ха Показати IP 29 Вересня 2015 21:36
Та який то піар? Хто адекватний на ті нагороди зважає? Покупляли собі їх і тішаться як діти іграшками. Для мене це не показник. Я думаю, в кожної нормальної людини свої критерії ЛЮДЯНОСТІ.
Сусідка Показати IP 29 Вересня 2015 17:11
Луцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги? Скільки часу він проіснував?
Микола Показати IP 29 Вересня 2015 18:06
Схиляю голову перед світлою пам'яттю Андрія Снітка. Його мама достойна уваги нашої влади. Адже дарма, що Андрій її прийомний син. Вона виховала справжнього героя, на якого має рівнятися наша молодь. Слава Раїсі Халик.
Педуня Показати IP 29 Вересня 2015 19:03
Хай Дарина возьме дрина, точніше шкіряного мікрофона з таким співом.
Студент Показати IP 29 Вересня 2015 19:46
А хабарника року Саню Мишковця не відзначили?
Амалія Показати IP 29 Вересня 2015 19:54
Ганьба організаторам!!! Затягнули, ведучі були майже байдужі, таке враження що текст вони отримали перед самим виступом. Але найбільше вразило, коли хлопцям із "Васко да Гама" не дали закінчити таку ліричну, тривожну пісню про матір, як на сцену вибіг вискочка Глазунов і закликав на сцену співати Адама Горбатюка, який щойно приїхав із АТО. Я думала він там воював чи допомагав побратимам, а він там концерти давав! Ви тільки подивіться на його вдоволену морду, з АТО з такими обличчями не приїжджають. Там нужда, тривога, смерть... А він, задоволений такий, пісеньки веселі співав. Після цього я пішла. Дивитися не могла на це типу "вишукане дійство"...
ого-го! Показати IP 29 Вересня 2015 20:52
а Палиці чого жоднойі премійі не вділили? весь Луцьк заліплений. длстойний же?! посміховисько,а не номінанти!
дівчина з Луцька Показати IP 29 Вересня 2015 21:31
А шампусік за чий рахунок хлебтали? Бомонд!!!! Юристи року - то окрема розмова. Найдостойніші!!! Дівчата, не позортеся. Організатори, вимагаю наступного року оголошувати критерії відбору і якими справами кожен кандидат відзначився та заслужив таку ВАЖЛИВУ нагороду. ПОЗОРИСЬКО.
До амалії Показати IP 29 Вересня 2015 21:43
Дура ти дура, амалія
норма Показати IP 29 Вересня 2015 21:48
конкурс---га*но!!! хто заплатив той і отримав!! за ЯКИМИ КРИТЕРІЯМИ БЛ ДЬ!!! обирали????...зробіть його прозорим щоб громада міста в мережі голосувала...чи ще шось придумайте......журнал Насолода))
Волонтер Показати IP 29 Вересня 2015 22:30
Виділив би премію Клімчука, Скрябіна, ну і наших хлопців.
бачу Показати IP 29 Вересня 2015 22:56
за сценою всі бачили як ведучі отримали сценарій за хвилину до початку. аж смішно...як так?
Архітектор до бачу Показати IP 30 Вересня 2015 14:04
Значить організаторам було начхати на цей
Б Показати IP 30 Вересня 2015 08:25
Бондар - "Підкуп виборця року"
1 до Б Показати IP 30 Вересня 2015 10:30
Слухайно, Бондар дуже хороша людина як і у житті так і у роботі!
Анонім до 1 Показати IP 30 Вересня 2015 20:39
а ти на Ратнівщину зганяй запитай тобі там багато хто скаже за скільки продався
Педобір Показати IP 30 Вересня 2015 09:14
Подаруйте Дар'ї Остапук шкіряного мікрофона))))))))))))))
Клієнт Показати IP 30 Вересня 2015 11:29
А оті хто юрист року- це хто?
Заздрісникам Показати IP 30 Вересня 2015 13:15
Запитайте самі в себе, а що я корисного зробив для людей, держави ...? Критикувати ми всі вміємо, а себе не бачимо.
ми такі Показати IP 30 Вересня 2015 17:48
людська заздрість немає меж ...
квартиранти Показати IP 30 Вересня 2015 18:15
особисто нічього не маю проти Скулинця...але ..по перше --що таке шоу мен? друге--- чому ця номінація взагалі є вдосить важкий час? третє--за яким критерієм дали премію саме йому? в луцьку є рєбята які її більш заслуговують: Присяжнюк,Чибар,Потапчук,Пащук,Кузьмич та інші..........не чесно)))
Да Показати IP 30 Вересня 2015 19:46
Таки правду хтось написав, всі можуть заздрити, критикувати, а на себе не дивляться! Бачити тільки погане, а дійсно не бачити що люди ще й добро зробити - це наші українці! Але бажаю вас люди, майте своє особисте життя, а не пишіть дурнув@ті кометарі!
Наталі Показати IP 30 Вересня 2015 19:48
Хто людям помагает, тот тратит время зря, хорошими делами прославиться нельзя!
ЯяЯ Показати IP 1 Жовтня 2015 17:07
Як так?! жодного представника "Наш Луцьк" )))) не встигли номінацію придумати?)))