USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинський чиновник-революціонер оприлюднив декларацію

11 Березня 2015 20:52
У мережі ФБ директор департаменту інфраструктури Волинської облдержадміністрації Іван Мирка оприлюднив декларацію за 2014 рік.

З усього примітного – кілька земельних ділянок, велосипеди і… сум за тим, що у 2014 році хабарів не брав.

«Закатав декларацію. Феодал прям», - жартує чиновник.

Мирка насамперед охарактеризував власні земельні ділянки: «На Світязі купив десь 2007 року в людей, збудував хатку, ще не доробив нажаль фасади. У Тарасове - це дача, що на Володимирській по праву сторону дороги, отримав від держави давним давно, принципово там не з’являюсь, далеко їздити, осінню обриваю сад і все. У Струмівці отримав ділянку, будую хату собі, є декларація на початок робіт, по нинішніх мірках зробив немало. Торік один чи два рази там був, з грьобаною роботою і зп «стройка стала окончатєєльно» десь літом 14-го. Квартира хрущовка на батька, брата і мене, шкода що не продали за 80 тис. у.е. - колись давно пропонували, даже не претендую на неї, бо маю ділянку».

Про авто: «Ланос» і причіп фактично не мої після купівлі «Субару». Не перереєстровував, бо треба платити гроші, принципово не хотів дарма витрачати і не помилився, їх експлуатує брат», - констатує Мирка.

«У 2014 році, на жаль, хабарів не брав, а міг би, одразу б добудувався. Тому ні хати, ні нових ділянок - не нажив. Мешкаю тимчасово в батьківській незданій хаті.

Фірму, що була у моїй власності, подарував дружині, фірма доріг не будує, маршуток не має, бурштин, вугілля і інше не добуває, металолом не примає. МП Шлях не моє і моїм ще не було. Ще маю багато веліків - 2 «аиста» в ідеальному техстані і «джайнтіка» для душі», - резюмував чиновник.

Нагадаємо, Іван Мирка очолив департамент після перемоги Євромайдану як представник Самооборони Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 21:01
Це син колишнього Мирки (по лісу?)?
Анонім до Анонім Показати IP 11 Березня 2015 21:09
так так.. чесний син батька :)..... оно скільки "держава" ділянок на "халяву" дала..... мало... у владу пішов на 1200 :)))
Анонім до Анонім Показати IP 12 Березня 2015 08:21
В того Мирки(по лісу) не одна жінка була, і дітей купа, а ще на стороні. Достойні діти. Тільки хворі вони- непридатні до служби в ЗСУ.
комісар Показати IP 11 Березня 2015 21:03
Чому не на фронті!!!!
Луцьк Показати IP 11 Березня 2015 21:10
То це він такий тупий? Жах.
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 21:57
Зате чесно,не краде,не прикриває,не зробив з себе жебрака і справді працює,тому шукайте інши тролі
Садочок Показати IP 11 Березня 2015 21:59
Отакі мирки шмирки писали і горланили про інших про чиєсь майно а сам типу дурак десь ставочок десь садочок десь хатинка та машинка а в основному "бідний". Швондєри вини і є швондєри.
ГУВБУ Показати IP 11 Березня 2015 22:07
А ну на дитектор брехні побачим які доходи!
мішка до ГУВБУ Показати IP 12 Березня 2015 09:20
ану в школу, грамоту вивчати, туповатий блазню, а не зазираєш комусь у кишеню
Клянеться бандера до мішка Показати IP 12 Березня 2015 10:38
Бідна недоросль!!!
Степан Бандера Показати IP 11 Березня 2015 22:26
Блазень. Оцей інфраструктуру набудує. Псевдогумором намагається прикритися від своїх статків. Краще хай би зізнався скільки доходів приховав.
Анонім Показати IP 11 Березня 2015 23:37
Хазяйська дитина
Віктор Показати IP 12 Березня 2015 00:59
Хочеться заплакати :-)
Тарас Показати IP 12 Березня 2015 01:00
Сьогодні пошкодував,що не взяв а завтра таки візьме.Увага всім!!!!
факт Показати IP 12 Березня 2015 08:21
Нащадок хабарника не цурається оприлюднювати накрадене! Ура! Свобода... Миздобули...
Ідіоти Показати IP 12 Березня 2015 09:02
Памороки, то не той Мирка...:) Не нащадок і не від лісу)
До всіх Показати IP 12 Березня 2015 09:04
Люди, шкода хлопчину, може допоможемо все добудувати....
Іван Показати IP 12 Березня 2015 10:36
В минулому році бігав і кричав ганьба владі і регіоналам, а тепер отримав посаду і сидить тихенько. А чому в армію не пішов, якщо такий революціонер? Он Майю Москвич одягають всім містом, той і Іванку би назбирали щось.
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 11:05
Ланос, Субару, щось там на Світязі і в Тарасово? Чому сотні тих, хто працює на зарплату, цього не має? Відповідь - тому,що реально неспроможне мати на свою зарплату. Питання - де це **о і за які гроші придбало?
Анонім Показати IP 12 Березня 2015 13:09
от де той грьобаний люстраційний комітет ...от нехай і люстране цього самозванця. А якого він революціонер? правопорушник, провокатор та зачинщик...от його справжні звання...
Луцьк Показати IP 13 Березня 2015 20:40
Всїм закоханим рївнивцям заздренним до Мирки Ви звернїться до него як що не допоможе тодї хайте, це чоловїк якому не байдуже майбутне України!!!